KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Hayırlı olsun topiğin kuzum, şans getirsin inşallah ekimden elenmem, elenirsem koşarak geleceğim
Inşallah canim benim bende önumuzdeki haftayı bekliyorum..Gerçi bi ihtimal bu ay olursa Kasım ayı bebişlerinin içine girecek Ekimden 1 haftalık Kasımdan 3 Haftalik olacak o yuzden Kasım bebişi olarak sayacam tabi olursa

Kuzu ama sen gebeliğe hazırlık kısmında açmamışsın başlığı, oyüzden zor bulunuyor

Kuzu ama sen gebeliğe hazırlık kısmında açmamışsın başlığı, oyüzden zor bulunuyor
Taşıma yönetemini bilmiyorum Etiket yaptım ama olmazsa link paylaşayım bilemedim o kısmı

Günaydın kızlar şu erken gebelik belirtileri ile regl olma belirtilerinin aynı olmasını napıcaz peki. Ay hamilemiyim acaba dıye dusunmekten kendimi alamıyorum nasipse bu ikinci olacak ama ilki gibi heyecanlıyım kasmicam ne zaman olursa artık dıye basladım ama gene kendimi burada buldum

Ne güzel İnşallah Rabbim bekletmesin kimseyi Yapacak birşey yok en azından burda biraz rahatlıyoruz ya

Ne güzel İnşallah Rabbim bekletmesin kimseyi Yapacak birşey yok en azından burda biraz rahatlıyoruz ya
Aynen öyle. İsteyen herkese aratmadan nasip etsin Rabbim
Eşim diyor gene başladın forumlarda takılmaya ilkinde de boyleydim. E sonra bebek vs derken pek fırsat olmuyordu. Smd rahata erdik gene kaşınıyoruz hahah

Aynen öyle. İsteyen herkese aratmadan nasip etsin Rabbim
Eşim diyor gene başladın forumlarda takılmaya ilkinde de boyleydim. E sonra bebek vs derken pek fırsat olmuyordu. Smd rahata erdik gene kaşınıyoruz hahah
Bende bir senelik evliyim bu ay 4.ay olacak geçen ay ovulasyon testim kalmadığı için değerlendiremedik yani uğraşmadık bakalım bu ay nasıl olacak nasip umudum yok ama

Bende bir senelik evliyim bu ay 4.ay olacak geçen ay ovulasyon testim kalmadığı için değerlendiremedik yani uğraşmadık bakalım bu ay nasıl olacak nasip umudum yok ama
Ovulasyon testiyle hiç ugrasmamstm ılkındede ya üşenmiştim dr um regl bıtımınden bır sonraki regl gunune kadar gun asırı ılıskı olacak demstı. O ay oyle denedm nasip oldu 4. ay da hamile oldgmu ogrenmstm. Bakalm bu sefer ne olur ne zaman olur gebelik güzel şey zor gecsede bi zaman sonra özleniyor

Yaaa bakalım İnşallah ben çalıştığım için kullanıyorum İnşallah yardımcı olur ovulasyon testler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…