Kayınvaldemle zırhlarımızı kuşandık resmen.

melike , tum konularina soyle bir baktim da yazıyorum;
tam bir hayatsizsin.
bombos yasiyorsun..hayatin anneden, kocandan hatta kaynanandan ilgi dilenmekle geciyor. gereksiz tavirlarin, kiskancliklarin, mantiksiz mantiksiz hallerin kocani bile senden coktan kacirmis.
"annesj yogun bakimda yaninda durmadi" diyorsun ama esin saglik sorunu varken ameliyat olmak üzereyken bile seni sürece dahil etmek istemeyen, hastaneye giderken sana "ekmek almaya çıkıyorum" diyen, telefonlarini acmayan, hayatindaki hic bir bilgiyi paylasmayan, karisindan asla akil danismayan insan. cunku karisinda akil yok.
adam hastanede ölümden dönmüş. hala daha "kaynanam et dagitmaya gitti, annen basinda durmadi, hen hamile halimle..." diye adamin beynini yemissin.
isin yok gucun yok (söylediğine gore senin calismana yasak koyan, üniversitede hoca bir esin var) durup durup adamin isi geregi yapmasi gereken seylere takiliyorsun. öğrenciler icin duzenlenen - baslarinda duracağı geziye "esiniz de gelebilir" denince "esimle daha once gittik. hic gormeyen öğrenci gelsin" dedi diye bile trip atiyorsunuz.
devamli "senin akraban soyle yapti sen de yap, onlar benim kinamda senle durmadi sen de durma, annen sen hastayken basinda durmadi sen de ona gore davran" vs vs
negatif negatif negatif...
cidden ömür törpüsüsünüz.
insallah cocuk dogunca o size bir meşale olur da böyle issiz issiz her seye takip hayati herkesin burnundan getirmeye bir son verjrsiniz

Bu kadar basit şeyleri nasıl dert ediyorsunuz anlamıyorum hiç. Hiç mi hobiniz veya uğraşınız yok, hiç mi başka derdiniz yok?

Pek kılıç çekilmiş gibi de değil. Siz laf çarpmışsınız, kadın da sizi sallamamış ve uğurlamaya bile gelmemiş.

Ay tam olarak özet. Bize bile baygınlık geliyor kesin o insanlara göz falan da deviriyor ve her şeyi fark ediyorlar tabii ki.Doğum sonrasını inanılmaz merak ediyorum kendini şutlatacak böyle devam ederse. Bomboş işler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…