Kasım Ayında Çift Çizgiyi Görmek İsteyenler!

hamileyim bebeğim olcak:):KK17: herkese duaları ve iyi niyetleri için çok teşekkürler. Allahım bebk isteyenlerin göbüşne düşürsün bebişleri.:emir_bebek:

Canım hayırlı olsun. Çok sevindim. Allah sağlıkla kucağına almanı nasip etsin. Son adet tarihin ne zaman? Kan tahlili yaptırdın mı? Kaç haftalık? Belirtilerin neler? Hadi anlatsana.:KK52:

Canım hayırlı olsun. Çok sevindim. Allah sağlıkla kucağına almanı nasip etsin. Son adet tarihin ne zaman? Kan tahlili yaptırdın mı? Kaç haftalık? Belirtilerin neler? Hadi anlatsana.:KK52:

adetime 2 gün kala test yaptım silik bi cizgi çıktı 18inde olmam gerekiyodu silik çizgiye güvenerek kan testi yaptırdım daha 1 gün geçmişti adetim 363 çıktı değerim:) güğüsüne dokun sabah ilk kalktığında sıcaksa hamilesin derdi annem. (kesinlikle haklı) birde bel ağrısı. bulantım falan yok ateş basıyo arasıra. klasik gelicek belki ama düşünmemeye çalıştım bu ay bebeği bu yüzden siteye bile girmedim çünkü burda yazılanlar ister istemez etkiliyodu beni,, birde ilişkiden sonra lavabo yok ::) herkese nasip etsin Allah ım. Hayırlısıyla bi kuçağıma alıyım ohh dicem. dua edin ne olur bu meleğime birşey olmasın Allah ım korusun

X