Kasım Ayında Çift Çizgiyi Görmek İsteyenler!

inş. Hamilesindir.6 günün var ama içimden hamileymişsin gibi geçiyor.

çok doğru söylüyorsun sevdebilgeciğim.
Bu gece rüyuamda düşen bebeğimin boyutunda ama nefes alabilen ve çok tatlı bir bebiş gördüm.
Sarı saçları,tombalak bir yüzü vardı.poşetin içine sarmışlar.iğne yapılacakmış.
Anneme anne bebiş nefes almakta zorlanıyor.cocuğu poşetten çıkaralım diyorum.
çıkarıyoruz.o kadar tatlı bişey ki nefes alıp verirsen sanki dünyalar benim oluyor.
Hemde karnımda da bebiş varmış.cinsiyetine bakıyorum.erkek!

Allah hayra yazsın.inş. Bu ay hamiş kalırız.benim pek ümidim yok ama kendimi ümitsizliğe vermiyorum.
Benim de allah nasip ederse sağlıklı bir çocuğum olacak.ben buna inanıyorum.
allah sesini duysun canım benim inşallah

kızlar bana yardımcı olun lutfen persembe doktora gıttıgımde bhcg 177 idi bugun gıttım 1132 geldı doktor ıkız olabılır dedı haftaya doktora gıtcem 4 boyutlu ultrason varmıs ona gıdıcem bakıcak boyle olan varmı aranızda ıkız dedılermı merak edıyorum lutfen cvp verın olabılırmı boyle yasayanlar varmı aranızda

sağolun kızlarr....
bende adetim bitsin diye bekleyecektim. o zaman ben randavu almaya çalışayım hemen ya.
bari bu ay boşa geçmesin...
ama adetliyken nasıl muayene edecek ki.
o zaman sadece hormon tahlili mi yapar...
offf ben hiçbirşey bilmiyorum ki...:KK43:

kızlar bana yardımcı olun lutfen persembe doktora gıttıgımde bhcg 177 idi bugun gıttım 1132 geldı doktor ıkız olabılır dedı haftaya doktora gıtcem 4 boyutlu ultrason varmıs ona gıdıcem bakıcak boyle olan varmı aranızda ıkız dedılermı merak edıyorum lutfen cvp verın olabılırmı boyle yasayanlar varmı aranızda

valla bilmem canım ama ikizsede ne güzel olur dimi keselerini görmedi mi çift kesecik olması lazım ikiz olunca

Merhabalar... Bende adetliyken gitmiştim doktara gayet muayene etti biz alışığız dedi bir de... Bana biraz garip geldi ama muayene olmuştum klomen vermişti işte 5 gün kullan gel dedi sonra yumurtan oluşmuş mu ona bakıyor 1 hafta sonra da çatladı mı diye... 2 ay bunları yaptım kalamadım eşimin sperm analizi de normal çıktı ... Bu ay gitmedim artık biraz seyrine bırakacam dedim... 9. ayım benim bu arada. 2 sene korundum...

merhaba arkadaşlar.nasılsınız?aralık ayı dua listeniz hayırlı olsun.rabbim dualarınızı geri çevirmesin ve en hayırlı zamanda sizlerede bu mutluluğu tatırsın inş...

bizde 8.haftamızı doldurduk allahıma şükürler olsun.günler geçiyor gibi gözüksede aslında ilk 3 ay anne için zor bir dönem diyorum.insan bi yandan seviniyor ama diğer yandanda hep korku içinde oluyor.benim şimdilik bi şikayetim yok sayılır.akşamları hafif bi bulantı oluyor.iştahım normal seyrinde.yağlı yemek değilde ekşili salata tarzında şeyler yemek istiyorum.yalnız çok uykum var.akşamları hele erkenden uyuyasım geliyor.ama biliyorsunuz benim bi yaramazım var.uyutmuyor beni.anneee çişim geldi,anneee susadım,anneee burnum aktı,annneeeeee uyumaaaaaa:)))
sürekli oyun oynuyoruz.kardeşi olsada artık onunla oynasalar:)
kızlar şimdi düşünüyorumda nerdeeen nereye diyorum.geriye dönüp baktığımda neler yaşadım ben.ama şimdi...ümitsiz olmayın lütfen.ben evliliğimin 6.ayında başladım tedaviye,6.senesinde alabildim oğlumu kucağıma.ne doktorlardan geçtim.kimisi senin tüp bebekle bile çocuğun olmaz dedi bana.halbuki sorunumuz öle büyütülecek bişi değildi.kendi başarısızlıklarını bizim durumumuza yüklüyorlardı.sonra tedaviyle hamile kalmıştım.iyi hamile kalabilmişin diyen dr.larda gördüm.şimdi ise yüce mevlam keremim 2,5 yaşındayken kendiliğinden hamile kalmayı nasip etti.inş.kucağımada almak nasip olur.sizlerde olacağına inanın lütfen.
bide bi akrabamız var.1,5 senelik evliler.korunmadıkları halde olmuyordu.şimdi oda hamile benimle aynı haftada.tedavisiz üstelik.çok üzülüyordu.düşünün 1,5 senedir olmadı ama sonunda onuda sevindirdi rabbim.hayırlı zaman diye bişey var sanıyorum.sizler birçoğunuz yeni evlisiniz.sonra olunca bu yaşadığınız sıkıntılar aklınıza gelecek ve gülümseyerek hatırlayacaksınız inş.hepinizi öpüyorum.sevgi ve sağlıcakla kalın...

