Kasım Ayında Çift Çizgiyi Görmek İsteyenler!

canım yaa bende aynen senin gibiyim.bi oğlum var rahat olmam lazım ama elimde değil.sürekli test alsammı acaba düşüncesi içinde gidip gidip geliyorum.ama ben oğlumdan sonra ilk defa bu duyguları yaşıyorum sayılır.çünkü bu ay yumurtlama olmuş bende normalde olmuyordu.o yüzden biraz heveslendim sanırım.aslında çok istediğim bişey.ama oğluma tedaviyle hamile kalmıştım.olursa bu kendiliğinden gelmiş olacak anlayacağın.son iki günüm kaldı sayılır.Allahım dediğin gibi uyuyup uyansam vede adet günüm gelip geçmiş olsa keşke...

napcaz bilmiyorum valla hayırlısı artık,hadi inşallah çok az kalmış çok heyecanlandım güzel haberlerini alırız inşallah canım...

Benim kız kardeşim sağolsun 2.yi bekliyor aralıkta doğum yapıcak nasipse yani kız tek seferde hamile kaldı deneme yanılma yöntemi yapmadı sigara da kullanıyor,kendine iyide bakamıyor yiğenim çok yaramaz uykusuzlık,yemeklerinide geçiştiriyor dikkat etmiyor, kızıda kucakta kaldır indir derken bütün olumsuzluklar onda ama hamile kaldı yani anam ben sigarayı 1 seneden beri bıraktım ne kadar kür varsa soğan,incir şu bu derken 3 aydan beri uğraşıyorum tık yok işte nasip olmayınca herşey boş bunu anladım...

canım yumurtlamadan sonra kac gun gectıkı daha adet tarıhlerınıze 1 hafta var neden yapıyosunuz yapsanızda hamıle oldugunuzuda ogrensenız adet gununuz gelene kadar hep tetıkte olacaksınız zaten

Yumurtlamam ne zaman oldu bilmiyorum. exporter test mi deyince canım test çekti. Gebelik testi aşerdim sanırım. Zor tutuyorum test yapmamak için. Daha çok var biliyorum ama çok merak ediyorum.

Evet canım ya çok erken. Ne zaman yumurtaladığımı bilmiyorum ben. Ama ne bileyim adetinden 5 gün önce öğrenen 116 kişi var forumda. Bir ankette gördüm. Hani belki ben de öğrenirim diye geçti içimden. Ama yapmadım test henüz.

saol cnm ama pcos varya bende duzensız oluyorum zaten bakalım ne olcak olmassam 1 hafta sonra tekrarlıcam son kezzzzz

Canım listede durumunu değiştirmiyorum. Adet olduğunda haber ver istersen. Kesin o zaman yazarız. Allah'tan ümit kesilmez. İnşallah en hayırlı zamanda bebişin gelir. :13:

Not: Listeyi yeni mesajları okur okumaz güncelleyeceğim hemen.

Kasım Ayı için Dua Listesi

1. goks3l - 1 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!
2. cevizlikek - 2 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
3. esraersoy - 2 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
4. endlesslove - 4 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
5. OBMAR - 4 Kasım- Gelecek ay görecek inşallah!

6. winx perisi - 6 Kasım - Çift Çizgi Yok ama Adetini Bekliyor.
7. mutluluk84 - 7 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
8. mevr - 7 Kasım - Çift Çizgi Yok ama Adetini Bekliyor.
9. serap bilbey - 7 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!!!
10. senemcim - 7 Kasım - Perşembe Dr'a gidince kesinleşecek.
11. hstc - 8 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
12. denis_34 - 8 ya da 10 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
13. nurun - 9 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!

