Kasım Ayında Çift Çizgiyi Görmek İsteyenler!

yaa bana test konusunda yardımcı olabilecek varmı acaba:::::::::

CANIM SANA YARDIMCI OLABILMEK ICIN GECMISI OKUDUMDA BEKLENEN ADET TARIHIN GALIBA 5 KASIMMIS 4 GUN GECMIS HER MARKA TESTTE CIKMASI LAZIM AMA EGER CIKMIYORSA VE SEN HALA ADET OLMADIYSAN KAN TESTI YAPTIR CUNKU BENIM EN YAKIN ARKADASIMIN 4 GUN GECIKMISTI HICBIR IDRAR TESTINDE CIKMADI ADETTE OLMUYODU ODA SASIRDI GITTI KAN TESTI YAPTIRDI VE HAMILE CIKTI SEN BUGUNDE AL BIR TEST EVDE YAP CIKMAZSA BENCE KAN TESTI YAPTIR

naciye öylemi yapayım diyosun dün yaptım çıkmadı hafif bel ağrısıda var ama normalde gecikme olmazdı artık işimiz kan testine kaldı demek

naciye öylemi yapayım diyosun dün yaptım çıkmadı hafif bel ağrısıda var ama normalde gecikme olmazdı artık işimiz kan testine kaldı demek

bence bugunde al bır ıdrar testı olmazsa ıyı bır marka al fortel predıctor gıbı cıkmazsa olmazsan kan testı yaptır yarın falan

tamam canım çok teşkkür ederim valla inşallah olur, allah tüm isteyenlerin gönlüne göre versin...

çift cizgiyi silikte olsa gördümde sevinemiyorum bile
daha önce kimyasal gebelik yaşadım adetime 2 gün var ödüm kopuyor kanamam olur diye:2:

yaklaşık 10 test yaptım farklı markalarda kullandım hepsinde o penbeyi gördüm cok şükür
ama korkum devam ediyor

arkadaşlar gebelik hesaplama yaptım internetten 4 hafta lık hamileymişim fakat doğru mu yanlışmı bilmiyorum sizce doğru çıkıyomu bu hesaplmalar birde geçen ay adetimin bitiminde yan,i bittiği gün eşimle beraber olduk acaba o an mı kaldım ki ya öff şu bayram bi geçsin bi doktora gideyim bakayım kaç haftalığım

canım sendemı ovulasyon testı kullanıyon yumurtladım demıssın ya nerden anladın?

Yok tatlım ben yumurtlama testi kullanmadım şöyle açıklayayım:

ben 15 ekim akşamı adet oldum son zamanlarda adetim 5-6 gün sürerdi (normalde 3 gün sürüyor ama uzmaya başladı bu aralar) ağrım çok oldu neyse ben adetim bitsin abdest alayım diye beklerken kanamam 2. günü falan kesildi ben hala bekliyorum azar azar lekelenmeler devam edecek diye neyse bitti adetim daha sonra hani ymurtlama zamanında olan koyu yapışkan ve uzayan akıntı hemen gelmeye başladı yani ben 14. günü ymurtlamadım adetten hemen sonra yumurtladım.

canım sabahları kalktığımda midem çok bulanıyodu.adet günüm de gelmişti olmadım. zaten 4 aydır korunmuyodum her ay beklediğim için umutsuzluga kapılmaya başlamıştım ama meraktan gittim test aldım çok şükür pozitif çıktı ama cuma yada cumartesi doktora gidip kan testi de yaptırıcam sonra gene sonuclarını yazarım.allah sizede en kısa zamanda nasip eder insallah.

merhabalar ben de bu ay 4 gun erken oldum 6 kasımda simdi hesaplama yapıordum yumurtlama günleri cıkartmak için reglmde bitmek üzere senin yazdıklarını okuyunca yumurtlama tarihimde benimde daha erken b zmana denk gelebilir mi die dusundum hesaplarıma göre bundan önceki regl tarihlerim 10 eylül,10 ekim ve 6 kasım hesapladıgım tarihte 15 kasım ile 21 kasım arası sizce???

çift cizgiyi silikte olsa gördümde sevinemiyorum bile
daha önce kimyasal gebelik yaşadım adetime 2 gün var ödüm kopuyor kanamam olur diye:2:

canım aynı korku bendede var bende agustos ayında kımyasal gebelık yasadım sımdı hamıle kalırsam aynı seyler basıma gelır dıye cok korkuyorum ama doktorum demıstıkı bunu hemen unutucaksın cunku her hamılelık ayrIDIR sakın takma kafana demıstı ınsallah bebısın bu sefer sana tutunur

Son düzenleme:

yanı sen ayın kacında yumurtladım dıyorsun yumurtladıktan 14 gun sonra hastalanman lazım cunku bugun yumurtlamadan sonra kacıncı gunun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…