Gebeliğe Hazırlık Kasımda "Hamilelik " başkadır.

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba arkadaşlar benim bat 2 kasım. Takvimime göre 19 ekimde yumurtlama günü. Bende dünden beri söylemesi ayıptır sümük gibi akıntı geliyor. Sadece wcdeyken peceteyle silince geliyor. Çamaşırım temiz. Sizce bu akıntı neden kaynakli olabilir ? Iki aydır bebegimiz olsun diye çalışma yapıyoruz sonuçlar negatif. :110:

Femra deneyenler kac yumurtaniz gelisti. Ben bugun 13. Gunum yarn kontrole gidecegm. Zaten saglikciyim bi baktirayim. Ama hic kasik masik agrimiyor bende :işsiz:

bunu bi izleyin kızlar. bu dr. çok rahatlatıcı konuşuyor. Aslında her şeyi zamana bırakmak rahat olmak en önemlisii. Hemen tıbbi müdahaleye başvurmayın diyor ben de bunun taraftarıyım.

Bende öle düşünüyorum vücut dengemize zarar veriyoruz farkına varmadan aslında

En yakın bat'ta benim ki umarım uğurlu gelirsiniz kızlarda başı çekip bir sürü bebiş büyütürüz burda inşallah

Ekimin ortasına geldik kızlar. Kasım ayı yaklaşıyor. Bat'ları alalım. Bu ay ben aslan pençesi çayı içmeye başladım. Eşime de keçiboynuzu kürü yapıyorum. Ayrıca inofolic combi içiyorum folik asit olarak. Bir de ovulasyon takibi yapacağım. Sizler napiyorsunuz bilgi alışverişi yapalım.
BAT'lar :KK76:
* @sekerportakali_m 29 Ekim :nazar:
* nyks_42 nyks_42 22 Kasım :nazar:
* BerraAksa_K BerraAksa_K 11 Kasım :nazar:
* @Gezi92 31 Ekim :nazar:
* @My heaven 9 Kasım :nazar:
* G Gulmet3 2 Kasım :nazar:
* @10N 12 Kasım :nazar:
* @embytn 2 Kasım :nazar:
* @Busrayld 24 Ekim :nazar:
* @mimice 3 Kasım :nazar:
* @Seda_gul 31 Ekim :nazar:
* emineee_e emineee_e 20 Ekim :nazar:
* H Hatticeee32 10 Kasım :nazar:
* SeevKaad SeevKaad 1 Kasım :nazar:
* @giustizia____ 28 Ekim :nazar:
* patiliseker patiliseker 28 Ekim :nazar:
* @posterior 9 Kasım :nazar:
* 1 17platon17 26 Ekim :nazar:

beni de ekler misiniz Bat 10 Kasım

bunu bi izleyin kızlar. bu dr. çok rahatlatıcı konuşuyor. Aslında her şeyi zamana bırakmak rahat olmak en önemlisii. Hemen tıbbi müdahaleye başvurmayın diyor ben de bunun taraftarıyım.

B

Bu doktorun cok videosunu izledim. Hakikaten beni tek bilgileriyle rahatlatan bu doktoe bey oldu.

Canım çok geçmiş olsun ama erken doğum sebebi neydi acaba rahim ağzı yetmezliği yada rahim şekil bozukluğu falan mı yoksa genetik bir sıkıntı mı aynı psikolojiyi biliyorum malesef
Enfeksiyon canım. İdrar yolu enfeksiyonu rahmi açıp doğumu başlattı. Başka hiç sıkıntı yoktu

X