14. orlistat - 9 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!!!
15. asyabebek - 10 Kasım
16. ayaznaz - 12 Kasım
17. sudecan - 12 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
18. Oyaz_08 - 12 Kasım
19. ozlemk - 12 Kasım
20. minikyaramaz - 13 Kasım
21. AskAsk - 13 Kasım
22. gamzemir - 15 Kasım
23. DELISI - 15 Kasım
24. _ebru32 - 15 Kasım
25. siyah-düş - 15 Kasım
26. exporter - 16 Kasım
27. zehra_2509 - 16 Kasım
28. SevdeBilge - 17 Kasım
29. bananickkalmamis - 17 Kasım
30. Muhsana - 17 Kasım
31. Ak_kap - 17 Kasım
32. elfy - 17 Kasım
33. gamzelim.66 - 20 Kasım
34. miray_80 - 22 Kasım
35. love_honey - 24 Kasım
36. aysag - 25 Kasım
37. melisax - 26 Kasım
38. naciye00 - 26 Kasım
39. aysglbrkn - 27 Kasım
40. JELLYMELLY - 27 Kasım
41. landarch - 30 Kasım
42. brsnugur - 30 Kasım
43. kadergonul - 1 Aralık

Allah'ım bize bu ay hayırlı haberler almamızı nasip et. Bize hayırlı evlatlar lütfeyle. Dua bekleyen bütün anne adaylarına Sen yardım et ya Rabb. Hiçbirimizin kucağını boş bırakma ya Rabb. En hayırlı zamanda bizlere de anne olmayı, o duyguyu yaşamayı nasip et. Amin. Amin. Amin.

(haticesu arkadaşımızın tavsiyesi olan bu duayı da dilediğiniz kadar okuyun: Rabbi la tezerni ferden ve ante hayrul varisi)
Kaynak:
Enbiya Suresi 89.Ayet:"Ve zekeriyyâ iz nâdâ rabbehu rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayrul vârisîn(vârisîne)." - "Zekeriya’yı da hatırla. Hani o, Rabbine, “Rabbim! Beni tek başıma bırakma. Sen varislerin en hayırlısısın” diye dua etmişti."

Dua etmeye devam! Hepimiz birbirimiz için dua edelim lütfen!

Not: Günü gelenler bu başlığa durumunu yazarsa güncelleme yapabiliriz.

Kızlar okuldan yeni geldiğim için biraz yorgunum. Dikkatsizliğim sebebiyle listede hata yapmış olabilirim. Düzeltmemi istediğiniz bir şey varsa beni uyarırsanız sevinirim. Yanlış güncellemiş olabilirim. Kusuruma bakmayın. Listeye kendisini eklememi isteyen birisi varsa lütfen yazsın. Kaçırmış olabilirim onları da. Baya bir mesaj yazılmış ben okuldayken maşallah. :) Hepsini tek tek okumaya çalıştım ama gözden kaçırdıklarım olabilir. orlistat tebrik ederim, hayırlı olsun canım, Allah hayırlısıyla sağlıkla kucağını almayı nasip etsin. Bizlere de yaşatsın o müthiş duyguyu inşallah. exporter senin de çizgin kesinleştiğinde ekleyeceğim inşallah. O mutlu haberi en kısa zamanda bekliyoruz senden ve diğer tüm arkadaşlarımızdan. Allah yardımcımız olsun. Umutlarımızı boşa çıkarmasın. Amin.

Eline sağlık canım, inşallah yeşiller içinde tebrik yazını görmek bana ve ümitle bekleyen diğer arkadaşlarada nasip olur yoksa aralık ayı listesine devam...

sevdebilge benide eklermisin listeye 12 kasım mens günü unutma bni

Kasım Ayı için Dua Listesi

1. goks3l - 1 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!
2. cevizlikek - 2 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
3. esraersoy - 2 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
4. endlesslove - 4 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
5. OBMAR - 4 Kasım- Gelecek ay görecek inşallah!

6. winx perisi - 6 Kasım - Çift Çizgi Yok ama Adetini Bekliyor.
7. mutluluk84 - 7 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
8. mevr - 7 Kasım - Çift Çizgi Yok ama Adetini Bekliyor.
9. serap bilbey - 7 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!!!
10. senemcim - 7 Kasım - Perşembe Dr'a gidince kesinleşecek.
11. hstc - 8 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
12. denis_34 - 8 ya da 10 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
13. nurun - 9 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!

