Kayınvaldemle zırhlarımızı kuşandık resmen.

Oğlu takmamış belli ki sen niye ortalığı karıştırıp ilgi çekmeye çalışıyorsun?

Zirhlar nerede burda?

Aşırı zor degıl mı
Ben biriyle sorunluysam hıc rol yapamam

Ay burda gardı alacak ne yaşanmış ben anlamadım birlikte ayşe ablaya gitmişsiniz, kaynananız ayşeden çekinme demiş siz de ben ayşe abladan asla çekinmem demişsiniz falan. Bunlar önemsiz detaylar yahu. Kafaya takacak ne var

ayrıca birlikte gezmeye gittiğiniz ve orda sohbet ettiğiniz kaynananız siz giderken neden sizle vedalaşmasın? Belki bulaşık yıkarken duymamıştır. Ya da bilerek ses etmedi diyelim. Boşverin takmayın. Her şeyi böyle kafanızda büyütürseniz siz yorulursunuz

Aşırı zor degıl mı
Ben biriyle sorunluysam hıc rol yapamam
Kendimizi bu hale de düşürmemeliyiz, elalem içinde sürekli laf sokuşturmak daha zor bence birde ne olursa olsun eşinin annesi, akrabalarının aile içinde olan sorunu bilmesi gereksiz zibilyon dedikodu doğurması demektir

Bende ondan hoşlanmıyorum ve her fırsatta belli ediyorum. Bunun için de ben mi suçluyum?
Yaşınız kaç bilmiyorum ama bu kin nefret size zarar verir.
Kimse size kayınvalideni sevip el üstünde tutacaksın demiyor. Ama sonuç olarak eşinin de annesi madem sevmiyorsun mesafeni koy bu tarz sohbetlere girip kendini düşürme.
Yarın öbür gün eşin bu sebeple evde gerginlik yaratırsa (ki muhtemelen elbet patlar) kayınvaliden o sıra çayını içiyo olur olan eşinle sana olur

Tabi tabi ailelerse konu zaten tenzih edıyorum

Daha çok sidik yarışı gibi geldi ...

Konu sen olunca kaynananı ölümüne savunurum ben ya. Sürekli kendini küçültüp gülünecek duruma sokuyorsun.

Hiç masum değilsiniz kusura bakmayın. Ayşe abla üzerinden kayınvalidenize laf sokmuşsunuz o da bu durumu anlamış. Sizi muhatap almamış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…