Kaybettim...

çok zor bir durum ne kadar da tesellei etmeye çalısılsada zor gerçekden

Allah sabırlar versin..Mevlam ne eylerse güzel eyler canım..Bundada hayır aramak gerekiyor
Allah inşallah isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin :teselli:

canım çok üzüldüm.geçmiş olsun.inşallah bidaha aynı acıyı yaşamazsın.bende yaşadım .gerçi ben 1 tana kaybettim sen 5.yi.çok çok zor olsa gerek.allah sabır versin.dilerim sen ,ben vee hepimiz tüm bebek isteyen arkadaşlar tez vakitte sağlıcakla bebişlerini kucaklarına alırlar..

canım ne desekte senin acını hafifletemeyiz ama çok geçmiş olsun. 5 kere bulup kaybetmek çok acı gerçekten de. işn bundan sonra oalcak ebeğin sana sımsıkı tutunur ...

canım çok üzüldüm umarım bu düşüklerin sebebini öğrenirsiniz ve bi daha ki sefere bebeğin sıkı sıkı tutunur sana allah sabır versin başka bişey söyleyemiyorum ama umudunu sakın kaybetme

canım çok geçmiş olsun bebek haberine çok sevinmiştim ...inşallah bu acı olayı bidaha yaşamazsın allah kimseye yaşatmasın.......

canımm geçmiş olsunn allah sabr versinn çok üzüldümm gerçektenn.hayırlısı böyleymişş.inşallah bebeğine tekrardan sağlıklı hayırlı bi şekilde kavuşmak nasip olur...

Geçmiş olsun arkadaşım inanın çok üzüldümsenağlama bende bir düşük yaşamıştım manevi yönden ve sağlık açısından ne kadar zor olduğunu bilirim:1no2:,siz bu acıyı 5 kez yaşamışsınız dilerim Allahtan sebebi bulunur ve en kısa zamanda meleğinize kavuşursunuz bunu canı gönülden diliyorum.Allah sabır versin sevgiler:teselli:

canım benim 3. düşükten sonra tahlillerim yapıldı ve hiç bişey bulunamadı :çok üzgünüm:[/QUOTE]

öncelikle çok geçmiş olsun ben de 5 kez düşük yaşayan biri olarak sana umudunu kaybetmemen için yazmak istedim.benim de araştırmalarım 3.den sonra yapıldı ama bişey çıkmadı.şuan 6.gebeliğim bu onun için rabbim isterse olur umutsuzluğa kapılma ne olur.tüm düşük yaşayan arkadaşlar duaa edin rabbimize güvenin.rabbim en kısa zamanda göbüşünüzü kucağınızı doldursun.hamiş arkadaşlara da sağlıklı bir hamişlik nasip etsin rabbima.s.

arkadaşımmmm cok geçmis olsunn allah sabır versinn sana cok zor durumun ama sakın ümidini kaybetme olurmuuuu insallah tekrar bebeğin olurrr

Arkadaşım çok geçmiş olsun.umuyorum bu seferkini kucağına alırsın.umutsuzluğa düşme.tabi kolay değil mutlaka ama,sabırve umut lütfen.​

canım benim üzülme bu kadar olucağı varmış olmuş hem bende senin gibi 2 kere aynı şeyi yaşadım Allah bir daha yaşatmasın.dr'un ne dedi bir sebebi olmalı? geçmiş olsun canım Allah kucağını doldurur inşllh en yakın zamanda...

canim benim cok gecmis olsun...:teselli:Allah snaa saglik sihhat versin tekrar bebegin olur insallah....kafana bu kadar takip da kendini birakma canim,ne yaziliysa o yasanir...onune gecemeyiz...ben de dusuk yaptigimda aynen senin gibi dusunuyordum.oysa simdi diyorum ki keske kendimi o kadar yipratmasaydim,Allah en kisa zamanda sana da bir melek verir insallah canim...tekrar gecmis olsun..:teselli:

herşey Allah'tan
Allah sana bundan sonra sağlıklısını nasip etsin ve sabır versin arkadaşım
üzülme desemde üzülüceksin..
bi daha yaşamaman dileğiyle

canım benimde 8 haftalık bebeğim alındı dün çok üzgünüm kalbi durmuş.seni çok iyi anlıyorum allah hepimizn yadımcısı olsun

canım inşallah kavuşursun meleğine... çook üzücü bir durum tabi. ama yeni evladını kucağına alınca unutucaksın inş... dilerim Allahtan yeni çocuğunu kucağına alırsın ve bu günleri unutursun yeni katıldım ve geçmiş olsun demek istedim...

Geçmiş olsun Allaha sual olunmaz herşeyin bir vakti saati var hayırlısı buymuş sevgiler........

canım uzulme demek yersiz gibi biliyorum bu durumda
5 dusuk de az bir sayı değil
ama sana samimiyetimle sunu soyleyebilirim.
bir arkadasım 8. dusukten sonra 9. cuyu kucagına aldı. hepsini 6-10 haftalar arası dusurdu allahtan çok buyukken dusurmedi sonunda bir kızı var su anda 5 yasında. insallah senin son dusugun olur bu .geçmis olsun

canım ya çok üzüüldüm.. hamile haberlerine bu kadar sevinipte sonrada düşük haberini aldığım zaman aynı acıyı yaşıyorum sankii. çok zor.. Rabbim sabırlar versin..en kısa zamanda sağlıklı bir gebelik nasip edip kucağına almayı nasip etsin Rabbim. aminn..

Ben 24 haftalık bebeğimi kybettim anlıyorum seni 5 ay oldu benimde kendimi yedim bitirdim sonunda psikıyatırlık oldum antideprasanlar kullanıyorum panik atak hastası olsum yapma sende benim gibi toparla kendini bir an önce Allah dan umudunu kesme her şerde bir hayır vardır mutlaka Allah yeniden sevindirsin inşallah bizleri Hayırlısıyla saglıkla mutlulukla huzurla bizede bu güzel duyguyu yaşatsın Anne olmayı nasip etsin bizlerede .. Üzme kendini cok fazla

canım ya yeni duydum çok üzüldüm allah sabır versin tez zamandada yüzünü güldürsün arkadaşım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…