Kasım Ayında Çift Çizgiyi Görmek İsteyenler!

günaydın kızlar ugün çok mutluyum.

neredeyse 1 haftadır eşimle beraber olmuyorduk.ona karşı isteksizdim.
dün bu böyle olmaz istemedikçe hepten isteksizleşeceksin.
güzelce giyindim,süslendim,eşimin sevdiği yemekleri yaptım....!
herşey çok güzel gitti.veeee bebiş için dün yeniden start aldık.
sevincimden ağladım.eşim gelen rızkıyla gelir dedi.

bu mutluluğumu sizinlede paylaşmak istedim.hamile kalmış kadar sevindim.

benide ekle sevdebilgeciğim.16 aralık....

ayy naciyecim cnm çok sevindim senin adına,günlerimiz nerdeyse çok yaşın,ama ben henüz dr gitmedim önümüzdeki hafta içi gitmeyi düşünüyorum,en azından senin kadar olmasını bekliyorum,dr hesabıyla senin hesap aynı gidiyo ozaman diymi...

yok canım aynı gıtmıyormus bugun benım 5 haftalık olcaktı doktorda bugun 5+4 cıkıyor gercı +- 3 gun fark etmezmıs. sen kan testı yaptırdınmı? ben kan testı yaptırdım 5240 cıktı ya bayagı yuksek dıye ben hemen doktora gıttım ıyıkıde gıtmısım gorduk mınıgımızın kesesını. sende gıdersın haftaıcı canım doktor zaten bana pek bırsey demedı kalp atısını duyduktan sonra neler yemem gerekır neler yemem gerekmez soylıcem dedı sadece grıp olmamaya dıkkat et bol mandalına portakal tuket dedı bıde bol su. bıde bana sormadan sakın ılac rotgen falan cektırme dedı bıde uzun yol seyahatıne cıkma. folik astı ben zaten 3 aydır duzenlı kullanıyordum folık plus kullanıyodum elevıt kullan dedı okadar

Canımmmmm ne kadar sevindim. Çok iyi yapmışsın. Bazen bir adım atarsak karşımızdakinin koşarak geldiğini görebiliriz. Önemli olan onun adım atmasını bekleyeceğimize bizim bir adım atmamız. Ne kadar güzel düşünmüşsün. Maşallah. Kadın dediğin senin gibi olmalı. Valla tebrik ederim. İmrendim. Çok iyi bir haber bu. İnşallah Aralık'ta güzel bir haberle iki defa kutlarız bunu.:KK34:

:nazar:Maşallah Listesi:nazar: (Kasım Ayı Dua Liste'sinde yer alıp hamile olduğunu öğrenen sevgili anne adaylarımız)
1. goks3l:nazar:
2. winx perisi:nazar:
3. serap bilbey:nazar:
4. senemcim:nazar:
5. orlistat:nazar:
6. melisa87:nazar:
7. teacher60:nazar:
8. Oyaz_08:nazar:
9. elfy:nazar:
10. naciye00:nazar:
11. melisax:nazar:
12. tavas:nazar:
13. aysag:nazar:

Aralık Ayı Dua Listesi

1. arzum66 - 1 Aralık
2. sudecan2 - 6 Aralık
3. mevr - 7 Aralık
4. beteray - 10 Aralık
5. alle - 10Aralık
6. golge_cicegi - 10 Aralık
7. exporter - 13 Aralık
8. _ebru32 - 14 Aralık
9. cenova - 14 Aralık
10. gamzemir - 15 Aralık
11. minikyaramaz - 16 Aralık
12. soulfly_eu - 18 Aralık
13. SevdeBilge - 20 Aralık
14. sirine - 20 Aralık
15. landarch - 28 Aralık
16. brsnugur - 29 Aralık

Bismillahirrahmanirrahim

Allah'ım Sana şükürler olsun Kasım ayında bir dua listesi oluşturmaya başladık ve Sana yalvardık, Senden, bizlere annelik duygusunu tattırmanı diledik ve çok şükür ki bu ayda 13 arkadaşımıza bu güzel nimeti lütfettin. Sana hamd olsun ya Rabb. Dileriz ki hamile arkadaşlarımız hayırlısıyla bebeklerini kucaklarına alırlar. Onları hayırlı birer anne-baba yap ve evlatlarını da önce Sana layık bir kul, sonra onlara layık evlat eyle.

