KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Sonuçta yükseliyo yani doktorların hepsi farklı fsrklı diyo moral bırakmıyolar. Salı tekrar baktrcam devam eder inşallah ki belirtiler de var ondan da çok hissettim. Rabbim hayırlısını versin inşallah. Çook teşekkür ederim 🌺
Canım değerin yukselir kendini sıkıntıya sokma. Avakoda ceviz muz gibi tutunması kolaylaştıracak şeyler ye. Keyfine bakk. Bizide dua etmeyi unutma canimmm😀😍 Darısı bizlere

Promen K promontil men gibi birşeyse onlar takviye zaten ve bitkisel özlü de olabiliyor ben de prowomen a başlayacağım o da ilaç değil takviye mesala
Şimdi baktım ismi AstaMega, içerisinde selenyum olduğu için güzel bir takviyeymiş
30 tane var içerisinde 189 TL ye aldık

Kızlar şu son 3 ayda ağırlıklı olmak üzere son 11 ayda doktor girişlerine ve ilaçlara (femara, ovitrelle, ovulasyon testi, folik asit, takviye prowomen ve astamega) verdiğimiz parayı hesapladım. Yaklaşık olarak 3 bin TL 🤦

İnşallah bu ay artık bebişime kavuşurum. Az miktar olarak görünebilir ama olumsuz sonuç alınca insan boşa mı gitti şimdi o kadar maddi manevi verdiğimiz emek diye üzülüyor.

Canım değerin yukselir kendini sıkıntıya sokma. Avakoda ceviz muz gibi tutunması kolaylaştıracak şeyler ye. Keyfine bakk. Bizide dua etmeyi unutma canimmm😀😍 Darısı bizlere
Çok teşekkür ederim dualarım sizinle siz de dua edin dualarda buluşalım inşallah Rabbim hepmzn gönlüne göre versin inşallah canım 😘 😍😍

Kızlar şu son 3 ayda ağırlıklı olmak üzere son 11 ayda doktor girişlerine ve ilaçlara (femara, ovitrelle, ovulasyon testi, folik asit, takviye prowomen ve astamega) verdiğimiz parayı hesapladım. Yaklaşık olarak 3 bin TL 🤦

İnşallah bu ay artık bebişime kavuşurum. Az miktar olarak görünebilir ama olumsuz sonuç alınca insan boşa mı gitti şimdi o kadar maddi manevi verdiğimiz emek diye üzülüyor.
Kuzu ben geçen ay sadece 3 bin ilaçlara verdim :KK70: Bunlara hiç takılma.. Bunlar üstündeki baskıyı arttırır..
Hesapladım aylık rutin 500 lira ilaca veriyorum, Hepsi vitamin kronik hastalığımız yok Allahtan :KK70: Giden para olsun.. Çocuk gelirse zaten her haliyle ile cebi hortumlayacak.. İkili testi tarama testi perinatolog incelemesi takviyeler.. Boşver alışmış oluyoruz :KK70:

Kuzu ben geçen ay sadece 3 bin ilaçlara verdim :KK70: Bunlara hiç takılma.. Bunlar üstündeki baskıyı arttırır..
Hesapladım aylık rutin 500 lira ilaca veriyorum, Hepsi vitamin kronik hastalığımız yok Allahtan :KK70: Giden para olsun.. Çocuk gelirse zaten her haliyle ile cebi hortumlayacak.. İkili testi tarama testi perinatolog incelemesi takviyeler.. Boşver alışmış oluyoruz :KK70:
Yaa deme öyle 🤦 işte sıkıntı da olana daha çok sıkıntı veriyor bu durumlar.
Ama bu ay içimde bir his var, olumlu olacak gibi 🥰

Yaa deme öyle 🤦 işte sıkıntı da olana daha çok sıkıntı veriyor bu durumlar.
Ama bu ay içimde bir his var, olumlu olacak gibi 🥰
İnş güzel sonucu alırız. Bende senden bu haberi bekliyorum. Önce larissa dedim sonra karaca ya dedim. Şimdide sana diyorum :)
Günahlarımıza kefaret oluyordur. Çok şükür başka derdimiz yok. Evliliğimiz perçimleniyor. Eşimiz ile aramızdak bağ güçleniyor. İyi tarafından bakmak lazım.. Ortak derdimiz oldu diyoruz biz :) Çok kendi dünyamıza çekilmiştik, hayat meşgalemiz farklılaşmıştı. Vardır bir hikmeti...
İnş güzel bir süpriz yaparız...

Şimdi baktım ismi AstaMega, içerisinde selenyum olduğu için güzel bir takviyeymiş
30 tane var içerisinde 189 TL ye aldık
Selenyum açısından çok zengin bir besin var kızlar araştıra da bilirsiniz Brezilya cevizi günde iki adet yemek çok sağlıklı erkek spermi için benim eşim şehir dışında sanırım ben aralık da başlayacağım. Sadece folat bulamadım daha almak için folik asit vücuda stresi artırıyor ve emilmiyormuş o yüzden folat öneriyorlar prowomen ın içinde folat var değil mi

X