Gebeliğe Hazırlık Kasımda "Hamilelik " başkadır.

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hadi bakalım ilk haber senden gelir belki test yapicakmisin
Olur da mucize olur yarın regl olmazsam sabahtan test yaparım

Haydi test yaptım ola ki pozitif çıktı Pazartesi'ye kadar beklerim

Pazartesi'ye kadar da hala regl olmadım ise mucize devam ediyorsa kan veririm o gün.

Ohoooo ne çok adım varmış

Bende sayıyorum böyle kendi kendime onu yapsam bunu yapsam diye

1.5 yıldır bekliyorum bu ay ümitliyim bilmiyorum niye ama ümitliyim inşallah olur canım bebişlerimiz

Heyecanlanıyor insan valla düşünmek istemiyorum ama arada kasiklarimda batma hissediyorum bugünde biraz ayyy her gün bişey çıkıyor

Valla hafif kasıkta birşey hissedince regllllll gelşyorrr hissine kapılıyorum ben

Sabah olsun da ilk adımı atlatabilecek miyim göreyim bakalım
Perşembe de sen :)

Yok regl gibi de de
Valla hafif kasıkta birşey hissedince regllllll gelşyorrr hissine kapılıyorum ben

Sabah olsun da ilk adımı atlatabilecek miyim göreyim bakalım
Perşembe de sen :)
Yok regl gibi de değil öyle olsa karnım ağrıyor anlıyorum bu böyle sızlama gibi ara sıra oluyor yatınca hissediyorum aynen ilk günü atlatmakta önemli bi adım daha heyecanlı

1.5 yıldır bekliyorum bu ay ümitliyim bilmiyorum niye ama ümitliyim inşallah olur canım bebişlerimiz
Rabbim tez zamanda nasip eder inşallah canım benim. Tüp bebek falan niyetlendin mi, benim düşük öncesi doktora gittiğimde 6 ay Korunmasız olmazsa gel demişti, galiba ilaç ile falan denicekti, 5. Ay gebe kaldım. Senin de olmuş baya ya da yumurta takibi falan yaptırdın mı

Öyle hissediyor insan bende de belirti gibi hisler oluyr ama kendimi kaptırmak istemiyorum ama insan düşünmeden de edemiyor napalim
Ben olmadigini düşündüğüm icin cok rahatim cidden bi kac gundur de hic düşünmüyorum zaten cok hafifledim bosvermek guzrlmis:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…