14. orlistat - 9 Kasım - Çift Çizgiyi Gördü!!!!
15. asyabebek - 10 Kasım
16. ayaznaz - 12 Kasım
17. sudecan - 12 Kasım - Gelecek ay görecek inşallah!
18. Oyaz_08 - 12 Kasım
19. ozlemk - 12 Kasım
20. balkopuknurs - 12 Kasım
21. minikyaramaz - 13 Kasım
22. AskAsk - 13 Kasım
23. gamzemir - 15 Kasım
24. DELISI - 15 Kasım
25. _ebru32 - 15 Kasım
26. siyah-düş - 15 Kasım
27. exporter - 16 Kasım
28. zehra_2509 - 16 Kasım
29. SevdeBilge - 17 Kasım
30. bananickkalmamis - 17 Kasım
31. Muhsana - 17 Kasım
32. Ak_kap - 17 Kasım
33. elfy - 17 Kasım
34. gamzelim.66 - 20 Kasım
35. miray_80 - 22 Kasım
36. love_honey - 24 Kasım
37. aysag - 25 Kasım
38. melisax - 26 Kasım
39. naciye00 - 26 Kasım
40. aysglbrkn - 27 Kasım
41. JELLYMELLY - 27 Kasım
42. landarch - 30 Kasım
43. brsnugur - 30 Kasım
44. kadergonul - 1 Aralık

Allah'ım bize bu ay hayırlı haberler almamızı nasip et. Bize hayırlı evlatlar lütfeyle. Dua bekleyen bütün anne adaylarına Sen yardım et ya Rabb. Hiçbirimizin kucağını boş bırakma ya Rabb. En hayırlı zamanda bizlere de anne olmayı, o duyguyu yaşamayı nasip et. Amin. Amin. Amin.

(haticesu arkadaşımızın tavsiyesi olan bu duayı da dilediğiniz kadar okuyun: Rabbi la tezerni ferden ve ante hayrul varisi)
Kaynak:
Enbiya Suresi 89.Ayet:"Ve zekeriyyâ iz nâdâ rabbehu rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayrul vârisîn(vârisîne)." - "Zekeriya’yı da hatırla. Hani o, Rabbine, “Rabbim! Beni tek başıma bırakma. Sen varislerin en hayırlısısın” diye dua etmişti."

Dua etmeye devam! Hepimiz birbirimiz için dua edelim lütfen!

Not: Günü gelenler bu başlığa durumunu yazarsa güncelleme yapabiliriz.

simdilik 3 arkadasimiz cift cizgiyi görmüs Allah anali babali büyütsün darisi bizim basimiza insallah

canlarr ben 6 kasımda oldum beklenmeyen regl gunum 4 aralık

günaydınlarrrrrrrrrrr
bende henüz beklemedeyim test yapmamak için kendimi zor tutuyorummmmmm:))))
geriye sayımda kalan son 3 gün hadi hayırlısı bakalım hepimiz içinnnnnn

günaydınlarrrrrrrrrrr
bende henüz beklemedeyim test yapmamak için kendimi zor tutuyorummmmmm:))))
geriye sayımda kalan son 3 gün hadi hayırlısı bakalım hepimiz içinnnnnn

sabah bende kızı servise bıraktım, yanıma da para almadım eczaneye giderim diye. zor duruyorum bende test almamak için bünyemi baya zorluyorum yaniiii

arkadaşlar merhaba öncelikle hamile arkadaşları tebrik ederim allah olmayanlarada bu mutluluğu en kısa zamanda tatdırsın inşallah.benim reglime 5 gün daha var ama ben bi hafta önceden test yapmaya başladım bazı belirtilerimden dolayı şüphelendim önce hafif hafif ikinci çizgi görünüyordu dün yaptım tekrar yaklaşık bi saat sonra çıktı ikinci çizgi gün içinde gittikçe koyulaştı sabah yaptım tekrar çok hafif bi çizgi oluştu ama dikkatlice bakmak lazım iyice allak bullak oldum varmı yokmu bende anlamadım kan testi yaptırmak içinde regli tarihimi beklemem gerekiyor sanırım ((( yani kısacası bazı testlerde baya beliriyor bazılarında sonrada belli oluyor sizce hamile oldığumu düşünmelimiyim ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…