Kasım Ayında Çift Çizgiyi Görmek İsteyenler!

canım benide yorumla listeye

Canım adet oldun mu sen? Bildğim kadarıyla test yaptın ama daha adet olmadın. Ben niyeyse belki? diyorum. Yani testler yanıltabiliyor bazen. Zaten geçen ay da herkes adet olunca listede durumunu değiştirdik. Hayırlısı bakalım. Adeti bekleyelim biz.

bugün dktra gttm dktr 3 adet geçsin dedi bende beklemek istemiyorum dedim sen bilirsin ama düşük olduğu için öyle dedim dedi ben 1 adet geçsin çalışmalara başlıyalım diyorum ama kociş olmaz diyo yani benim umutlar marta kaldı artık bida ne zaman tutarsa :KK43: inşlh bekleyenlerden mutlu haberler alırız..

Canım üzülme demek biraz saçma ama güçlü olmalısın. Doktorunun dediğini dinle istersen. Memnunsan doktorundan ve ona güveniyorsan dediklerini yap bence. Senin sağlığın herşeyden önemli. Biraz zor bir süreç ama beklemelisin bence. Sabret ve dua et, tamam mı canım?:KK70:

Kızlar benim akıntım var yani su gibide değil ama ıslak her zaman kilodum aslnda bugünlerde akıntının olmamıs gerekir adet dönemime girdim hayırlısı bakalım

Canım seni boş yere ümitlendirmek istemem ama içime güzel şeyler doğuyor. Sanki güzel haberi alacağız senden... İnşallah... Rabbim en haayırlısını, en güzelini versin.:KK71:

tşkrler sevdecim sabrediyorum hepimiz için dua ediyorum inanın en hayırlı zamanda gelsin meleklerimiz inş..exporter valla canım banada sanki bizi sevindirceksin gibi geliyo inşlh alırız güzel haberler..

bugün dktra gttm dktr 3 adet geçsin dedi bende beklemek istemiyorum dedim sen bilirsin ama düşük olduğu için öyle dedim dedi ben 1 adet geçsin çalışmalara başlıyalım diyorum ama kociş olmaz diyo yani benim umutlar marta kaldı artık bida ne zaman tutarsa :KK43: inşlh bekleyenlerden mutlu haberler alırız..

üzülme...!
sana doktorunda korunma vermiş(bu arada aynı doktoruna gitmiyorsun değil mi)
nedenini sordun mu doktora neden korunma verdiğini?(ya benim doktor niye korunma vermedi!)
aslında bi akrabamında kalbi durmuştu 3 aylık karnındsyken bebeğinin.
doktor ona 6 ay korunma vermiş.bunlar dinlememişler.
2. ayda hamiş kalmış.
ve 2 gün önce doğum yapmış.çok da sağlıklıymış bebişte annesi de.
hakkımızda hayırlısı.bak ne güzel demişsin.hamile kaldığım ay sadece 2 kez beraber olduk.
inş. ilklerinde olduğu gibi bebişlerimiz hemen göbişlerimize gelir ve inş. ikincilerin kaderi ilklerinkine benzemez.
sağlıcakla hamiş olup,sağlıcakla bebişlerimizi elimize alırız.

Kızlar benim akıntım var yani su gibide değil ama ıslak her zaman kilodum aslnda bugünlerde akıntının olmamıs gerekir adet dönemime girdim hayırlısı bakalım

senin için göbüşünde bebiş olduğunu düşünüyorum.hatta kız çocuğunun olacağı aklıma geliyor.
inş. hamişsindir.senin için çok umutluyum bu aydan(sebebini bilmiyorum !)

kızlar nehaber nasılsınız, varmı hamıleler ınsallah vardır? ınsallah yanıma gelırsınız beraber gecırırız bu zor guzel donemı canlarım

canım ınsallah hamılesındır valla berlırtıler o kadar degısık oluyorkı hanı aynı ınsanın farklı hamılelıklerı bıle farklı oluyor belırtılere fazla takılmayın arkadaslar en onemlısı bılıyorsunuz adet gecıkmesı ılk zamanlarda fazla bır belırtı olmuyor genelde 6. haftadan sonra baslıyor hersey mesele benım sabah bulantılarım basladı ınsallah uzun surmez kusmam olmadı ama mıdem bır garıp yanı ama yınede habıre yıyom o nasıl oluyor anlamadım cunku karnıma hemen aclık hıssı gırıyor.

