Gebeliğe Hazırlık Kasımda "Hamilelik " başkadır.

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
benim bat ta 5 kasimdi. bir haftadir test yapiyorum desem yeri var hep negatif. bugun test yapmadim yarin yine yapicam, hic adet belirtim yok, baska belirtide yok.

olacaksam olayimda rahatca onumuzdeki aya hazirlansam artik, Allah biliyo ya bu ay icin umutlu degilim ben..

Hadi kizlar daha fazla guzel haberler alalim insallah sizlerden :KK200:

benim bat ta 5 kasimdi. bir haftadir test yapiyorum desem yeri var hep negatif. bugun test yapmadim yarin yine yapicam, hic adet belirtim yok, baska belirtide yok.

olacaksam olayimda rahatca onumuzdeki aya hazirlansam artik, Allah biliyo ya bu ay icin umutlu degilim ben..

Aa canım ben sen adet oldun diye hatırlıyorum. Aynı günümüz bende olmadım daha. Var mı hissettiğin bişey. Ben daha test yapmadım

Aa canım ben sen adet oldun diye hatırlıyorum. Aynı günümüz bende olmadım daha. Var mı hissettiğin bişey. Ben daha test yapmadım
hic degisik bisii hissetmiyorum, adetimde geliyorum demiyo. iki kez hafif bisii hissettim, tamam geliyo adetim dedim ama i ih.
sen? ay nasil dayaniyosun test yapmamaya ahaha ben erken gebelik testleri almistim, hic tik yoktu valla! nezaman yapacaksin testi?

Maalesef bende hiç belirti yok. Ne kasıkta batma.ne göğüs uçlarında koyulaşma. ne goguslerde hassasiyet ne de uyku hali yani zerre belirti yok

X