KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Selam uğurlu gelmesi dileği ile inşallah bat tarihi 13 kasım. Beklemesi zor tarihi hayırlı haberi alacakmış gibi umutla bekleyeceğim bakalım bu ay. Umudum göklerde, duam dillerde, isteğim hayırlarda... Hayırlısıyla...

Kızlar benim 30 Ekim ama buraya dahil eder misiniz :)
28 yaşındayım 2 senelik evliyim 1 senedir deniyoruz sebepsiz infertilite. Hsg, sperm testi, kan testleri her şey normal. Hsg sonrası da bir kimyasal gebeliğim oldu neredeyse 6 haftalıkken kaybettik ondan sonra hamile kalamadım. Bugün ilk defa ovitrelle vuruldum klomen kullanmadım. Umarım uğurlu gelir.

Hanımlar 2 defa yumurtlayan varmı.
Belirtisi varmı.
Ben hep merak etmişimdir.
Aslında çocukluğumdan beri ıkız bebeğim olma hayalim var.

Azönce doktordan geldim progesteron 40 çıktı çok iyiymiş ama malesef eşimin sperm hızı düşük olduğu için aşılamaya kendinizi hazırlayın dedi verdiği ilaç çok yükselme yapmazmış..İstisnai durumlarda gebelik oluyor dedi..Eşimin morali bozulmasın etkilemesin diye söyleyemedim zaten durumu hala kabullenemiyor soylemeyide düşunmuyorum uzülmesin diye, çok üzüldüm moralman yıkığım şuan benim herhalde ocakta felan anca aşılamayla olur

Diğer arkadaşlar sizleride akşam ekleyeceğim eve geçince hoşgeldiniz inşallah güzel haberlerinizi alırız

Hanımlar 2 defa yumurtlayan varmı.
Belirtisi varmı.
Ben hep merak etmişimdir.
Aslında çocukluğumdan beri ıkız bebeğim olma hayalim var.
Ailede varsa ikiz neden olmasın eşinin tarafı onemli, benimde anne tarafında ikiz çok. Bide doktor müdahale ettiği zaman ikiz olabiliyor

Klomen bi işe yaramıyor kist yapıyor değistirsin bence, letu bu konuda iyi gerçekten
Çok haklısın bir daha bende kullanmayacağım bu ilacı kisti yok etmek için de kaç ay uğraşıyoruz.dun adet oldum ama bir türlü sokulemiyorum çok az geliyor kesin yine kist oluştu

Hiç canını sıkma bence en azından sorunun ne olduğunu öğrendin.

Allah Allah peki neden doktorlar bu ilacı öneriyor amaçları nedir hiç sorguladı uz mı acaba ben ilk defa kullanacağım
Yumurtalarızi büyütme ye çalıştırıp geliştiriyor mutlaka çatlatma iğnesi nide yaptır yoksa büyüyüp kiste dönüşüyor.gerci ben iğne olduğum halde kiste dönüştü.herkesin bünyesi farklı belki sizde işe yarar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…