Kasım Ayında Çift Çizgiyi Görmek İsteyenler!

:nazar:Maşallah Listesi:nazar: (Kasım Ayı Dua Liste'sinde yer alıp hamile olduğunu öğrenen sevgili anne adaylarımız)
1. goks3l:nazar:
2. winx perisi:nazar:
3. serap bilbey:nazar:
4. senemcim:nazar:
5. orlistat:nazar:
6. melisa87:nazar:
7. teacher60:nazar:
8. Oyaz_08:nazar:
9. elfy:nazar:
10. naciye00:nazar:
11. melisax:nazar:
12. tavas:nazar:
13. aysag:nazar:

Aralık Ayı Dua Listesi

1. arzum66 - 1 Aralık
2. sudecan2 - 6 Aralık - İnşallah en hayırlı zamanda çift çizgiyi görecek!:KK70:
3. mevr - 7 Aralık - İnşallah en hayırlı zamanda çift çizgiyi görecek!:KK70:

4. hstc - 8 Aralık
5. beteray - 10 Aralık - İnşallah en hayırlı zamanda çift çizgiyi görecek!:KK70:
6. alle - 10Aralık
7. golge_cicegi - 10 Aralık
8. exporter - 13 Aralık
9. _ebru32 - 14 Aralık
10. cenova - 14 Aralık
11. gamzemir - 15 Aralık
12. zehra2509 - 15 Aralık
13. minikyaramaz - 16 Aralık
14. soulfly_eu - 18 Aralık
15. SevdeBilge - 20 Aralık
16. sirine - 20 Aralık
17. bananickkalmamis - 26 Aralık
18. landarch - 28 Aralık
19. brsnugur - 29 Aralık
20. kadergonul - 30 Aralık

Bismillahirrahmanirrahim

Allah'ım Sana şükürler olsun Kasım ayında bir dua listesi oluşturmaya başladık ve Sana yalvardık, Senden, bizlere annelik duygusunu tattırmanı diledik ve çok şükür ki bu ayda 13 arkadaşımıza bu güzel nimeti lütfettin. Sana hamd olsun ya Rabb. Dileriz ki hamile arkadaşlarımız hayırlısıyla bebeklerini kucaklarına alırlar. Onları hayırlı birer anne-baba yap ve evlatlarını da önce Sana layık bir kul, sonra onlara layık evlat eyle.

Allah'ım Sana Varis isminin hatrına yalvarıyoruz ki bizlere hayırlı evlatlar ver. Bizleri de anne olmakla şereflendir. En hayırlı zamanda hepimizin bu duyguyu tatmasını nasip et. Hz. Zekeriyya'nın duasını kabul ettiğin gibi bizim de dualarımızı kabul buyur ve bizleri evlatsız bırakma, Sen varislerin en hayırlısısın ya Varis. Ya Musavvir, Ya Bari, Ya Halık... Bütün güzel isimlerinin hatrına bizlere hayırlı evlatlar nasip eyle. Adını Aralık Ayı Dua Listesine yazdıran herkese, en yakın ve en hayırlı zamanda anne olmayı nasip et. Dualarımızı kabul et. Amin.

ay benimde son 7 gün geri sayım başlasınnnnnnnn:KK53:inşallah hakkımızda hayırlıs neyse o olsun bacılar buarada 1 haftadan beri yüzümde sivilce var iş yaptım belim ondan ağrıyor galiba birazda akıntım var başka bişi yok...her namaz kılmamda dua etmemde hepiniz için de ediyorum ya rabbim hayırlı zamanda hayırlı evlatlar versin hepimize inşallah:KK55::emir_bebek:

ay benimde son 7 gün geri sayım başlasınnnnnnnn:KK53:inşallah hakkımızda hayırlıs neyse o olsun bacılar buarada 1 haftadan beri yüzümde sivilce var iş yaptım belim ondan ağrıyor galiba birazda akıntım var başka bişi yok...her namaz kılmamda dua etmemde hepiniz için de ediyorum ya rabbim hayırlı zamanda hayırlı evlatlar versin hepimize inşallah:KK55::emir_bebek:

offff geçmiyor günler...
bende de sendeki gibi sivilce,belağrısı ve akıntı!
birazda ek olarak kasık ağrısı.
herhalde üşüttüm.
inş. hamileyizdir.
başta umutlanıp sonrasında hüsrana uğramak istemiyorum.
inş. bunlar hamilelik belirtileridir...

