Kayınbaba kaynana vakası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Üzgünüm ama ailenin amacı ne olursa olsun 5 kuruşsuz baska yerde hayali,olursa gelirse ekerse çıkarsa gibi.... durumlar için şehir degiştirmesini istemez oturmuş net verilerle ve parayla konussanız ikna olurdu. Paranız sermayeniz varmı peki sizin. Dışarda 1.5 yıl degil birgun işssiz kalsanız para vericek kimse olmaz iyi düşünün bence

Şahsen ben ailece karnımı doyuran adamın ruhuna laf etmem. Bu nankörlük olur. Diğer cümlenize de açıklama yapmak istemiyorum, incinirsiniz.
İncinirmişim. Sen kimsin beni inciteceksin. Tanımam etmem bilmem. Tehditlere bak :) Hadi ordan!!!!

Üzgünüm ama ailenin amacı ne olursa olsun 5 kuruşsuz baska yerde hayali,olursa gelirse ekerse çıkarsa gibi.... durumlar için şehir degiştirmesini istemez oturmuş net verilerle ve parayla konussanız ikna olurdu. Paranız sermayeniz varmı peki sizin. Dışarda 1.5 yıl degil birgun işssiz kalsanız para vericek kimse olmaz iyi düşünün bence
Birikimimiz var.

Konunuzu kapattırabilirsiniz o zaman, insanlar yok yere kendini yormamış olur. Daha iki sayfada bu kadar celallendiğinize göre sizin zaten ne istediğiniz ne yapacağınız belli bu konuyu eş ailesini yermeye açmışsınız ama size yardımcı olamayacağız kusura bakmayın.
Heeee :) çok biliyorsunuz ya geçmişi vs. Ondan bu yorumlar. Zamanında ettiklerini duysanı ağzınız açık dinlerdiniz. İyi günler. Yazma da yorulma yaz mı dedim

İncinirmişim. Sen kimsin beni inciteceksin. Tanımam etmem bilmem. Tehditlere bak :) Hadi ordan!!!!
Ne yapsın insanlar sana gerçekleri söylüyor sendeki laflara bak karnını doyuran insanları burada gömmemizi bekliyordun sanırım. Aklına koymuşsun nankörlüğünü alıp gidersin sonra neymiş görürsün. Gidin lütfen sizin gibi insanlara yardım etmemiş olurlar.

Ne yapsın insanlar sana gerçekleri söylüyor sendeki laflara bak karnını doyuran insanları burada gömmemizi bekliyordun sanırım. Aklıma koymuşsun nankörlüğünü alıp gidersin sonra neymiş görürsün. Gidin lütfen sizin gibi insanlara yardım etmemiş olurlar.
Hahahhahahahhaha hasbım seni yürü işine kaynana kayınbabanı al da yat yanına

Heeee :) çok biliyorsunuz ya geçmişi vs. Ondan bu yorumlar. Zamanında ettiklerini duysanı ağzınız açık dinlerdiniz. İyi günler. Yazma da yorulma yaz mı dedim

Müneccim olmadığıma göre elbette bilmiyorum, yazdığınız kadarına hakimim. Eş ailesiyle de bu üslupla konuşuyorsanız şükredin ki size hala yardım ediyorlar.

Höst...
nereden sizin kardesiniz oluyorum pardon?
bana ne ayrica?
Ne halt edersen et
Bosan da zavallilar sizin gibi asalaklardan kurtulsun.
nafakani da kocanin babasindan alirsin.
Kocamdan nafaka almayacak kadar akıllı ve zekiyim sen merak etme. Ayrıca sana höst bu da ne güzel terbiye. Nafaka istemez benim gibi kadınlar kurtulmayı psikolojisinin paradan daha iyi olduğunu bilir. Nafakayı senin gibiler alır anca

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X