Allah'ım Sana Varis isminin hatrına yalvarıyoruz ki bizlere hayırlı evlatlar ver. Bizleri de anne olmakla şereflendir. En hayırlı zamanda hepimizin bu duyguyu tatmasını nasip et. Hz. Zekeriyya'nın duasını kabul ettiğin gibi bizim de dualarımızı kabul buyur ve bizleri evlatsız bırakma, Sen varislerin en hayırlısısın ya Varis. Ya Musavvir, Ya Bari, Ya Halık... Bütün güzel isimlerinin hatrına bizlere hayırlı evlatlar nasip eyle. Adını Aralık Ayı Dua Listesine yazdıran herkese, en yakın ve en hayırlı zamanda anne olmayı nasip et. Dualarımızı kabul et. Amin.

canım allah mutlulugunu bozmasın ınsallah en yakın zamanda bebısınde gelcek. canım ticker da daha 6 aylık evlısın cok yenı acele etme en guzel zamanların evlılıgının tadını cıkarmaya bak. ben 2,5 senedır evlıgım bak yenı hamıleıyım gercı bız esımle 2 sene ıstemedık bebek evlılıgın tadını cıkaralım maddı manevı cocuga hazır olalım dedık ıyıde yapmısız cunku onunda ayrı bır yerı var cocugunda ayrı bır yerı allah kısmet ederse herseyı zamanında yasamak cok guzel bırsey. allah herseyı gonlune gore versın.

Günaydın kızlar. Nasılsınız? Nasıl gidiyor çalışmalar? Biz çok yoğun bir şekilde çalışıyoruz.:KK9: İnşallah meyvelerini toplarız. :KK34: Ovulasyon testim her geçen gün koyulaşıyor. Kasıklarımda ağrı var. Akıntım artıyor. Bugün yarın yumurtlarım gibi geliyor. :KK52: İnşallah hayırlısıyla...

Ve dün yaptığım bir araştırmada önemli şeyler öğrendim. Sürekli soruyoruz ya iki günde bir mi ilişkiye girmeliyiz, her gün mü diye. Şunu öğrendim. Diyor ki normalde adetiniz bitince haftada 2-3 kere birlikte olun. Ve ateş ölçme, ovulasyon testleri ya da doktorunuzun önerdiği bir yöntemle ovulasyon gününüzü tahmin etmeye çalışın. Ve ovulasyon gününüzü öğrendikten sonra ondan 5 gün öncesini iyi değerlendirin diyor. Yani o günler her gün birlikte olursanız hamile kalma şansınız artar diyor. Ovulasyon gününden 1 gün sonra da birlikte olun geç ovulasyon olmuş olabilir diyor. Ve bu dönem bittikten sonra yine haftada 2-3 gün birlikte olun diyor. Eğer sadece ovulasyondan 5 gün önce ilişkiye girerseniz hamile kalma şansınız yine düşer diyor. Sperm sayısı, kalitesi vs. yüzünden. Ama ovulasyon günlerini de kesinlike kaçırmadan her gün ilişkiye girerek geçirmelisiniz diyor. Tabi ki eşinizin sperm sayısında bir problem yoksa... Ve ovulasyon gerçekleştikten sonra ilişkiye girseniz bile hamile kalma şansınızın yok. Ama işte o ovulasyon gününü bilmek gerekiyor. Tam olarak bilemeyeceğimiz için bütün bir ayı değerlendirmek gerekiyor. Önce haftada 2-3 kere şeklinde ve tahmini ovulasyon haftasında da her gün ilişkiye girerek... Bu şekilde hamile kalma oranlarında artış gözlenmiş. İngiltere'de yayınlanan bir makaleden öğrendim bunu... Umarım işinize yarar bu yöntem.:KK34:

Canımmmmm ne kadar sevindim. Çok iyi yapmışsın. Bazen bir adım atarsak karşımızdakinin koşarak geldiğini görebiliriz. Önemli olan onun adım atmasını bekleyeceğimize bizim bir adım atmamız. Ne kadar güzel düşünmüşsün. Maşallah. Kadın dediğin senin gibi olmalı. Valla tebrik ederim. İmrendim. Çok iyi bir haber bu. İnşallah Aralık'ta güzel bir haberle iki defa kutlarız bunu.:KK34:

Allah razı olsun.inşallah güzel haberlerle bu ayı tamamlarız.
. düşen bebeğim ilk denemede tutmuştu.
inş. bu bebişimde hemen anneciğinin karnında yer alır ve inş. bunun kaderi ilk bebişiminki gibi olmaz.
Allah bütün isteyenleri evlat sahibi yapsın.
canım allah mutlulugunu bozmasın ınsallah en yakın zamanda bebısınde gelcek. canım ticker da daha 6 aylık evlısın cok yenı acele etme en guzel zamanların evlılıgının tadını cıkarmaya bak. ben 2,5 senedır evlıgım bak yenı hamıleıyım gercı bız esımle 2 sene ıstemedık bebek evlılıgın tadını cıkaralım maddı manevı cocuga hazır olalım dedık ıyıde yapmısız cunku onunda ayrı bır yerı var cocugunda ayrı bır yerı allah kısmet ederse herseyı zamanında yasamak cok guzel bırsey. allah herseyı gonlune gore versın.

mutlaka.2 ay önce kürtaj oldum.bir de pko var bende.
Allah herşeyin hayırlısını versin.
inş. bebişini sağlıkla kucağına alırsın.
mide bulantıların felan başladı mı?

