Kaybettim...

Sersoy

www.ebruhane.blogcu.com
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2007
2.998
2
45
6. haftada gitti meleğim. oysa ne çok sevinmiştim geleceğine. yine kandırdı annesini senağlama hayata sıkı sıkı tutunamadı bebeğim ve gitti senağlama

bebeğim, yokluğuna alışamıyorum. içim sızlıyor. bazen hala benimlesin, içimdesin sanıyorum. galiba kafayı yemeye başılıyorum. meleğim sensizlik çok zor senağlama
bir mucizeyle gelmiştin hayal kırıklıklarıyla bırakıp gittin...

bukadar üzme yıkılma hemen:teselli:

1 tanesini veren rabbim elbet ikinciyide vericektir.:teselli: yeterki umudunu yitirme:1hug:

a.s.:1hug::teselli:

bukadar üzme yıkılma hemen:teselli:

1 tanesini veren rabbim elbet ikinciyide vericektir.:teselli: yeterki umudunu yitirme:1hug:

a.s.:1hug::teselli:

canım sağol tesellin için, rabbim 1 taneyi vermedi bu verdiği 5. di ve bunuda aldı yanına
umudumu yitirmek istemiyorum yada rabbime isyan etmiyorum verende o alanda ama bebeğimin gidişiyle bende de çok şey gitti senağlama

Güzelim kendini çok üzüyorsun seni anlıyorum ama elinden bir şey gelmiyor,ALLAH büyük ALLAH bir gün dualarını duyacaktır ve seninde güzünü güldürecektir ümidini hiç bir zaman yitirme her zaman dua et duaların kabul olur inşallah.

Geçmiş olsun canim ..hayirlisi böyleymiş demekki üzme kendini seni çok iyi anliyorum kizimdan önce bende bir düşük yaptim acisini iyi bilirim ama düşükten 2 ay sonra yeniden hamile kaldim inşallah sende hemen yeninden hamile kalirsin..

sersoyum canım benım cok gecmıs olsun..:çok üzgünüm:
ınsallah en kısa zamanda yıne guzel haberler verırsın bıze tatlım..:Saruboceq::1hug:

Çok geçmiş olsun...
Burda bebek haberlerine çok seviniyorum allahım ne olur bişey olmasın herkez yavrusuna kavuşsun diyorum ama böyle haberler beni çok üzüyor ...:çok üzgünüm:
İnş yeniden hamile kalırsınız bebeğiniz bu kez sizi bırkamaz..

bende ilk bebeğimi kaybettim..
şimdi tekrar hamileyim.
Allahım inşallah tez zamanda yine nasip etsin..
neden 5 düşük oldu.araştırdınızmı?

bende ilk bebeğimi kaybettim..
şimdi tekrar hamileyim.
Allahım inşallah tez zamanda yine nasip etsin..
neden 5 düşük oldu.araştırdınızmı?

canım allah nazardan saklasın. rabbim sağlıkla sıhatle kucağına almayı da nasip etsin. :Saruboceq:
canım benim 3. düşükten sonra tahlillerim yapıldı ve hiç bişey bulunamadı :çok üzgünüm:

canım benim bende 5 gün önce 8.5 haftalık bebeğimi kaybettim acımız büyük ama gececek inşallah
kendine iyi bak arkadaşım

canım benim bende 5 gün önce 8.5 haftalık bebeğimi kaybettim acımız büyük ama gececek inşallah
kendine iyi bak arkadaşım

canım benim geçmiş olsun rabbim sabır versin, böyle durumlarda insan söyleyecek çok fazla kelime bulamıyor malesef sadece acını içimde hissettiğimi bil. sende kendine iyi bak.

:1shok:çok şaşırdım ya hiç beklemediğim bi haber.canım çok üzüldüm ya:çok üzgünüm:
canım eşimin arkadaşının hanımı 5 kez düşük yaptı 6, düşmedi hepsinide 5. ayında kaybetti.şimdi 10 yaşında kızı var ondan sonrada düşükleri var.şimdi araştırma yaptırcaklar canım benim bu konud çok iyi bir merkeze git hayatım.bide sen 9 ay boyunca yat haytım .hiç kalkma yerindenbenim arkadaşımın annesi 9 ay yattı 4 çoçgugundada.canım benim geçmiş plsun rabbim sorun neyse bulunun ve bebgin gelsin sanaa.s.:Saruboceq:

Üzüldük ya canım. :a015: Daha dün gibi , sevinmiştik hep beraber. Allah sabır versin canım , sana da eşine de. İnşallah yakında tekrar hamile kalırsın ve bu sefer herşey yolunda gider. a.s.

Üzüldük ya canım. :a015: Daha dün gibi , sevinmiştik hep beraber. Allah sabır versin canım , sana da eşine de. İnşallah yakında tekrar hamile kalırsın ve bu sefer herşey yolunda gider. a.s.

canım sağol :çok üzgünüm: dediğin gibi daha dün gibi... 3 gün oldu ama sanki hala içimde bebişim... gitmemiş gibi... şaka yapar gibi... senağlama

sersoyumm canımm benim yaa şimdi okudum inan tüylerin diken diken oldu arkadaşım çok geçmiş olsun allahım sana bi daha aynı acıyı yaşatmasın.sersoyum allahın taktiri arkadaşım bunun tesellisi olmaz biliyorum ama .......... allahım inşallah sana ve isteyen herkese sağlıklı hayırlı bebekleri kucaklarına versin

bende 3 kez düşük yaptım canım üzüntünü ve umutsuzluğunu çok iyi anlaya biliyorum.Sende bunu biliyorsunki güçlü olmalı ve pes etmemelisin benimde tahlilleri yapılacak bu ay ve nedeni araştırılacak...
İnşallah en yakın zaanda anne olabilirsin canım....

canim benim uzuldum cok durumuna diyemiyorumki uzulme yine olur cunku bu sozden nefret eder oldum ben ayni aciyi cok yasadigim icin seni cok iyi anlayabiliyorum 5 kez yasadim ayni duyguyu tam bu defa oldu demistimki kaza yaptik ondan gitti simdi allahtan umidimi kesmiyorum hep boyle aglayacak degilizya gun olur bizlerde guleriz icini ferah tut.

canım Allah sabır versin bu durumda kelimeler gerçekten yetersiz kalıyor dilerim tez vakit bu acıları unutturacak müjdene tekrar kavuşursun herşeyde vardır bir hayır biz ne kadar şer vede acı görsekte inan vardır arkadaşım bol bol dua edip yaradana sığınmaktan başka yapacak birşey yok

çok zor bir durum allah yardımcınız olsun ve bundan sonraki gelenleri
almasın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…