Allahtan herşeyin hayırlısı inşaallah bizde günleri görürüz canım.. buarada kızın mıolcak ne benimilkhamileliğimde canım ekşili şeyle çekerdi limon yerdim boyuna, midem de çok fenaydı yanardı boyuna,bide çok uyurdum öğlen kalkardım 2 ye kadar uyurdumbide uykuya da doymazdım.. tabia allah bilirde herkezede aynı olmuyor sanırım hayırlsı olsunda sağlıklı inşallah....

:nazar:Maşallah Listesi:nazar: (Kasım Ayı Dua Liste'sinde yer alıp hamile olduğunu öğrenen sevgili anne adaylarımız)
1. goks3l:nazar:
2. winx perisi:nazar:
3. serap bilbey:nazar:
4. senemcim:nazar:
5. orlistat:nazar:
6. melisa87:nazar:
7. teacher60:nazar:
8. Oyaz_08:nazar:
9. elfy:nazar:
10. naciye00:nazar:
11. melisax:nazar:
12. tavas:nazar:
13. aysag:nazar:

Aralık Ayı Dua Listesi

1. arzum66 - 1 Aralık
2. sudecan2 - 6 Aralık - İnşallah en hayırlı zamanda çift çizgiyi görecek!:KK70:
3. mevr - 7 Aralık - İnşallah en hayırlı zamanda çift çizgiyi görecek!:KK70:

4. hstc - 8 Aralık
5. beteray - 10 Aralık
6. alle - 10Aralık
7. golge_cicegi - 10 Aralık
8. exporter - 13 Aralık
9. _ebru32 - 14 Aralık
10. cenova - 14 Aralık
11. gamzemir - 15 Aralık
12. zehra2509 - 15 Aralık
13. minikyaramaz - 16 Aralık
14. soulfly_eu - 18 Aralık
15. SevdeBilge - 20 Aralık
16. sirine - 20 Aralık
17. bananickkalmamis - 26 Aralık
18. landarch - 28 Aralık
19. brsnugur - 29 Aralık
20. kadergonul - 30 Aralık

Bismillahirrahmanirrahim

Allah'ım Sana şükürler olsun Kasım ayında bir dua listesi oluşturmaya başladık ve Sana yalvardık, Senden, bizlere annelik duygusunu tattırmanı diledik ve çok şükür ki bu ayda 13 arkadaşımıza bu güzel nimeti lütfettin. Sana hamd olsun ya Rabb. Dileriz ki hamile arkadaşlarımız hayırlısıyla bebeklerini kucaklarına alırlar. Onları hayırlı birer anne-baba yap ve evlatlarını da önce Sana layık bir kul, sonra onlara layık evlat eyle.

Allah'ım Sana Varis isminin hatrına yalvarıyoruz ki bizlere hayırlı evlatlar ver. Bizleri de anne olmakla şereflendir. En hayırlı zamanda hepimizin bu duyguyu tatmasını nasip et. Hz. Zekeriyya'nın duasını kabul ettiğin gibi bizim de dualarımızı kabul buyur ve bizleri evlatsız bırakma, Sen varislerin en hayırlısısın ya Varis. Ya Musavvir, Ya Bari, Ya Halık... Bütün güzel isimlerinin hatrına bizlere hayırlı evlatlar nasip eyle. Adını Aralık Ayı Dua Listesine yazdıran herkese, en yakın ve en hayırlı zamanda anne olmayı nasip et. Dualarımızı kabul et. Amin.

bugün dktra gttm dktr 3 adet geçsin dedi bende beklemek istemiyorum dedim sen bilirsin ama düşük olduğu için öyle dedim dedi ben 1 adet geçsin çalışmalara başlıyalım diyorum ama kociş olmaz diyo yani benim umutlar marta kaldı artık bida ne zaman tutarsa :KK43: inşlh bekleyenlerden mutlu haberler alırız..

bugün dktra gttm dktr 3 adet geçsin dedi bende beklemek istemiyorum dedim sen bilirsin ama düşük olduğu için öyle dedim dedi ben 1 adet geçsin çalışmalara başlıyalım diyorum ama kociş olmaz diyo yani benim umutlar marta kaldı artık bida ne zaman tutarsa :KK43: inşlh bekleyenlerden mutlu haberler alırız..

sıkma canını canım ya demekki hakkında böyle hayırlıymış ya benimde yüzümü sivilce kapladı yaaaa adetime daha bugünü sayarsak 10 gün var hiç sivilcem olmazdı adetime çok yakın bir tane filan olurdu neden acaba ya:KK50:birde bacak ağrısı nasıl oluyor kızlar bilen var mı?siyah düş sen biliyor musun canım?birkaç gün önce sadece sağ ayağım ağrıyodu şimdi geçti ama bu ay hamile olacağımı sanmıyorum fazlada çalışamadık aman canım ya hakkımızda hayırlısı...dua ediyorum hep listedeki arkadaşlarımızada kendimede inşallah bizde birgün hamiş oluruz...:KK49:

sivilce bendede çıkmıştı canım ayrıca bende hamile kaldığımda öyle hergün denemedik 2 kere oldu sadece demek tam gününe gelmiş ovalasyon testi falanda hiçbişe kullanmadım ben olcağı varsa oluyo dmek canım hayırlısıysa en hayırlı zamnda olsun inşlh bebişlerimiz bacak agrısıda arkadaş neyi kastetmiş anlamadım ama benim adet olcağıma yakın agrır kasığımdan dizime kadar agrır o da olmuştu bende yani adetle aynı belirtiler o yüzden anlamak zor yinede kızlar siz hamileymişsiniz gibi davranın dikkat edin kendinize varsa bebiş Allah korusun dikkatsizlikten dolayı bişe olmasın meleklerinize.

Kızlar benim akıntım var yani su gibide değil ama ıslak her zaman kilodum aslnda bugünlerde akıntının olmamıs gerekir adet dönemime girdim hayırlısı bakalım

X