Gebeliğe Hazırlık Kasımda "Hamilelik " başkadır.

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
evet cnm geçen ay erken oldum adet 26. günde oldum bugün 29. gündeyim nasip bakalım benm de bi tane elmde testim var 1 aralıka kadar olmazsam o gün yapacam testi
ooo 29. gündeysen bat nasıl 1 aralık oluyor ki? test yapsan çıkar aslında. yoksa da adetini beklersin canım

ben dayanamadım ve bu sabah ultra erken gebelik testi yaptım. sonuç tertemiz negatif:bicak:
bata 4 gün var sonuç doğru mudur?

Canlarrrr... Aralık sayfasına yazın beni :) bu ay adetimi oldum bir güzel, yarına temizleniyorum. Kısmetse aynı heyecan sabır ve dua ile devam

Canlarrrr... Aralık sayfasına yazın beni :) bu ay adetimi oldum bir güzel, yarına temizleniyorum. Kısmetse aynı heyecan sabır ve dua ile devam
Ben de adet olacam sanki tüm belirtilerim gitti adet olacak gibi göğüslerim sızlıyordu biraz ümitlenmiştim şimdi bişey yok ne göğüs ağrısı ne de karın sancısı yeni konu açma zamanı geldi sanki :KK51:

Herkese merhabalar reglim 5 gün gecikti idrar testi yaptım silik çıktı daha sonra kanda gebelik testi yaptırdım 43 çıktı. Sizce hamile değil miyim? Kimyasal gebelik mi? Çok korkuyorum :110:

Herkese merhabalar reglim 5 gün gecikti idrar testi yaptım silik çıktı daha sonra kanda gebelik testi yaptırdım 43 çıktı. Sizce hamile değil miyim? Kimyasal gebelik mi? Çok korkuyorum :110:
Kanaman falan yoksa değildir canım bir de iki gün sonra tekrar test yap

kızlar yardım.....
öğlen adet sancısı gibi sancım geldi dışarıdaydım, eve bi geldim siyaha yakın akıntım gelmiş. ama benim 18 kasımda çatladı yumurtam. regl ise erken değil mi? değilse yerleşme mi? inşallah yerleşmedir devamı gelmez

kızlar yardım.....
öğlen adet sancısı gibi sancım geldi dışarıdaydım, eve bi geldim siyaha yakın akıntım gelmiş. ama benim 18 kasımda çatladı yumurtam. regl ise erken değil mi? değilse yerleşme mi? inşallah yerleşmedir devamı gelmez
İnş yerleşmedir canım eğer regl kanamış gelmezse yarına kadar bir test yap umudunu kırmayım da geçen ay benim de beş gün erken gelmişti adetim aynı böyle lekelenme ile başladı ve çok ümitlenmiştim inş seninki yerleşmedir

Kan testinizi bugün mü yaptırdınız merak ettim beş gün gecikmiş ya

X