üzülme...!
sana doktorunda korunma vermiş(bu arada aynı doktoruna gitmiyorsun değil mi)
nedenini sordun mu doktora neden korunma verdiğini?(ya benim doktor niye korunma vermedi!)
doktor ona 6 ay korunma vermiş.bunlar dinlememişler.
2. ayda hamiş kalmış.
ve 2 gün önce doğum yapmış.çok da sağlıklıymış bebişte annesi de.
hakkımızda hayırlısı.bak ne güzel demişsin.hamile kaldığım ay sadece 2 kez beraber olduk.
inş. ilklerinde olduğu gibi bebişlerimiz hemen göbişlerimize gelir ve inş. ikincilerin kaderi ilklerinkine benzemez.
sağlıcakla hamiş olup,sağlıcakla bebişlerimizi elimize alırız.

kızma canım ya valla ne biliym bana sanki zaman geçince çok ugrascamda olmıycak gibi geliyo ondan acele ediyorum okuduklarımdan hep düşükten hemen sonra hamile kalıp sağlıklı doğuranlar var o yüzden heveslendim bende ama bekliycem mecbur zaten 3 kere dedi şubatda başlarız artık napalım..doktorumuda değiştirdim bu dktoru beğendim ama benim şansıma buda hastnede yanlızdı o gün diğer dktrun hastalarınada bakıyodu acele oldu o yüzden soramadım istediğim herşeyi ultrasonla baktı yumurtlaman başlamış rahmin çok güzel hiç bişeyde kalmamış korkma dedi.tahlillerimede baktı onlarda gayet iyi dedi ilk bebekler genelde düşer sağlıksız olduğundan düşmüştür dedi.sen 3 adet korun dedi düşük yaptığın için yine düşme ihtimali olabilir diye dedim ama sen bilirsin istiyosan ben hazırım diyosan beklemesende olur dedi..ilk doktormda testlerde hepatit b aşısı olmadığı çıkmış aşını ol demişti o aşıda 6 ayda bitiyomuş ya bu zamandada korunursun dedi dün gittiğime sordum gerek yok dedi 6 ay bekleme boşa dedi bebek doğuduktan sonra bebekle beraber sende olursun aşı dedi siz oldunuzmu aşı kızlar ?

kızma canım ya valla ne biliym bana sanki zaman geçince çok ugrascamda olmıycak gibi geliyo ondan acele ediyorum okuduklarımdan hep düşükten hemen sonra hamile kalıp sağlıklı doğuranlar var o yüzden heveslendim bende ama bekliycem mecbur zaten 3 kere dedi şubatda başlarız artık napalım..doktorumuda değiştirdim bu dktoru beğendim ama benim şansıma buda hastnede yanlızdı o gün diğer dktrun hastalarınada bakıyodu acele oldu o yüzden soramadım istediğim herşeyi ultrasonla baktı yumurtlaman başlamış rahmin çok güzel hiç bişeyde kalmamış korkma dedi.tahlillerimede baktı onlarda gayet iyi dedi ilk bebekler genelde düşer sağlıksız olduğundan düşmüştür dedi.sen 3 adet korun dedi düşük yaptığın için yine düşme ihtimali olabilir diye dedim ama sen bilirsin istiyosan ben hazırım diyosan beklemesende olur dedi..ilk doktormda testlerde hepatit b aşısı olmadığı çıkmış aşını ol demişti o aşıda 6 ayda bitiyomuş ya bu zamandada korunursun dedi dün gittiğime sordum gerek yok dedi 6 ay bekleme boşa dedi bebek doğuduktan sonra bebekle beraber sende olursun aşı dedi siz oldunuzmu aşı kızlar ?

est. şekerim ne kızması.(ne haddime!)
bende senin gibi düşünüyordum.
bana doktorum korunma vermediği halde eşim aynı senin kocişin gibi şubat ya da martta düşünüyordu.
bu nedenle çok tartıştık.kürtajdan sonra.
ki benim doktor korunma vermedi.
aynı testlerim de rahim içi kontrolümde temiz çıkmıştı.
bana da eğer doğsaydı %90 sağlıksız olacaktı dedi.
bu durumlarda bebek kendini infaz eder dedi doktorum..

bendeokudum düşükten hemen sonra hamiş kalanları ve dünyaya sağlıcakla geldiklerini.
zaten hemen ilk deneme de tutacak diye bişey yok.
mesela o akrabam düşen bebeğine 8 ay sonra gebe kalmış.
iikincisine de 2 ay sonra.
bana kalırsa ilk adetten sonra eşini de ikna et,ama fazla üsteleme çalışmaya başla.
bende de aynı korku var.ya olmazsa...!ki bende pko da var.

inş. Rabb'im gönlümüze göre verir.
yaşadıklarımız çok zor.en azından bebeğimiz oluyor,hani eşimizde ya da bizde sorun yok.(bi de sorun olanları düşünsene!Allah sabır versin onlara)

hepatit b aşısına gelince.
benim kendi ailemde hepatit b olduğu için ben 15 yaşındayken aşı olmuştum.
ben 3 ayda 1 kez olmak üzere 3 kere aşı olmuştum.
18 yaşında yeniden gitmem gerekiyordu.
gittim ve aşımın tutmadığı ortaya çıktı.hatta hepatit b li gözüküyordum.
öyle kafama felan takmadım.hatta test felanda yaptırmadım(iyi bişey değil kesinlikle tasvip etmiyorum yaptıklarımı)
nikah zamanı rutin testlerde malum hepatit b de var.
baktım değerim yüksek.doktora sordum hepatit b li miyim diye.
doktor da aşı olmuşsun aşın tutmuş dedi.
aslında aşım tutmadı.büyük ihtimalle vücudum kendiliğinden yok etti.
zaten virüsün vücuda girip çıkması aşılanmış olarak gözüküyormuş.
eşimde de çıkmadı.o nedenle bana aşı ol felan denmedi.

ilk doktorun neden böyle demiş anlamış değilim!