kızlar ben hala kırmızıları görmedim:) stresten gecikti heralde. çünkü geçen cuma 5 gün varken meraklandım kan testi yaptırdım 0,5 cıkmıstı olsaydı cıkardı heralde. artık kırmızılar gelsin diye bekliyorum ama sadece bel ağrısı göğüsler hassas arada bi kasıklarda batma var ama göbisimde özellikle sanki böyle hafif bi elektriklenme gibi bisiy oluyor.

kızlar ben hala kırmızıları görmedim:) stresten gecikti heralde. çünkü geçen cuma 5 gün varken meraklandım kan testi yaptırdım 0,5 cıkmıstı olsaydı cıkardı heralde. artık kırmızılar gelsin diye bekliyorum ama sadece bel ağrısı göğüsler hassas arada bi kasıklarda batma var ama göbisimde özellikle sanki böyle hafif bi elektriklenme gibi bisiy oluyor.

inş. hamişsindir.bence yine kan testi yaptır.hatta idrar.
nasıl tesy yapmadan duruyorsun...

Selam kızlar

topik çok sessiz benim 4-5 günüm kaldı dün akşam test yaptım sanki 2. Kırmızı var oluşacak gibi bu akşam bir daha yapacağım

offff geçmiyor günler...
bende de sendeki gibi sivilce,belağrısı ve akıntı!
birazda ek olarak kasık ağrısı.
herhalde üşüttüm.
inş. hamileyizdir.
başta umutlanıp sonrasında hüsrana uğramak istemiyorum.
inş. bunlar hamilelik belirtileridir...

inşallah canım ya ben birde dün kanepe filan kaldırdım eşimle odayı değiştirdik sanmıyorum ama yinede acaba bebiş varmıdır diye de içimden geçirmedim değil hakkımızda hayırlısı olsun canım ya aynen günler geçmiyor yav

kız hamile misin yoksa benim komşum kızına hamile olduğunu göbüşündeki elektiriklenmeden anlamış hadi bakalım canım hayırlı haberlerini duyarız inşallahhhhhhhhh...

hstc ve exporter güzel haberlerinizi bekliyoruzzz. Hadi bakalım Aralık ayının ilk hamiş haberleri sizden olsun inşallah. Allah'ım hepimize nasipp et şu güzel haberi vermeyiiii. Amin..

slm kızlar aranıza yeni katıldım benm ismimide yazarmısınızz bugün adet günümdü henüz adet olmadım... ara ara kasık ağrım oluyor. belim ağrıyor. çok akıntım var ve en ilginci benm migrenim var adetime 2 3 gün kala mutlaka tutardı senelerdir hiç değişmedi hep hastanelik oldum ama bu sefer hiç bişeyiim yoook :) inş. hamileyimdir de ondan ağırmıyodur başım :):18::18:

slm kızlar aranıza yeni katıldım benm ismimide yazarmısınızz bugün adet günümdü henüz adet olmadım... ara ara kasık ağrım oluyor. belim ağrıyor. çok akıntım var ve en ilginci benm migrenim var adetime 2 3 gün kala mutlaka tutardı senelerdir hiç değişmedi hep hastanelik oldum ama bu sefer hiç bişeyiim yoook :) inş. hamileyimdir de ondan ağırmıyodur başım :):18::18:

Hoşgeldin, hadi hayırlısı inşallah hamilesindir canım iyi haberlerini bekleriz

teşekkür ederiiiim :) aslında idrar testi yapsam çıkarmı acaba diyorum bi yandan güvenemiyrum da? napsam acaba?

inş. hamilesindir.bence test al ve yap.

idrar testinde genelde gec cıkıyo diyolar aman neyse bişey kaybetmem meraklancağıma öğrenmiş olurum en iyisi yarın sabahtan çıkıp bi tane test almak..

idrar testinde genelde gec cıkıyo diyolar aman neyse bişey kaybetmem meraklancağıma öğrenmiş olurum en iyisi yarın sabahtan çıkıp bi tane test almak..

yok canım.günün geçtiğinde gösteriyor.
adetolmaya yakın test yaparsan yanlış sonuç veriyor.
ben ilk gebeliğimde 10 gün öncesinden yapmıştım negatifti.
benim günlerimde de sapma olmazdı.1 gün gecikti.
ben hemen test yaptırdım ve pozitif çıkmıştı.

işn. hamişsindir.

arkadaşlar iyi akşamlar rabbim bu mübarek cuma gecesi hür*****e dualarımızı kabul etsin hayırlısıyla bebeğimiz olmasını nasip etsin (amin)

X