Kasım Ayında Çift Çizgiyi Görmek İsteyenler!

sevde bilge teşekkür ederim canım hayırlısı neyse o olsun .allah bu güzel duyguyu sizlere yaşatsın sizi sürekli takip edicem ve eminim bu ay sena ve tüm bekleyenlere tebrik cevapları göndericem.

naciye00 canım çok sağol cevabın için bende kızımın bi kardeşi olsun istiyorum ama bazı nedenlerden dolayı şu an düşünmüyorum 1-2 gün daha dediğin gibi bekliycem eğer yine hastalanmazsam dr giderim belki başka bi problem vardır.

yoktur ınsallah canım baska problem olur arada gecıkmeler bakalım 1-2 gun daha beklıyelım cıkar ortaya, ınsallah ya bebiş yada kırmızılar

arkadaşlar merhaba ben yeni üye 12 kasım mens günüm 5 aydır korunmuyoruz yoruldum artık banada dua edin lütfen

slm kızlar çift çizgiyi gördüüüüüüüüüüüüüüüümmm.
inşallah balkopuk Allah sanada nasip eder...canıgönülden diliyorum..

Hamıle kalan arkadaslar bırseyler denedınızmı yoksa kendılıgıdenmı oldu hanı yumurta takıbı ovalusyon testı falan

selam canım tebrik ederim benim sana bi sorum olacaktı 1 senelik evliyim 6 aydır korunmuyoruz adet tarihim 5 kasımdı ve hala olmadım idrar testi kaç gün sonra sonuç verir dün yaptım çıkmadı ama hala adet olmadım bana yardımcı olursan sevinirimm...

Kızlar ben yaptım idrar testini

2. çizginin çıkması gereken yer var ya orası çok belirgin ama renkli değil bekleyecem cuma gene yapacam artık bi hareketlilik var testte

belirtilerini yazarmısın canım ya gerçi herkeste aynı olmuyor ama benim günüm 12 kasım ayın 7 sinde kan testi yaptırdım çıkmadı olmadığını söylediler olsa çıkardı dediler üzüldüm artık bende yok diye düşünmeye başladım bekleyip göreceğiz bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…