Kaybettim...

canım,geçmiş olsun.sanırım aynı gün (6 ağustos) kaybetmişiz meleklerimizi.benim bebişimin kalbi durmuş,aldılar.Allah aynı acıyı tekrar yaşatmasın.sabır ve sağlık diliyorum.inşallah en kısa zamanda iyi haberini alırız.

CANIM ÇOK ÜZÜLDÜM ALLAH SABRIMIZI SINIYOR SANIRIM BENİM BEBEĞİM HİÇ OLMADI DUYGULARINI BİLEMEM :1no2: ÇOCUKKEN HEP KORKARDIM BEBEĞİM OLMAZSA DİYE ŞİMDİ BEBEK İÇİN ÇIRPINIYORUZsenağlamaİNŞALLAH BU KADAR SABRETMEMİZİN MÜKAFATINI VERİR TATLI BEBEKLERİMİZİ KOLLARIMIZI ALMAYI NASİP EDER DUALARIM SENİNLE CANIMsenağlama

Canım benimmmm şimdi okudumm başlığını canım arkadaşım Sersoyumm çok geçmiş olsunn allah bir daha böyle göstermesin sana inşallahhh allaha emanet ol canım benım

canım geçmiş olsun çok üzüldüm.
Allah sabrını versin inşallah..
Hemen koyma kendini güçlü olmaya çalış..İnşallah Allahım yine evlat nasip edecektir..

acını teselli edecek kelimeyi bulamadım canım çok üzücü bi durum herşeyin hayırlısı demek lazım yinede dua ile kal.

canım çok geçmiş olsun Allah en yakın zamanda seni bebeğine meleğine kavuştursun..

gecmiş olsun canım
umudunu yitirme ne olurrr
5 ni veren allahım 6. yıda verir insallah kucağına alırsın a.s.

Allah sabır versin canım. inşallah hayırlısıyla kucağına alacağın evlatların olur çok yakında. bende 7 haftalık bebeğimi 2 gün önce kaybettim. Allah bir daha bu acıları yaşatmasın kimseye inşallah.

cok üzüldüm canim ya,allah bir daha gostermesin ...sana saglik versin ki tekrar bebisin olsun hayirlisiyla...

Canım çok geçmiş olsun. Aynı bende senin yaşadıklarını 6 ay önce yaşadım. Hayal kırıklığına uğradım. Ama şimdi diyorum demek ki böylesi daha hayırlıymış. Allah'ım bildiği birşey vardır diyerek kendi kendime moral veriyorum. Kafay fazla takmamaya çalış. Biliyorum takmamak zor ama psikolojik olarak kendini iyi hissetiğin zaman yeniden olur.

canım allah nazardan saklasın. rabbim sağlıkla sıhatle kucağına almayı da nasip etsin. :Saruboceq:
canım benim 3. düşükten sonra tahlillerim yapıldı ve hiç bişey bulunamadı :çok üzgünüm:

canım çok geçmiş olsun, Allah tekrar yaşatmasın inşallah.
rahim filmi çekildi mi canım senin? genelde rahim anomalilerinde olurmuş böyle düşükler,
mesela rahimin perdeli olması gibi.....

canım çok üzüldüm allah sabırını versin inşillah birdaha anneliği tadarsın sımsıkı tutunur meleğin sana

geçmiş olsun canım allah bir daha böyle acılar yaşatmasın inşallah bir daha hamiş kalırsın ve inşallah hayırla ve sağlıkla kucağına alırsın canım

ayy canım çok geçmiş olsun
verende ALLAH alanda O
dilerim en kısa zamanda tekrar hamile kalırsın

a.s.Canım benım ya sımdı ınternet cafeden gırdım kk ya cok sasırdım ınan cok üzüldüm arkadasım.Canımbenım ya ama ınan bundada vardır bı hayır tatlım hersey Allahtanolacak bak görürsün ama zamanını bırtek Allah biliyor biraz daha sabır canım benım.ben artık gıremıyorum net e maıl at bana bı degişiklik oldugunda.

Allah sabır versin.
İnanın çok üzüldüm.
Burası kelimelerin tükendiği yer olsa gerek.
Allahım sanada bir gün sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip edsin inşallah.
Ve ben inanıyorum önce allahımın izniyle sen bunu yaşayacaksın.
Sende inan ve umudunu lütfen kaybetme.

kızlar allah hepinizden tek tek razı olsun, desteğinizi esirgemediğiniz için rabbim hepinizin gönlüne göre versin inşallah. Ne yapalım Allah verdi, Allah aldı.. elden bişey gelmiyor hala alışmaya çalışıyorum :çok üzgünüm:

canim cok buyuk gecmis olsun rabbim sabrini versin seni cok iyi anliyorum arka arkaya dusuk yasamak gercektende hic kolay degil en kisa zamanda rabbim kucagini doldursun insallah

Merhaba arkadaşlar hepinize geçmiş olsun bende yaşadım aynı şeyleri. Cuma günü bebeğimin kalbi durduğu için kürtaj oldum. Doktorum iki ay korunma verdi sonrası içinde bir takım testler yapacağız nedeni ve daha elverişli şartları yakalamak için dedi. Bu testler ne biliyormusunuz?

Son düzenleme:

canım tekrar geçmiş olsun... sanırım dr un pıhtılaşma ve hormon testleri T1T3 vs yaptıracak. tavsiyem; bazı dr lar 2. veya 3. duşukten sonra yaptırma gerği duyuyor ama sen ısrar et tum tahlillerini yaptır arkadaşım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…