KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Kızzz bu şimdi mi söylenir
Bilmiyordum aşko bana ilk gebelğmde aıle hekımımız soylemstı. Sen smd heyecanlısındr bu sekılde takip edeblrsn diye. Smd normal bı tahlıl bıle yaptırsam hemem alırım barkodu

E heyecandan kendini kemirmenden iyidir. Bu arada aklında olsun sağlık ocağında kan verdiğinde barkodun birini al ya da fotosunu çek. İnternetten laboratuvardan öğreniyorsun hsl yazıp, plaka koduna göre. Mesela mersin için hsl33 yazdığında çıkan siteye gir, barkod numarasıyla tahlil sonuçlarına bak. Bazen öğleden sonra çıkıyor bazen akşamı buluyor. En azından ertesi günü beklemezsin

bu üzdü

bu biraz da acil olduğu için öyle olmuş galiba normalde rıza onam formu olmadan yapmazlardı ya
Sıra alırken de hicbirsey demediler formda vermediler beni içeri aldılar sedyeye uzandım orda sordum uyutulacakmi diye yok dedi doktor etrafımi sarmislardi sonra tam başlandı ben vazgectim istemiyorum falan dedim o sıra da aralarında kağıt imzalatalim hasta tedaviyi reddetti falan diye konuşuldu benden bahsediyorlar sandım hortumu ne zaman cikartacak acaba diye beklerken tamamı icerdeydi sonra doktor dedi ki az kaldı dayan falan 45 dk içerde kaldım 15 dk gelmelerini bekledim onun ağrısı kadar kötü birşey yoktu

evet biraz sıkıntılı bir işlem inşallah temiz çıkmıştır sonuçlar

Hangi sayfa acaba?

Olumsuzluk çağırma canısı
Evlendigimden beri negatif kız psikolojikmen olmuyor artık kesin bu ayda olmamıştır deyip geçiyorum
morfoloji ilk sefer 4 çıkmıştı ama 6 günlük perhiz de çokmuş aklınızda bulunsun sonrası 9 du
4 günlük perhiz süresiydi verdiğinde morfoloji iyiymiş sizde bizim 2 çıkmıştı
Gideyim evi temizleyeyim bari geçmiyor saatler bundan sonra artık öyle yaparım hergün bir yeni bilgi
Olmassin İnsallah bebisin seninledir. Olursanda önümüzdeki maçlara bakacaksın canım napalim zamanını bekliyo bıcırıklar
Bunlar doğmadan böyleyse doğunca nasıl olacaklar düşünemiyorum

Çok şükür bir de gebelik olsa oh mis yarın sabah ben test yapıp kasıma hazırlanayım diyorum....
Benimde bat 30 u . Dediğiniz gibi bir de gebelik olsa miss rahim filmi cekilcektim kolonoskopi olmasaydım eşim sonucu alalım ona göre cekilirsiniz diye cekilmemi istememişti Kasım'da adet olursam tekrarlarim benimde belirtim yok işte test yapmak isterdim

takviyelerle toparlanıyor ya biraz kafadan çıkartıp da takviyelerle denemek lazım

evet öncelik spermiyogram çünkü bende perişanım yüzüm mayın tarlası gibi oldu çok sivilcem oldu bu ay bende mart ayına kadar deneyip sonra bir tane aşılama deneyim diyorum...

Sen temizlik deyince eşime dedim ki göreve gidecekti sen gidince temizlik yapayım yok dokunma hiç bir şeye 4 gün bekle bat geçsin adet olursan yaparsın temizlik her ay bu durumu yaşıyorum ya eee hamile olunca ne olacak evi b*k mu goturecek diyorum yok sen yatacaksin ben yapacam herşeyi hihi gorecez bakalım

evet öncelik spermiyogram çünkü bende perişanım yüzüm mayın tarlası gibi oldu çok sivilcem oldu bu ay bende mart ayına kadar deneyip sonra bir tane aşılama deneyim diyorum...
Aşılamadan önce mutlaka rahim filmi cekil olur mu bazen rahim filmi çekilmeden aşılama yaptıranlar varmış okumuştum burda klomen kulanan falan siz kullanmışmiydiniz klomen

Mavigrill hangi ildesini bilmiyorum ama İstanbul'da örneğin sağlık ocağında verilen kanın sonuçları e nabiza dusmuyor genelde.labim diye bir sistemleri var arkadaşların dedikleri gibi barkod nosunile kendin açıp bakabiliyorsun yada ertesi gün sağlık ocağında doktor bakıyor sonuçlarına.

Aşılamadan önce mutlaka rahim filmi cekil olur mu bazen rahim filmi çekilmeden aşılama yaptıranlar varmış okumuştum burda klomen kulanan falan siz kullanmışmiydiniz klomen
yok doktor yumurta oluşuyor büyüyor çatlıyor diye vermedi hatta saat gibi bir vücudun var dedi bu ay hsg çektirdim 4 ay beklerim 5. ay aşılama yaptırırım diye düşündüm açıkçası belki belli olmaz da gelir :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…