Kayınvaldemle zırhlarımızı kuşandık resmen.

Mlk8822

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2021
507
22
30
Bugün eşimin dayısının eşi davet etmişti herkesi bizi de seslendi gittik. Neyse eltim görümcem kaynanam eşimin teyzesi anneannesi vs. Herkesle gayet güzel konuştum güldük söyledik. Kaynanama da soru sordukça ya da bana birşey dedikçe cevap verdim çok muqgtap olmadım. Neyse eltimgil bizden önce kalktı onu gitti yola vurdu uğurladı 10 dk kapı önünde felan konuştu. Ben kendimi iyi hissetmediğim için eltimi gidipte kapıda uğurlamadım 10 dk beklemedim. Neyse sonra da biz kalkacaktık eşimin dayısının eşi sağolsun yiyecek vermek istedi bende zahmet etme dedim. Kaynanam da çekinme ayşeden al dedi bende hiç çekinmiyorum ben Ayşe ablanın kalbini biliyorum o yüzden asla çekinmem dedim aldım. Sonra da Ayşe abla teşekkür ederim kırmayıp geldiğiniz için dedi bende asıl biz teşekkür ederiz Ayşe abla ayırt etmeyip bizi de davet ettiğin için dedim. kaynanamda bulaşıklara uğraşıyordu anne görüşürüz hayırlı akşamlar dedim cevap dahi vermedi bulaşıklar uğraşmaya devam etti hiç görüşmedi ve uğurlamadı bile. Ayyyy şimdi nasıl da dert edindim kendime anlayamam yaaa çok iyi yaaa kadın resmen aşikar belli ediyor artık umrumda bile. Güldüm valla. Haa ayrıca eşime de ayrı bir yakınlığı oldu neden acaba

Dert edinmeyip umursamasaydınız bu kadar uzun uzadıya anlatmazdınız. Uğurlamadıysa uğurlamasanız herkes kendine yakışanı yapar mesafe koysanız yeter

Neden? Ben iyi akşamlar anne görüşürüz dedim ama kaynanam karşılık vermediği için mi
Kocan sana takar yakında bence. Az kitap falan oku, hamile platesi yap, sinir stresini at. Kayınvalidenle savaşıyorsun resmen ya. Unutma o kocanın annesi. Ne yaparsa yapsın annesi. Sonra babamın evine gittim, kocam 10 gündür aramıyor diye konu açarsın. Ben senin için söylüyorum, ama sen bilirsin yine de.

İyi de ben belli etmedim ki. Kaynanamla bana soru sordukça konuştum iletişim kurdum arkamı dönüp oturmadım. Eee diğer yandan Ayşe ablaya ne düşünüyorsam onu söyledim çıkarken de iyi akşamlar anne dedim o cevap vermedi. Ben ne yapabilirim daha. Yani kimsenin elini ayağını öpemem ki

Kendiniz çalıp kendiniz oynamissiniz. Madem umurunuzda değil neden dert edindiniz ? Çocuğu tabi ki ilgili olacak!

Kayınvaliden olmasa ne yapacaksın acaba?
Kendince cevap verip tatmin oluyorsun, alttan alta laf sokup deşarj oluyorsun. İstediğin şeyi yapmayınca bir dahaki buluşmaya iyice hazırlık yaparsın şimdi. Mis gibi hayat.

Birkaç gün içinde benzer temada 3. konunuz. İkramlık ne alsam ne yapsam demişsiniz, eşimi işledim beni anladı demişsiniz. Şimdi de kılıç, zırh kuşandık demişsiniz de durum daha çok şey gibi: "Tavşan dağa küsmüş.".
Gündeminiz sürekli bu minvalde döndüğü için de gayet takıyor oluyorsunuz. Sorry not sorry.

Burdaki derdi anlamadım ben gerçekten. Bazen her şeyde sorun aramak sizi yormuyor mu?

Kendiniz çalıp kendiniz oynamissiniz. Madem umurunuzda değil neden dert edindiniz ? Çocuğu tabi ki ilgili olacak!
Tabi yoğun bakımda 10 gün yatan çocuğuna 1 gün bile gelip ilgisini göstermeyen anne şimdi benimle arası bozuk diye göstermesi çok doğal değil mi? Keşke bu ilgisini oğlu yoğun bakımdayken de gösterseydi.

Haaa burada yazdığım için mi dert etmiş oldum sizce? Ayrıca bir sinir olmadım değil ama yine de eskisi kadar umrumda değil.
Zırhlarımızı kusandık dıye baslık atıyorsun
Buraya gelip yazma ihtiyacı hissediyorsun
Ustelık bır derdım var bölümü konu içeriği
Ama sonra dert etmedim ki yeaaa.
Ablacım ıyı mısın yıkılmamıssın tamam ama ayakta da duramıyorsun bil ıstedım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…