KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Hatta bu bilgiyi tüp bebek doktoruna da sordum oda aynı şekil bilgi verdi.kalitesini anlayamayız dışarıdan dedi.sadece tüp bebek sürecinde anlasilirmis.
Ilk gittigim doktor da Tup bebek uzerine çalışan bir proftu. hatta sahibinin esiydi alttan muayenede o söylemişti yumurta sayinda, kaliteside cok iyi hatta normal saglikli bi anne adayina gorede çok iyi demişti (epilepsi hastasıyım ) hemen hamile kalirsin korun demişti ikinci doktorda aynı şeyi söyledi..3.ncu doktorda ilaçla bakıyor eşimden kaynaklı şuana kadar sorun çıkmadı bakalım yarın ne çıkacak ne soyleyecek..Her doktor farklı şeyler söylüyor kim dogru kim yanlış belli değil

Kaç gün var regline kız heycanlandim
Normalde cok var ama gecen bı karstı regl gunum. Ama normalde 18 ınde olmam lazm fakat uygulamaya gore kasımın ılk haftasını gosteryor net bsey dyemem cnku bazen 30 bazen 35 gunde bır olurum. Bi parol bıle ıcsem 3 5 gun atar beni. Emın deglm regl beklıcem artk olmazsam test tekrarı artk hayırlısı bakalm

Kuzum erken gebelik testi mi bu eğer öyleyse 8 gün öncesini gösterir. Bence yarın sabah ilk idrarla yeniden yap ya da 2 gün sonra yap bekleyebilirsen yine çikarsa doğruuuuu kan vermeyeee

Gercekden mi.ay şu an çok sevindim desem inşallah senin doktorun doğru biliyordur.bu doktor mu dedi 10 üzeri ise kaliyeli yymurtadir diye.allahim insallah doğrudur

Kuzum erken gebelik testi mi bu eğer öyleyse 8 gün öncesini gösterir. Bence yarın sabah ilk idrarla yeniden yap ya da 2 gün sonra yap bekleyebilirsen yine çikarsa doğruuuuu kan vermeyeee
Yok canm erken gebelık testi degıl normal 5 liralık bi test sabah yapmam buyuk ıhtımal gunumu beklerim artık olmazsa yapar sonra cıkarsa gder kan veririm bakalm

Gercekden mi.ay şu an çok sevindim desem inşallah senin doktorun doğru biliyordur.bu doktor mu dedi 10 üzeri ise kaliyeli yymurtadir diye.allahim insallah doğrudur
Kuzum zaten mantıken düşününce yumurtan gelişip, çatliyorsa kısacası sürecini düzgün bi şekilde tamamlıyorsa kalitesinde sıkıntı olacağini sanmıyorum onu döllemesi için kaliteli bi sperm olması lazım...Sperm kaliteli olmazsa, yumurta istedigi kadar kaliteli olsun döllenmez bak döllenemedik Yarın sorarım ayrıntılı. En son gittiğim bu doktor gebelik olması icin kaliteli bi yumurta ve kaliteli bi spermin olması gerekir dedi birinden birinde sıkıntı olursa gebe kalmak zorlaşır olmaz demiyorum ama gecikir dedi Eşime baktı hızı düşük yüzde 18, morfolojisi 2..Yarında bana bakıcak 3 ay içinde kendiliğinden olmazsa aşılama aşamasına geçecek...3 haftadır doktordayım yumurtalıkları didikliyor sonraki haftada tuttu mu tutmadı mı diye bakar mahvoldum artık yav

Yok canm erken gebelık testi degıl normal 5 liralık bi test sabah yapmam buyuk ıhtımal gunumu beklerim artık olmazsa yapar sonra cıkarsa gder kan veririm bakalm
Bence sen uygulamaya göre değilde ayın 18 inde olacakmissin gibi değerlendir ve test yaptır. 8 aydır deniyorum bu testleri adetten 1 gün öncesi dahi yapsan çikmayinca çıkmıyor

İnşallah bir an önce tutar seninde canım benim eşimde bir sorun çıkmadı sayı hız morfoloji hepsi gayet iyi bende amh sınırda cikti.amh yaptırmak hep istedim doktorlar görünen yumurta sayın iyi bakmak anlamsız falan demisdi ama işin iç yüzü öyle olmuyormuş bazen işte onumuzdeki ay tüp bebeğe başlayacağım da kaliteden biraz korkuyorum işte.insallah emeklerimizin sonucu boş çıkmaz

Bence sen uygulamaya göre değilde ayın 18 inde olacakmissin gibi değerlendir ve test yaptır. 8 aydır deniyorum bu testleri adetten 1 gün öncesi dahi yapsan çikmayinca çıkmıyor
Doğru söylüyorsun canm birkaç gün daha bekleyp kan vermek en dogrusu olacak sanırım.

Kuzu eşinde sorun yoksa sendede önemli bişey yoksa niye tüp bebek yapıyorsun çok uzun senedir denemiyorsanız eğer doğal yolla kalmayı dene bence..Amh içinde muhakkak bi takviye, bitkisel bişeyler vardır bence..Kadın olmak çok zor, şu zamanda çocuk dünyaya getirmek çok zor..Olanlar kıymetlerini bilsin..Bizimde büyuk ihtimal aşılamaya gider eşime verdiği takviyenin bi anda mucize yaratacağını düşünmüyorum açıkçası kendimi aşılamaya odakladım biraz

Valla açıkçası yoruldum yaa 2 seneyi geçiyor işte artık.hic gebelik olmadı demekki sorun görünmese de var bişey yani ama bulunamıyor diyorum artık.her ay kendim deneyip umut edip negatif görmek yordu.amh sonradan yükselen bişey değilmiş canım.ama kalite için vitaminler falan varmış herkeste ise yaramasa da ise yarayanlar da varmış.bende kullanıyorum biseyler işte.asilama içinde doktorun yorumu tüpe gitmek için bir aşama aslında aşılama.normal denemeden yüksek değil sansı dedi.bizde direk olaya sondan başladık yani vitaminlerin sonucu görmek için 3 ay kullanmak gerekirmiş canım şu an kullandığım vitamin 3 ay sonra kendini gosterirmis aklında olsun.

Mavigrill ama sizde aşılama şansı yüksek olabilir canım çünkü eş kaynaklı hızda sorun olduğundan aşılamada oraya direk gondercekler şans artiyordur öyle.bizde onun faydası yok ondan.

Prolaktin değerine baktırmadan sakın incir tüketme kuzum..Prolaktin değerini yükselttiği için gebeliği engeller.
neye inancagimizi sasirdik cok tuketmicem ya zaten 2 3 gun yapim yeter ilk oglumda kullandim hamile kaldim kafamda deli sorular canim

Beni de ekler misiniz BAT 25 kasım. Bu ay hepimize uğurlu gelsin inşallah. Rabbim hayırlı evlatlar versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…