Son düzenleme:
:nazar:Maşallah Listesi:nazar: (Kasım Ayı Dua Liste'sinde yer alıp hamile olduğunu öğrenen sevgili anne adaylarımız)

Aralık Ayı Dua Listesi

1. arzum66 - 1 Aralık
2. sudecan2 - 6 Aralık
3. mevr - 7 Aralık
4. beteray - 10 Aralık
5. alle - 10Aralık
7. exporter - 13 Aralık
8. _ebru32 - 14 Aralık
9. cenova - 14 Aralık
10. gamzemir - 15 Aralık
14. sirine - 20 Aralık
15. bananickkalmamis - 26 Aralık
16. landarch - 28 Aralık
17. brsnugur - 29 Aralık

Bismillahirrahmanirrahim

Allah'ım Sana şükürler olsun Kasım ayında bir dua listesi oluşturmaya başladık ve Sana yalvardık, Senden, bizlere annelik duygusunu tattırmanı diledik ve çok şükür ki bu ayda 13 arkadaşımıza bu güzel nimeti lütfettin. Sana hamd olsun ya Rabb. Dileriz ki hamile arkadaşlarımız hayırlısıyla bebeklerini kucaklarına alırlar. Onları hayırlı birer anne-baba yap ve evlatlarını da önce Sana layık bir kul, sonra onlara layık evlat eyle.

Allah'ım Sana Varis isminin hatrına yalvarıyoruz ki bizlere hayırlı evlatlar ver. Bizleri de anne olmakla şereflendir. En hayırlı zamanda hepimizin bu duyguyu tatmasını nasip et. Hz. Zekeriyya'nın duasını kabul ettiğin gibi bizim de dualarımızı kabul buyur ve bizleri evlatsız bırakma, Sen varislerin en hayırlısısın ya Varis. Ya Musavvir, Ya Bari, Ya Halık... Bütün güzel isimlerinin hatrına bizlere hayırlı evlatlar nasip eyle. Adını Aralık Ayı Dua Listesine yazdıran herkese, en yakın ve en hayırlı zamanda anne olmayı nasip et. Dualarımızı kabul et. Amin.

kızlar aralık ayı dua listeniz hayırlı uğurlu olsun bol bol bebişleriniz olur inşallah allah gönlünüze göre versin ....

benim bebek biraz beni korkuttu pazartesi günü kanamam geldi hemen doktora gittim bebeğin kalp atışarını gözlemledik gayet iyi dedi doktor bana dua edin kızlar salı günü kontrolüm var o günden sonra bidaha olmadı çok şükür ...

benim bebek biraz beni korkuttu pazartesi günü kanamam geldi hemen doktora gittim bebeğin kalp atışarını gözlemledik gayet iyi dedi doktor bana dua edin kızlar salı günü kontrolüm var o günden sonra bidaha olmadı çok şükür ...

sat tarihin ne zamandı cnm kaç haftalık hamilesin,allah büyüktür cnm umarım sorun çıkmaz.

merhaba kızlar aralık 2de malesef regl oldum.neysekı 28 gunde bı adet oluyorum aralık ayı ıcın hala sansım var.beklenmeyen tarıh 30 aralık eklersenız sevınırım.

hadi insallah bu ay gecen aydan daha cok hamile haberleri aliriz simdiden Rabbim herkesin gönlüne göre versin aralik ayi Hamilelerle dolsun tassin Rabbim dualarimizi kabul etsin insallah

sevdecim sendende Allah bin razi olsun hepimizin ismini teker teker yaziyorsun:KK71:
bu arada bu dua sendenmi bilmiyorum ama cok güzel bir dua Rabbim dualarimizi geri cevirmesin. Amin

Aralık Ayı Dua Listesi

1. arzum66 - 1 Aralık
2. sudecan2 - 6 Aralık
3. mevr - 7 Aralık
4. beteray - 10 Aralık
5. alle - 10Aralık
7. exporter - 13 Aralık
8. _ebru32 - 14 Aralık
9. cenova - 14 Aralık
10. gamzemir - 15 Aralık
14. sirine - 20 Aralık
15. bananickkalmamis - 26 Aralık
16. landarch - 28 Aralık
17. brsnugur - 29 Aralık
18. kadergonul - 30 Aralık

Bismillahirrahmanirrahim

Son düzenleme:
X