Kasım Ayında Çift Çizgiyi Görmek İsteyenler!

merhabalar ben de bu ay 4 gun erken oldum 6 kasımda simdi hesaplama yapıordum yumurtlama günleri cıkartmak için reglmde bitmek üzere senin yazdıklarını okuyunca yumurtlama tarihimde benimde daha erken b zmana denk gelebilir mi die dusundum hesaplarıma göre bundan önceki regl tarihlerim 10 eylül,10 ekim ve 6 kasım hesapladıgım tarihte 15 kasım ile 21 kasım arası sizce???

canım akıntından anlarsın ben öle anlıyorum

merhaba kızlar...!

maşallah hamişlerimiz artmış...çok mutlu oldum...!

benim de şafak 4...!

normalde gögüslerim şişer,kasıklarım ağrırdı....bu belirtilerim yok ama

diğer belirtiler iştah artışı ve gerginlik...!!!!

düşük yaptığım bebeğimde normal adet belirtilerim vardı.

adetimden 10gün önce idrar testi yapmıştım ve negatif çıkmıştı.

adetim son 6 aydır düzenliydi aynı gün oluyordum 17 sinde ayın.

18 i olmuştu ve bende adet belirtileri vardı ancak adet olmamıştım.zaten teste de negatif çıkmıştı.

yinede bi ihtimal sağlık ocağında idrar ve kan testi yaptırdım ve ikisinde de pozitif çıkmıştı.

herşeyim çok normaldi...! ancak 1 ay önce kaybettim.

eğer yaşasaydı anneciğinin karnında 4 aylık olacaktı.

Allah bütün isteyenleri evlat sahibi yapsın....

canım aynı korku bendede var bende agustos ayında kımyasal gebelık yasadım sımdı hamıle kalırsam aynı seyler basıma gelır dıye cok korkuyorum ama doktorum demıstıkı bunu hemen unutucaksın cunku her hamılelık ayrIDIR sakın takma kafana demıstı ınsallah bebısın bu sefer sana tutunur

canım inşallah hamileliğime sevinemiyorum bile

inş kişmyasal gebelik değildir

ben bu farlutuali içtiğim zaman kalıyorum hamile gecen ayda içmiştim buay kaldım inş tutunur bana bebeğim
:emir_bebek:

canım senin adetin geçtiyse ve hala kanaman yok ise hiç korkma allahın izni ile bebeişn senin göbüşündedir. benim kimyasalda adet tarihime kanamam olmuştu.

Teşekkürler canım..inşallah dediğin gibidir..ben henüz kendimi çok fazla ümitlendirmemeye çalışıyorum,ama tabi içten içe olumlu duygularda beynimi kemiriyor adeta...

bugün 19. Günüm canım 20-21 ekim gibi yumurtladım

o zaman canım sen hamılesın yumurtladıktan 14 gun sonra adet olunmuyormu gercı bu galıba kısıden kısıye degısırmıs ama 1-2 gun degısır 15-16. Gun olunması lazım ama senın yumurtlamadan sonra 19 gun gecmıs, bende 2 aydır dıkkat eıdyorum ben ovulasyon testı kullanıyorum benımde o akıntım gelıyor ondan 2 gun sonra ovulasyon testı cıft cızgıyı gosterıyor. Ay ınsallah hamılesındır canım

canım inşallah hamileliğime sevinemiyorum bile

inş kişmyasal gebelik değildir

ben bu farlutuali içtiğim zaman kalıyorum hamile gecen ayda içmiştim buay kaldım inş tutunur bana bebeğim
:emir_bebek:

canım bısey sorcam sana farlutuali ne oluyor bıraz cahılım bu konuda

naciye,kimyasal gebelikte belirtilerin nasıl oldu?mesela ilk kan değerin kaç çıkmıştı?adetinden kaç gün geçti?biraz belirtilerini anlatsana..?

Sağol canım..