üzülme...!
Sana doktorunda korunma vermiş(bu arada aynı doktoruna gitmiyorsun değil mi)
Doktor ona 6 ay korunma vermiş.bunlar dinlememişler.
2. Ayda hamiş kalmış.
Ve 2 gün önce doğum yapmış.çok da sağlıklıymış bebişte annesi de.
Hakkımızda hayırlısı.bak ne güzel demişsin.hamile kaldığım ay sadece 2 kez beraber olduk.
Inş. Ilklerinde olduğu gibi bebişlerimiz hemen göbişlerimize gelir ve inş. Ikincilerin kaderi ilklerinkine benzemez.
Sağlıcakla hamiş olup,sağlıcakla bebişlerimizi elimize alırız.

Senin için göbüşünde bebiş olduğunu düşünüyorum.hatta kız çocuğunun olacağı aklıma geliyor.
Inş. Hamişsindir.senin için çok umutluyum bu aydan(sebebini bilmiyorum !)

sen dünde öyle söyledin canım inşallah tutmuştur bu ay hayırlısı ile çok istiyorum, dün annemle konuştuk bizi hep rüyasında görüyormuş iğne gördüm falan dedi hamilemisin yoksa diye sordu yok dedim bildiğim bişi yok ama inşallah dedim

Canım adet oldun mu sen? Bildğim kadarıyla test yaptın ama daha adet olmadın. Ben niyeyse belki? diyorum. Yani testler yanıltabiliyor bazen. Zaten geçen ay da herkes adet olunca listede durumunu değiştirdik. Hayırlısı bakalım. Adeti bekleyelim biz.
canım dün kan testi yaptırdım ondada yok bişey....

bu ay geçen aydan daha sessiz...
geri sayım başladı...son 8 gün..
inş. beklenmeyen kırmızılar gelmez.:18::18:
kasıklarım çok ağrıyor.
geçen ay hiçbir belirtim yoktu.
belki de üşüttüm o yüzden ağrıyor.

Allah ım fazla bekletme bizi.
hayırlı zamanda(inş. bu ay),hayırlı ve sağlıklı bebişler nasip et bize....

kızlar ben cok fazla gıremıyorum ama hep sizin için dua edıyorum yada ben gırdıgımde kımse olmuyor ıns hepınız ıyısınızdır hepınız bebıs sahıbı olursunuz benım ıkız gıbı dedı doktor pazartesı gıdıcem artık bakalım inş hayırlısı neyse o olsun

Merhaba kızlar. Evet topiğimiz çok sessiz. Geçen ay daha umutluyduk. 13 hamilemiz olmuştu. Bu ay o kadar umutlu değil miyiz neyiz. Dua edenlerimiz az galiba. Henüz hamile haberi almadık. Bu ay sesssiz geçiyor. Lütfen bu ay hamile haberini aldıklarımız çok olsun, lütfen.:KK14:

kızlar ben cok fazla gıremıyorum ama hep sizin için dua edıyorum yada ben gırdıgımde kımse olmuyor ıns hepınız ıyısınızdır hepınız bebıs sahıbı olursunuz benım ıkız gıbı dedı doktor pazartesı gıdıcem artık bakalım inş hayırlısı neyse o olsun

Tavascım 41 kere maşallah. Ne güzel ikiz haberi alırsın inşallah ve Mevlam sağlıkla dünyaya gelmelerini nasip eder. Çok güzel ya. Bir sefer de 2 tane. :KK70: Hatta ben diyorum 3 tane istiyorum, üçüz olsa 1 seferde çıkıverse. :KK70: Sonra da sağlıkla olsun da diyorum kaç tane olursa olsun. :) Allah en hayırlısı nasip etsin.

inş. hayırlısıyla kucağına alırsın sağlıklı bi şekilde ikixciklerini.ve inş. biri kız biri oğlandır. :nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Tavascım 41 kere maşallah. Ne güzel ikiz haberi alırsın inşallah ve Mevlam sağlıkla dünyaya gelmelerini nasip eder. Çok güzel ya. Bir sefer de 2 tane. :KK70: Hatta ben diyorum 3 tane istiyorum, üçüz olsa 1 seferde çıkıverse. :KK70: Sonra da sağlıkla olsun da diyorum kaç tane olursa olsun. :) Allah en hayırlısı nasip etsin.

kız aynen ben de öle düşünüyorum.ikiz olsa da ikisi birden çıksa(üçüz düşünemem!:KK1:)
Allah gönlümüze göre verir inş.sağlıklı ve hayırlı bi şekilde.

X