Gebeliğe Hazırlık Kasımda "Hamilelik " başkadır.

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Femra deneyenler kac yumurtaniz gelisti. Ben bugun 13. Gunum yarn kontrole gidecegm. Zaten saglikciyim bi baktirayim. Ama hic kasik masik agrimiyor bende
Belirtin ne oluyor canım yumurtlama zamanı benim de bugün 12. Gün bir tek akintim var ama o iki üç gündür var zaten

Femra deneyenler kac yumurtaniz gelisti. Ben bugun 13. Gunum yarn kontrole gidecegm. Zaten saglikciyim bi baktirayim. Ama hic kasik masik agrimiyor bende
Benim geçen ay 1 yumurta oluştu.. bakalım yarın 11.gunum ne durumdalar :)

Akintin varsa şeffaf yumurta çatlıyor demek cnm ilişki olsun hadi hayırlısı:)
Dün akşam 11. Günüydü duş alırken fark ettim şeffaf yumurta aki gibiydi bir dega geldi bugün günlük ped var baya sarı akintim var ıslaklık hissettiriyor acaba yumurtlamam erken olabilir mi neyse iki gündür çalışıyordum devam edim o zaman boş gecirmeyelim

Evet yumurtlama olmuş olabilir bol bol değerlendirin inşallah olur :)

Aynen hayirlisi cnm saol..sen napiyosun ne durumdasin
ayni ne olsun. ader olmadim 2. adet gunum geldi bebek yok doktor sokturucu verdi. 3 ay bi kendi haline birak dedi olmazsa bakariz dedi. ve ilac bitti hala daha olmadim dr stresten dir dedi

ayni ne olsun. ader olmadim 2. adet gunum geldi bebek yok doktor sokturucu verdi. 3 ay bi kendi haline birak dedi olmazsa bakariz dedi. ve ilac bitti hala daha olmadim dr stresten dir dedi
Evet strestte etkiliyo adeti..ilaclarin etkisi 2 3 ay sürdüğü için tedaviye ara versende kendiliğinde olma şansı çok yüksek..inşallah olur kafayida biraz rahat bırakmak lazım ama beceremiyoruz ki :'(

Sorunun ne? Estrofem kullanıyorum rahmi hazırlıyormus. Sen ne kullanıyorsun

Benim biraz değişik. Hsg de tüpler tıkalı cıktı ameliyat geçirdim tüpler acıkmış ama rahim küçükmüş doğuştan ilaç gitmiyor sperm geçişi de olmuyo tabi o yüzden, cyclo progynova diye bi ilaç kullanıyorum canım :'(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…