Kayınpeder sorunsalı..

Ya katip ne akıllı kadınsın, burcunu çok merak ediyorum ama tahminlerimi söylemek istiyorum Akrep, koç, başak, aslan , yengeç, tutturdum mu bilmiyorum Allah aşkına burcun ne

Başkası olamazdı zaten Koç kadınlarına hayranım , hem dürüst hem zeki hem de sabırsız ve sinirliler, biraz aslan burcuna benzerler lakin aslan daha duygusaldır, koç gerçek bir liderdir , aslan da liderlik yapmayı sever lakin koç bu işin patronudur, koç insanları gerçekten samimi ve dürüstler ❤ Hissetmiştim inan ...

Liderlik kısmı hariç, insanla uğraşmaya o kadar tahammülüm yok.

Liderlik kısmı hariç, insanla uğraşmaya o kadar tahammülüm yok.
Liderlik vasfına sahipsin ama , bıkmış olduğun için ilgini çekmiyor ama potansiyelin yüksek, insanları tanırken burçlarını ve yükselenlerini sormak bende takıntı oldu , çocukluktan beri astroloji ile ilgiliyim , şimdiye kadar hiç yanıltmadı, eşimi bile öyle seçtim Neyse belki başka bir başlık altında yine seni darlarım konuyu dağıtmayayım daha fazla , son söz olarak tüm kayın aileler kapatılsın

Kayınpederiniz oldukça çiğ ve ucuz bir adam...muhatap olmayın onun yüzünden esinizlede aranızı bozmayın dik durun cevap bile vermeye tenezzül dahi etmeyin...hatta söylediklerini tiye alıp dalga geçin biliyorum büyük psikoloji isteyen bir durum mademki tayine kadar birarada olacaksiniz siz onu sinir edin kizdiginizi belli etmeden alay edin...
Güzel cevaplar vermişsiniz ...21 yıllık tecrübeme dayanarak söylüyorum ..
Asla eşinizle onlar yüzünden tartışmayın eltinize vs.malzeme vermeyin bırakın mutlulugunuzu cekistirsinler...

O hangi konu ya, mezarlikta nisanliyla karsilasmali falan, ben niye hatirlayamadim????

Bayramdi sanirim burdaki bir uye arkadaş mezarliga gidecekti aile bireylerinden birisi vefat etmisti. Nisanlisida son gun biz mezarliga kendi ailemle tek araba baska bir mezari ziyarete gideceğiz diyerek plani degistirmisti. Arabada yer kalmiyordu o üyeye. Nisanlisiyla mezarlikta karsilasiyolardi, arabada yer varmis meger. Kadina 273772 kez bu adamla evlenme dedik. Evlendikten sonra belki 1 ay bile gecmeden bosanmak istiyorum diye konu acmisti

Rockavril. Pazartesi günü üyelik iptali yapmış.

Namussuz herif. Gevsek. Karakteri olsa gelin şereftir kendi namusuna kapisindaki aile bireyine ucuz diyor.

Asıl ucuz kendisi. Hadsize bak ya ne cüretle sizinle böyle konuşabiliyor. O eltiniz de basit biri olacak ki kıs kıs gülmüş salak. Aynı sözler kendisine söylense böyle sırıtabilir miydi acaba? Kayınvalidenizin sessiz kalması da ayrı bir olay. Bu konuşmadan inşallah eşinize bahsetmişsinizdir.

Öncelikte mal değiliz alınıp satılmıyoruz.
kayınpeder için oha demek istiyorum şaka olsa bile böyle bir şaka yapılmaz saygısız adam.
Bir telefon kimseden önemli değil siz iyi olun sağlığınız yerinde olsun mal alınır kırılır atılır me olacak.
Bu dedikleri şaka değil şaka adı altında bildiğiniz gerçekler bence.
Eşinize anlatın onlar anlatmadan ve taşınmaya çalışın çünkü öyle oldukça mutlaka yüz göz olacaksınız eltiler nerde oturuyor aile apartmanı mı bu?

Tamam ben hatırladım o uyeyi, katip'te yazmis. Ama bu hikayeyi bilmiyordum.

Hayır eltilerim burda oturmuyor ikiside farklı farklı yerlerde ler aynı binada aile olarak sadece ben ve onlar varız

Bahsettim

Ben burayı çok uzun yıllardır kullanıyorum. Hayatımın dönüm noktası kararını burdaki yorumlarla aldım ve şuan diyorum ki ne gerizekalıymışım iyi ki dinlemişim. İnsan bazen gerçekten gözü görmüyor akıl tutulması yaşıyor.

Çok şey öğrendim, fark ettim akıllı kadınlar sayesinde iyi ki varsınız hâlâ da okuyorum bak kim ne diyor kafa veriyorum bi görüş bakış oluyor

Yemn ediyorum hakaret davası açsam yeridir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…