Gebeliğe Hazırlık Kasımda "Hamilelik " başkadır.

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
aynen öyle ahahaha. ben hep vakti saati vardır nasip diyip geçiyorum. vallahi pozitiflik kazanacak
Rabbim tekrar aynılarını yaşatmasın sana, diğerlerinin acısını da alsın götürsün bu melek
Aminn aminn
Pozitiflik kesinlikle kazanıyor. Keşke bizde yapabilsek. Gerçi bende çok takmıyordum sonra üzücü şeyler yaşadıkça takmaya başladım. Şimdi "öğrenilmiş çaresizliği" yaşıyorum

Aminn aminn
Pozitiflik kesinlikle kazanıyor. Keşke bizde yapabilsek. Gerçi bende çok takmıyordum sonra üzücü şeyler yaşadıkça takmaya başladım. Şimdi "öğrenilmiş çaresizliği" yaşıyorum
inşallah sağlıkla kucağına alırsın cidden ben cok üzüldüm senin adına.. benim tuzum kuru bir kaybım yok ondan belki de, ben de yaşasam ben de takarım

Valla yok belirti vs...
İlk gebelikte yüzümde sivilceler çıkmıştı sadece sivilcem var 2-3 gündür
Bu belirtiden sayılmaz

Az kalmış zaten bekliyoruz bakalim bel ağrısı yanında bu aralar sık idrara çıkma var bi de uyku isteği erkenden uykum geliyor

Az kalmış zaten bekliyoruz bakalim bel ağrısı yanında bu aralar sık idrara çıkma var bi de uyku isteği erkenden uykum geliyor

A uyku varsa ok dir
Benim ilk gebelikte gözümü açamıyordum

Nasip cnm

Selam kızlar buralara fazla giremiyorum bu ara rabbim hepimize hayrlısını versin ... Etiketlemedim varsa batını beni etiketlerse yazarm önceki yazılanları okuyamadım herkese hayrlı akşamlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…