Kasım Ayında Çift Çizgiyi Görmek İsteyenler!

canım dogru soyluyosun allah once cok ısteyene versın bende hep onu derım tabı senınde haklı nedenlerın olabılır 2.cocuk için erken olabılır herkesın dusuncesıne saygı gostermek lazım ılk cocugu olup ıstemeyen bıle bır suru ınsan var ben herzaman dıyom allah once cok ısteyene versın, 1-2 gun daha bekle canım olmazsan doktora gıt yada kan testı yaptır kesın cıkar.

buarada hamıle arkadaslarımı tebrık edıyorum darısı basımıza ınsallah hepımızı hamıle olamasakta yarısımız oluruz ınsallah dıger yarıda obur aya.

merhabalar kızlar
bende takip ediyorum sizi ama şimdi katılayım dedim
benimde bazı belirtilerim var ama ümitlenmek istemiyorum
bakalım 4 günüm kaldı regle
allah isteyen herkese hayırlısı ile versin bebeişlerini inş.

Amin. Canım çok az kalmış. İnşallah güzel haberler alırsın. Allah hepimizin gönlüne göre versin.:13:

malesef ben kırmızı kartı gördüm.. bu ayda olmadı nasip değilmiş.. serap tebrikler canım cok sevindim senin adına allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. darısı bizim basımıza...

Amin. Canım çok az kalmış. İnşallah güzel haberler alırsın. Allah hepimizin gönlüne göre versin.:13:

amin cnm inşallah
az kaldı bakalım artık hayırlısı nede olsa artık eskisi kadar üstüne düşmüyorum
stres yapınca hiç olmuyo
bu stres yüzünden pko olmuştum geçen aylarda ama benim çok uzun sürmedi
bir ay sonra gittim doktor temizlenmiş dedi
hayırlısı artık

sevgılı serap coook tebrık ederım.ıns saglıkla kucagına alırsın bebegını.cok sevındım.yuce allahım bızlerede nasıp eder ıns.

malesef ben kırmızı kartı gördüm.. bu ayda olmadı nasip değilmiş.. serap tebrikler canım cok sevindim senin adına allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. darısı bizim basımıza...

Canım geçmiş olsun. Evet nasip meselesi...Allah en hayırlı zamanda bebiş haberleri vermeyi nasip etsin. İnşallah çok beklemeden anne olmayı nasip eder Rabbim. Umutla beklemeye devam ediyoruz. Bugün Serap'ın güzel haberini aldık. İnşallah hepimiz en kısa zamanda bu tabloda çift çizgi gördüğümüzün haberini vereceğiz. Allah'ım Sen bizim yardımcımız ol. Amin.

Canım iyim sağol,sen de umarım iyisindir..Bugün adetimden 3 gün geçti ...doktor perşembe çağırdığı için bekliyorum bakalım...aslında beta hcg pozitif sonuç vermişti ama doktor değeri beğenmedi galiba...bu yüzden perşembe günü yine bakıcak...
Haberleri paylaşacağım inşallah...Selamlar...

canım senin adetin geçtiyse ve hala kanaman yok ise hiç korkma allahın izni ile bebeişn senin göbüşündedir. benim kimyasalda adet tarihime kanamam olmuştu.

Kasım Ayı için Dua Listesi

1. goks3l - 1 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!
2. cevizlikek - 2 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
3. esraersoy - 2 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
4. endlesslove - 4 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
5. OBMAR - 4 Kasım- Gelecek ay görecek inşallah!

