Gebeliğe Hazırlık Kasımda "Hamilelik " başkadır.

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
adet gibi geliyor zaten bana.. hayırlısı olsun ama benim erken gelmezdi üstelik bu ay ovulasyon kullandım yani. adet olmayı bekliyordum ama bugün değil. dpo 11 bugün

senin hamilelik nasıl gidiyor canım emineee_e
Şu bir kaç gündür iyiyim canım acayip bulantı yaptı buda kilo vermeme neden oldu malesef ama dün doktora gittik 9+3 tü ve meleğim 28 mm olmuş artık çok net herşeyi seçilebiliyor çok şükür 14. Haftada Allah kısmet ederse rahim ağzına dikiş atılacak bol dinlenmeyle geçiyor günlerim

Çok sevindim canım dikkat et kendine

Bata son iki gün kızlar ama hiç bir belirti Yok biraz göğüs uçlarımda hassasiyet var az da olsa beyaz akıntım yüzümde de sivilcelenmeler var ama bu adet öncesi de olabilir bekliyorum sabırla

Bata son iki gün kızlar ama hiç bir belirti Yok biraz göğüs uçlarımda hassasiyet var az da olsa beyaz akıntım yüzümde de sivilcelenmeler var ama bu adet öncesi de olabilir bekliyorum sabırla
inşallah hamilesindir
benimki de regle döndü tahmin ettiğim gibi :)
yeni batı ekler misin canım 27 aralık

BENde gebeyim canımmm bat 26 kasımdı 4+3 gebeyim

Hadi heyecanla bekliorum ins mutlu haber alırız

Slm kızlar bata son bir gün kasık ağrım başladı sanki kırmızıları akşama doğru görür gibi hissediyorum

Bugün bat günüm dün kaşık ağrım vardı pedle dolaştım bütün gün ama akşama geçti ağrım kırmızılar gelmedi göğüs uçlarım yanıyor sadece başka bir belirtim yok

Kasım da geçti... Umutlar Aralık'a kaldı.
Bir sene hamile kalamayıp sonra kendiliğinden hamile kalan var mı acaba? Tedaviyle de olmadı.

Kızlar 2 gündür frlwket bi bel sırt agrim var acaba yumurtlama donemindr olur mu boyke ağrı kaşık agrisini biliyorum ama bole bi agrim hic olmazd zorlayacak bisey y ani hareket de yapmadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…