canım kımyasal gebelık oldugum ay adetıme 2gun vardı beklenen adete yanı ben ıdrar testı yaptım sılık cıktı sonra hemen kan testı yaptırdık 56 tı cıktı doktora gıttıım cok yenı gebelık dedı kese falan gorunmedı zaten kesenın gorunmesı ıcın beta hcg degerın 1500u gecmesı lazımmıs 2 gunde bır benden kan ıstedı nasıl artıyomu degerılerım dıye 2 gunde bır yaptırdım 120 oldu 4 gun sonra 250 falan oldu doktor tamam cok guzel dedı 1 hafta sonra gel keseyı goruruz dedı ama bırkac gun sonra kahverengı leke geldı sonrada kırmızıya dondu doktoruma hemen gıttım dusuk yapıyosun dedı hemen betaya baktılar ve 110na dusmustu kımyasal gebelık gecırdıgımı soyledıler cogu kadın bunu yasarmıs bızım gıbı acelecı ınsanlar erkenden ogrenınce hamıle oldugunu dusuk yaptıgınıda ogrenıyor yoksa zaten bekleseydım adetımın 7 gun gecmesını falan kanama baslayınca reglı oldum sanıcaktım. Bende cok belırtı yoktu cnm hanı ınsanın ıcıne dogar ya bır test yapıyım dedım adetımden 2.gun once işte oyle cıkmıstı. Ama o aralar cok belım agrıyodu sankı hastancam gıbı bıde cok cabuk acıkıyodum okadar baskada hıcbır belırtı yoktu.

Sağol Canım verdiğin bilgiler için;
beklemekten başka çaremiz yok galiba...perşembe kan değerime bakılacak,kızlar kalbim yerinden fırlayacak gibi oluyor ...Allah hepimiz için hayırlısı ile bebişlerimizi verir inşallah...

o zaman canım sen hamılesın yumurtladıktan 14 gun sonra adet olunmuyormu gercı bu galıba kısıden kısıye degısırmıs ama 1-2 gun degısır 15-16. Gun olunması lazım ama senın yumurtlamadan sonra 19 gun gecmıs, bende 2 aydır dıkkat eıdyorum ben ovulasyon testı kullanıyorum benımde o akıntım gelıyor ondan 2 gun sonra ovulasyon testı cıft cızgıyı gosterıyor. Ay ınsallah hamılesındır canım

İnşallah canım ama sağ kasımda inanılmaz bir ağrı var hatta şişlik dur bakalım ben kimyasalda da hemen anlamıştım hamile olduğumu hatta doktorum 1 haftalık bebği nasıl anladın bravo demişti :KK23: gerçi tutunmadı ama olsun rabbimin vardır bildiği. cuma günü test yapacam tekrar allah hepimize nasip eder bu ay inşallah

kızlar ben hala adet olmadım test yaptım ama malesef :KK50:negatif çıktı üzgünüm ya

Kimsayal gebelik denen şey aslında dinlediğim ve duyduğum kadarıyla bebeğin sağlıklı olmadığı durumda vücut yumurtayı atıyor ...

oh oh maşallah.forum almış başını gitmiş:)
sevdecim nerdesin?bi durum güncellemesi yap :KK1:
bugünde akşam oldu nihayet.geriye 2 günüm kalıyo.ben çok ümitliyim bu ay yaa.test yapsam çıkarmı acaba.yok yok bekliyeyim en iyisi.exporter canım sen iyi cesaret etmişsin 7 gün varken hele.ben cuma yada cumartesi sabah yapıcam.belirtiler var olduğu yönde.bakalım artık hayırlısı inş.
bu arada çift çizgi haberleri gelmeye başladı.negatif çıkanlarda üzülmeyin dicem ama zor bir durum.sadece umudunuzu yitirmeyin diyorum.sağlıcakla kalınnnn...

oh oh maşallah.forum almış başını gitmiş:)
sevdecim nerdesin?bi durum güncellemesi yap :KK1:
bugünde akşam oldu nihayet.geriye 2 günüm kalıyo.ben çok ümitliyim bu ay yaa.test yapsam çıkarmı acaba.yok yok bekliyeyim en iyisi.exporter canım sen iyi cesaret etmişsin 7 gün varken hele.ben cuma yada cumartesi sabah yapıcam.belirtiler var olduğu yönde.bakalım artık hayırlısı inş.
bu arada çift çizgi haberleri gelmeye başladı.negatif çıkanlarda üzülmeyin dicem ama zor bir durum.sadece umudunuzu yitirmeyin diyorum.sağlıcakla kalınnnn...

güzel haberlerini alırız inşallah

tam 7 günüm var çok gergin oluyorum, yine başa dönücem diye. eczaneden test almamak için bayağı kendimi tutuyurm hep hayal kırıklığı bide bir aldığım eczaneden bide alamıyorum eczane eczane geziyorum:)) sonra ikinci bebek bekliyorum ama sanki ilk çocuk olucak kızımda hemen hamile kalınca aynı şey olmayınca strese girdim doğrusu kafam rahat olsa herşey olucağına varıcak zatende ah ah ayın 15 e kadar uyumak istiyorum sonra uyanında herşey belli olurduu dimi yanii...

X