Gebeliğe Hazırlık Kasımda "Hamilelik " başkadır.

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Belirtileri takip etmek kendimizi dinlemekle hata yapıyoruz ocak ayinda ovutestle gebelik denedim adetim 3 gün geçti leke kırmızıya döndü dr. Ilaç verdi kan testinde gebelik var dedi 2 gün sonra tekrar gel dedi test degerler düştü hayırlısı dedik aylarca denemedim üzüldüm şuan ovutest deneme yaptim adet 3 gün gecikti evde dahi test yapmiyorum 40 gün dolmasını bekliyorum :KK43:

Belirtileri takip etmek kendimizi dinlemekle hata yapıyoruz ocak ayinda ovutestle gebelik denedim adetim 3 gün geçti leke kırmızıya döndü dr. Ilaç verdi kan testinde gebelik var dedi 2 gün sonra tekrar gel dedi test degerler düştü hayırlısı dedik aylarca denemedim üzüldüm şuan ovutest deneme yaptim adet 3 gün gecikti evde dahi test yapmiyorum 40 gün dolmasını bekliyorum :KK43:
Aynı durumdayım canım bu ay kendimi çok dinlemedim ama son bi haftadır vücudumda değişiklik olunca fark ettim benim de adetim bir gün gecikti kendimi zor tutuyorum test yapmamak için inş sizle birbirimize destek olalım inş gebeyizdir

Bir de sanırım kimyasal geçirmişsiniz ben de geçirdim Ağustos ayında o zaman kendimi çok dinlememiştim rabbim nasip etmişti

Bir de sanırım kimyasal geçirmişsiniz ben de geçirdim Ağustos ayında o zaman kendimi çok dinlememiştim rabbim nasip etmişti
Aynen doktor 3 ay sonra dene dedi korktum denemedim düzen şaşmaz ama insan başına gelince test yapma hevesi kaçıyor akıntı göğüs sizlamasi kasik bel agrisi 2 gundur baş ağrısı var bekliyorum inşallah yüzümüz güler sonu güzel olsun kucağımiza saglikli almayi nasip etsin rabbim dileyen isteyen herkese

Aynen doktor 3 ay sonra dene dedi korktum denemedim düzen şaşmaz ama insan başına gelince test yapma hevesi kaçıyor akıntı göğüs sizlamasi kasik bel agrisi 2 gundur baş ağrısı var bekliyorum inşallah yüzümüz güler sonu güzel olsun kucağımiza saglikli almayi nasip etsin rabbim dileyen isteyen herkese
Kimyasaldan sonra beklemeye gerek yok canım bütün dr lar böyle diyor

Bugün test yaptım ve sonuç kocaman bir tek çizgi :KK43:
Üzülme canım Allah'ın bir bildiği var demek ki, böyle teselli ediyoruz kendimizi.
Benim adetim de gecikmedi tedavi süresince doktor bana yumurta çatladıktan sonra progestan veya tarlusal verdi 3 ay boyunca, döllenme olsa bebeğin tutunmasına yardımcı olacaktı, olmayınca da adeti söktürüyor. Bu ay ister dinlenin ister aşılama yapalım dedi, ben en azından bir ay ara vermeye karar verdim, ilaçlar yordu beni.

X