Gebeliğe Hazırlık Kasımda "Hamilelik " başkadır.

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Maalesef bende hiç belirti yok. Ne kasıkta batma.ne göğüs uçlarında koyulaşma. ne goguslerde hassasiyet ne de uyku hali yani zerre belirti yok
hahah biyandan komigime de gidiyo. vucudumuzu dinledikce ses vermiyo herhalde haha! insallah belirtisiz hamile kalanlardan oluruz!

Zor dayanıyorum ama 13aydır negatif olunca insanın eli gitmiyor teste. Belirti yok ama heran adet olcakmış gibi hissediyorum akıntım oluyor ama devamı gelmiyor gelmesin de zaten. Yarın ki duruma göre yapcam test

20 kasım beni de ekler misiinn

Zor dayanıyorum ama 13aydır negatif olunca insanın eli gitmiyor teste. Belirti yok ama heran adet olcakmış gibi hissediyorum akıntım oluyor ama devamı gelmiyor gelmesin de zaten. Yarın ki duruma göre yapcam test
bayagi uzun surmus canim, neden oyle oldu ki? cocugunuz var mi? biz asagi yukari 5 aydir aktif olarak arzuluyoruz evlat sahibi olmayi. yasimiz itibariyle de oyle onumuzde uzuuun seneler yok bebek sahibi olabilmek icin (ben 34 o 39). Allah nasip eder insallah!

Sebepsiz malesef ki. Bende 30 eşim 39 yaşında çocuğumuz yok daha tam gaz çalışıyoruz ama gelen giden olmadı. İnşallah bu ay tutmuştur da bu gecikme ondandır normalde çok düzenlidir 28 günde bir olurum bakalım heyecanla bekliyorum. Tek acaba mı dediğim normalde adet öncesi acaip tatlı yerdim bu ay ağzıma götürdüğüm an midem almıyor

insallah tutmustur kuzum. sabir guzel seydir, en hayirli en guzel sekliyle gelecek Allahin izniyle. insallah tutmustur, guzel dusunelim dimi ama! esime keciboynuzu pekmezleri findiklar bademler cevizler cinko vitaminleri aklina ne geliyosa yediriyorum (kendim de yiyorum findik ceviz badem).. guyaaaa iyi gelcek

Biz elimizden geleni yapalım da gerisini Allaha bırakalım. İnşallah tutmuştur bizim gibi isteyen herkesin böyle gecikince de günler geçmiyor sanki

Benim de bugn yumurtlama günü canım değerlendircem bakalım inşallah tutar

Maalesef bende hiç belirti yok. Ne kasıkta batma.ne göğüs uçlarında koyulaşma. ne goguslerde hassasiyet ne de uyku hali yani zerre belirti yok

Bende uyku hali ve sık idrara çıkma var sadece bat 8 kasım ama testler negatif nasıl olcak bilmiyorum

Bata son 9 gün ama bnm pek umudum yok degerlendirdgimiz gunler hep sacma sapan gunler tutmaz die düşünüyorum gervi yumurtlama ne zmn oldu onuda bilmiyorum akintim hic olmadi dogru düzgün belki de yumurtlamadim daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…