Kasım ayı gebelik planlayanlar sohbet edelim 💐

Ben çatlatma iğnesi için yumurta takibindeyim hatta 1saat sonra kontrolum var dua edinde yumurtam 18mm geçmiştirde hemen alırım iğneyi :)))) iğneyi vuruldugum gün geri sayım başlayacak benim. heycandan bayılabilirim şimdiden hahahahahaha

Ben çatlatma iğnesi için yumurta takibindeyim hatta 1saat sonra kontrolum var dua edinde yumurtam 18mm geçmiştirde hemen alırım iğneyi :)))) iğneyi vuruldugum gün geri sayım başlayacak benim. heycandan bayılabilirim şimdiden hahahahahaha
Bu çatlatma iğneleri ne oluyor niçin yapılıyor kimlere yapılıyor

Bende çok anlamıyorum ki sayılır heralde sperm 72 saate kadar yaşayabilir diyorlar ama bunlar hep kulaktan dolma benim çok bi fikrim yok açıkcası😊
Benimde bir bilgim yok zaten çoğu bilgiler kişiden kişiye değiştiği için net bir şey diyemiyoruz

Arkadaslar ılk 5 dakıkada olustu ben goruyorum sılık cızgıyıı sız goruyormusunuz lutfen bakın

Eklentiler

• C768579D-28C3-4B85-B255-08180CC96E46.jpeg
    C768579D-28C3-4B85-B255-08180CC96E46.jpeg
    45,9 KB · Görüntüleme: 45
  • 0E4E7EE1-55C8-4248-B7EB-06C497050FC3.jpeg
    0E4E7EE1-55C8-4248-B7EB-06C497050FC3.jpeg
    43,1 KB · Görüntüleme: 49
Size katılıyorum bende zayıflayınca çözüm olacağını biliyorum ama bakmayın bende artık kilo veremiyorum o ilaçları senelerdir ara ara kullanırım OKB hastalığım olduğu için ve yaş ilerleyince o ilaçların aldırdığı kiloyu asla veremez oldum. Onun için kilo vermekte kolay demiyorum.ama şunuda söyliyeyim umut olsun 34 yaşında kuzenim obezite hastası pko su var ve geçen sene hamile kaldı ve gerçekten aşırı kiloluydu doktorlar zayıflamadan olmaz diyordu şimdi 1 buçuk yaşında sağlıklı bir çocuğu var maşallah 😊
Cok sevindim kuzene gercekten veren allah hayirlisi hakkimizda OKB nedir üzmek icin sormuyorum bilmedigim icin merak ettim allah sifa versin ins🙏🧿 malesef ilaclar cok etki ediyor asiri hemde

Cok sevindim kuzene gercekten veren allah hayirlisi hakkimizda OKB nedir üzmek icin sormuyorum bilmedigim icin merak ettim allah sifa versin ins🙏🧿 malesef ilaclar cok etki ediyor asiri hemde
Obsesif kompulsif bozukluk diye geçiyor bir nevi takıntı hastalığı takıntılı düşüncelerim oluyor kötü düşünceler hastalık hastalığı gibi oluyor onun için ara ara ilaç kullanıyorum üniversiteden beri ama o zamanlar böyle kilo almazdım şimdi evlendikten sonra 3 senede 11 ay bi kullandım 9 ay bi kullandım her kullandğımda 10 kilo aldım ve geride veremedim. Tam kilo verir gibi oluyorum 3-4 kg veriyorum ilaca yine başlıyorum takıntılarım artınca hop hemen 10-15 kilo alıyorum 5-6 ayda. Eşimde yemeği seviyo tatlıyı seviyo ona uyuyorum yedikçe hepten veremiyorum kiloları.

Ben bile heyecanlandım güzel haberinizi bekliyor olacağım 🤗 sormakta sakınca yoksa kilo probleminiz mi var ya da vardı
Yok kuzum ne sakıncası olcak ben kendımı bıldım bılelı hep dıyetteyım absurt bı vucudum yok ama endekse gore kıloluyum. 18 hazıranda dugunum vardı 89 kılodan 74 e kadar dustum dugunden sonra 82 ye kadar yıne cıktım. Ondan korkuyordum cocugum olmaz dıye doktorada gıttım kadın doguma yasım 31 cunku yumurtaların fazla pko demek ıstemıyorum dedı 3 ay sonra tekrar gel dedı folık asıte ve d vıtamınıe basladı bır bucuk aydır onları kullanıyorum. Kılo aldıgım ıcın adet dongum yıne sasmıstı son aylarda 17-22 eylul adettı 23 unde sogan kurune basladım 10 gun ıctım 3 unde yumurtladım. Eger varsa bebegım benımleyse sogan kurunun katkısı oldugunu dusunuyorum

Yok kuzum ne sakıncası olcak ben kendımı bıldım bılelı hep dıyetteyım absurt bı vucudum yok ama endekse gore kıloluyum. 18 hazıranda dugunum vardı 89 kılodan 74 e kadar dustum dugunden sonra 82 ye kadar yıne cıktım. Ondan korkuyordum cocugum olmaz dıye doktorada gıttım kadın doguma yasım 31 cunku yumurtaların fazla pko demek ıstemıyorum dedı 3 ay sonra tekrar gel dedı folık asıte ve d vıtamınıe basladı bır bucuk aydır onları kullanıyorum. Kılo aldıgım ıcın adet dongum yıne sasmıstı son aylarda 17-22 eylul adettı 23 unde sogan kurune basladım 10 gun ıctım 3 unde yumurtladım. Eger varsa bebegım benımleyse sogan kurunun katkısı oldugunu dusunuyorum
Anladım benimde var kilo problemim galiba ama ben kendimi bildim bileli aynıyım ne veriyorum ne alıyorum pko değilim kistim yok adetlerim düzenli ama beklemedeyiz bakalım 😐 soğan sevmediğim için bı ben yapamadım galiba su kürü 🤔 inşallah size fayda etmiştir o güzel haberi bu gece alırsınız inşallah 🤗🤲🏻

X