6. winx perisi - 6 Kasım
7. mutluluk84 - 7 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
8. mevr - 7 Kasım
9. serap bilbey - 7 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!
10. senemcim - 7 Kasım
11. hstc - 8 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
12. denis_34 - 8 ya da 10 Kasım
13. nurun - 9 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
14. orlistat - 9 Kasım
15. asyabebek - 10 Kasım
16. ayaznaz - 12 Kasım
17. sudecan - 12 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
18. Oyaz_08 - 12 Kasım
19. ozlemk - 12 Kasım
20. minikyaramaz - 13 Kasım
21. AskAsk - 13 Kasım
22. gamzemir - 15 Kasım
23. DELISI - 15 Kasım
24. _ebru32 - 15 Kasım
25. siyah-düş - 15 Kasım
26. exporter - 16 Kasım
27. zehra_2509 - 16 Kasım
28. SevdeBilge - 17 Kasım
29. bananickkalmamis - 17 Kasım
30. Muhsana - 17 Kasım
31. Ak_kap - 17 Kasım
32. elfy - 17 Kasım
33. gamzelim.66 - 20 Kasım
34. miray_80 - 22 Kasım
35. love_honey - 24 Kasım
36. aysag - 25 Kasım
37. melisax - 26 Kasım
38. naciye00 - 26 Kasım
39. aysglbrkn - 27 Kasım
40. JELLYMELLY - 27 Kasım
41. landarch - 30 Kasım
42. brsnugur - 30 Kasım
43. kadergonul - 1 Aralık

Allah'ım bize bu ay hayırlı haberler almamızı nasip et. Bize hayırlı evlatlar lütfeyle. Dua bekleyen bütün anne adaylarına Sen yardım et ya Rabb. Hiçbirimizin kucağını boş bırakma ya Rabb. En hayırlı zamanda bizlere de anne olmayı, o duyguyu yaşamayı nasip et. Amin. Amin. Amin.

(haticesu arkadaşımızın tavsiyesi olan bu duayı da dilediğiniz kadar okuyun: Rabbi la tezerni ferden ve ante hayrul varisi)
Kaynak:
Enbiya Suresi 89.Ayet:"Ve zekeriyyâ iz nâdâ rabbehu rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayrul vârisîn(vârisîne)." - "Zekeriya’yı da hatırla. Hani o, Rabbine, “Rabbim! Beni tek başıma bırakma. Sen varislerin en hayırlısısın” diye dua etmişti."

Dua etmeye devam! Hepimiz birbirimiz için dua edelim lütfen!

Not: Günü gelenler bu başlığa durumunu yazarsa güncelleme yapabiliriz.

İyi haberlerini bekliyoruz senemcim. winx perisi, mevr ve sen bize bu mutlu haberi verirseniz Kasım ayının ilk 9 gününde 5 hamişimiz olacak inşallah.

Allah'ım bu ay bu sayıyı hayırlısıyla artır ya Rabbim. Sağlıklaa hepimiz hamile olduğumuzu öğrenelim en kısa zamanda ve hayırlısıyla kucağımıza alalım bebişlerimizi. AMİNNN.

hamilelerimiz çoğalıyor ne kadar güzel umarım bu ay burası hamişlerle dolup taşar :92:

canım senin adetin geçtiyse ve hala kanaman yok ise hiç korkma allahın izni ile bebeişn senin göbüşündedir. benim kimyasalda adet tarihime kanamam olmuştu.

canım benım adet gunum 7 gun gecmistı ozaman yasadım kımyasal gebelık 7 gun hıcbırsey yoktu hersey mormaldı yanı hamıle kalmakta tek yetmıyor sag saglım dogurmak onemlı

Canım daha var senin adet gününe. Neden test yapacaksın? Ben de mi yapsam? Ay çatlıyorum meraktan. Allah'ım tez zamanda hayırlısıyla bebek sahibi olmamız için bize yardım et.

canım yumurtlamadan sonra kac gun gectıkı daha adet tarıhlerınıze 1 hafta var neden yapıyosunuz yapsanızda hamıle oldugunuzuda ogrensenız adet gununuz gelene kadar hep tetıkte olacaksınız zaten

exporter ve sevdecim test için daha çok erken değilmi?daha bir haftanız var.bende çok zor sabrediyorum.benim cuma adet günüm.ama yinede günüm gelmeden test yapmamak için tutuyorum kendimi.daha bir hafta varken kanda bile çıkmayabilir,idrarda hiç çıkmaz.çıksada yine emin olamayacaksınız bu bi gerçek.biraz daha sabır arkadaşlar.çok zor biliyorum. :18:

Ewet arkadaslar bıraz sabır gercektende beklemek cok zor yumurtlamadan sonrakı o 14 gun cok zor gecıyor ama ne yapalım bekledıgımız zaman bu ay olsun arkadaslar allah cok bekletmesın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…