Kayın valideniz size misafirliğe geldiğinde....

94049

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2008
3.117
1
kızlar evli olanlar kayınvalideniz size misafirliğe geldiğinde onu nasıl ağırlarsınız?
mesela kendi yatakodanızdaki yatağınızı ona ve kayınpederinize verirmisinz rahat uyumaları için.

En güzel şekilde ağırlarım... Ama aynı şehirde yatılı misafiri pek doğru bulmuyorum ben. İllaki yatacaklarsa da bi zahmet çekyat lütfen... Kimseye yatağımı veremem. Yatak odama girilmesinden bile hoşlanmam. Bence bir çiftin en mahrem yeridir yatak odası.
İşi yok orda başka insanların. Bu benim annem babamda olsa durum değişmez.

kayınvalidemle aynı şehirdeyiz biz.
yatıya gelmeleri için bir durum yok ama ilerde böyle bir durum gerekirse, evimiz müsait kendilerine çift kişilik yatak yaptırırım..
kendi yatağımı birilerine vermeyi doğru bulmuyorum ben..

sen versen bile kabul etmez sanirim.. cunku cok yanlis bisey. Asla vermem kimseye yatagimi, kimsenin yatagindada yatmam.

agirlamaya gelince, tabiki herhangi bir misafirimi agirladigim gibi en guzel sekilde agirlamaya calisirm

elimden geldiğince iyi ağırlamaya çalışırım...
aynı şehirdeyiz yatıya gelmeleri için bir sebep yok ama gelseler bile kendi yatağımı veremem...
yatağım özeldir benim için ben kocam dışında kimse uyuyamaz o yatakta...
kaldı ki kabul etmezler...

iyi ağırlamaya çalışırımm ama kendilerii birazz doyumsuz olduğu içinn bahanee bulur mutlaka
kendi yatağımıda aslaa vermemm kim olursa olsunn

esperansa kendi yatağını onlara vermek düşünceside nerden çıktı merak ettim. yoksa eşinmi teklif etti. annem babam gelirse bizim yatakta yatsın diye. okuyunca yok artık dedim. bence olmaz bana ters yatak odası kişiye özeldir. kimse yatamaz derim canımcım. ama en güzel şekilde ağırlarım.

Zaten aynı şehirde yaşıyoruz
Bende kalmaya geldiği zaman çekyatta yatar
Asla kendi yatağımı vermem
Orası özel ve mahrem dir.

Benimki bana geldiklerinde bir acayip süzülür zaten. En iyi şekilde ağırlamaya çalışırım. Ama uzağız. Öyle sık sık görüşmüyoruz. Ben onlarda kaldım ama daha evime yatılı gelmediler. Gelirlerse yatak odamı vermem. Çek yat çek yat iyi yat

evlerimizin arası 5 dk uzaklıkta kalmaya gelmez
ki 1 senedir sadece 1 kere evimize geldi oda ayrı mesele
hadi geldi kaldı diyelim
yatağımı veririm buuyursun yatsın

en iyi şekilde ağırlarım.saygıda kusur etmem...
yatak odamı bende vermem...fakar bir kez eşim yazlığa misafirliğe gelen ablası ve eniştesine yatak odamızı verdi,15 gün boyunca ben salonda onlar yatak odamda kaldılar...kocası sabahın 5 de ayağa kalkar yat yatabilirsen...karısı ise uyur,bende sinir olurdum...
o günden beri eşime rest çekmiş durumdayım,kimseye yatağımı vermem,işine gelirse,gelmeyenin keyfi bilir...

ne münasebet canım
evde yatak mı yok başka yatacak?yoksa bile otele gitsin...
ben yatak odama girenlere bile gıcık oluyorum bırak yatmayı...

sadece aklıma geldi sordum,hem evli değilim zaten. evli olanlara bi sorayım dedimm

bunu yapan geline hadi neyseeeee(eziktir,bastırılmıştır falan filannnnnn)
kaynana girer de yatarsa o yatağa kesinlikle ego tavan yapmış zaferden gözleri fır dönmüş şekilde uyanacaktır sabah
psikopat psikopat dolaşır heralde bütün gün
ayyyy düşüncesi bile beni delirtti

en güzel şekilde ağırlarım.Yatağıma gelince asla vermem.çünkü yatak odası almayın ne gerek var diye çok üzmüşlerdi beni.misafirliğe gelince de orada yatmaya hakkı yok.kanepede yatar olur biter.yatak odama girilmesi çok rahatsız eder beni.

aynı şehirde olmamıza rağmen kayınvalideciğimin arasıra yatası tutar
yatak hazırlarım kanepe veya yer yatağı orda yatar en son evimdeki koltukların hiç biri yatak şeklinde açılmamısa rağmen tek kişilik yer yatağım olmasına rağmen ve bunu bildikleri halde kayınvalidem kayınpederim eltim kaynım ve 1 buçuk yaşındaki kızları kaldı ağırlamaya çalıştım ama yatağımı teklif etmedim
kusura bakmasınlar edemem

ama bu kaynım ve eltim kayınvalidemlerde her kaldıklarında onların yatak odasında kalır onlarıda odaya kanepeye atarlar rahat edemiyoruz diye
çok görgüsüz buluyorum yerde yat bunu yapma ayıp yahu sen evine gelince veriyomusunda yatağını
aman ne çok seviyolar aynı evde kalmayı sanki çok uzağız

kayınvalidem ve kayınpederimle çok yakın oturuyoruz.
bana kalmaya gelmezler ama kaynanam
bir defa ben de kalmıştı peder bey memleketteyken.
salonda yataklı koltuğum var.orda yattı

ayy ne biçim düşünen insanlar var bir kere aynı şehirde nediye gelip yatılı kalıyon anlamıyorum valla bende yatagımı vermem kusura bakmasın kimse demekki kendi aradabir yer yatagında uyumak istiyor sende kaynananın gönlünü hoş tut rezilliği seviyormuş demekki :))) sırnaşık şey

bunu da ilk kez duyuyorum
ne demek yatak odasına ihtiyacınız olmaz...
la havleeeeee

evlerimiz çok yakın yatıya kalıcanı hiç sanmıyorum 4 senedir böyle bi durum olmadı...
kalsada odamı veremem kusura bakmasın ay ne ayıp biz o yatakta neler yapıyoruz sonucta kendının nasıl içi kaldırıp yatıcak.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…