KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Valla bizede neler demislerdi neler, bosver takılma moral onemli kafa rahatligi önemli gerisi her turlu hallolur..Ne eşin modunu düşürsün ne de sen..Doktorunun istediklerini yaptır bi baksin icine sinmeyen olursa baska doktora gidersin çaresiz bi durum yok ortada

ay inşallah ikiz ikiz olur bende çok istiyorum ikiz anneannemin 2 kere ikiz bebekleri olmuş bakalım bir ihtimal de olsa olur belki:)

ay inşallah ikiz ikiz olur bende çok istiyorum ikiz anneannemin 2 kere ikiz bebekleri olmuş bakalım bir ihtimal de olsa olur belki:)
Bende cok istiyorum ikiz ama olur mu bilmiyorum, benim anne tarafı hep ikiz

merhaba kızlar benıde eklermısınız bat 12 kasım benımde 3.5 yasında oglum var ılk geceden hamıle kaldım sımdı ıkıncıyı denıyorz 3 aydır olmuyor yarın doktora gıdıp soracam bakalım tahlıl vs ne gerekıyorsa baktıracam hakkımzda hayırlısı olsun ınslllah olur bir tane daha rabbım verırı amın

Senin 16 da olduysa benim 14 te olmuş degerlendirmemisiz aferim bize asfgkkjfjll bekle bakalim vakit var
Niye öyle dedin kız belli olmaz herkesin yumurtlaması aynı olmaz hem ovulasyon testi kullanıyor musun
Ben de çok değerlendirmedim ki 14.15.16 günlerini değerlendirdim

Niye öyle dedin kız belli olmaz herkesin yumurtlaması aynı olmaz hem ovulasyon testi kullanıyor musun
Ben de çok değerlendirmedim ki 14.15.16 günlerini değerlendirdim
Benimkini doktor takip etti ama çatlama ne zaman oldu bilmiyoruz bize 9- 11- 13-15-16-18 değerlendirin dedi..biz 15 ile 18 degerlendiremedik insan yeter bee artık diyor bu tarihler arasinda çatlama oldu ama benim tahminim 12 ya da 13 te oldu bakalim Gerci bizim biraz mucize olur tutarsada ama bu ay olmazsa iyi olur bu kadar antibiyotige çokta sağlıklı bi gebelik olmaz diye düsunuyorum

Ben sadece testlere bakarak yaptım valla kuzum bende 3 gün için tutar mı bilmiyorum 6 günü tutmayan o yüzden heyecan yapamıyorum

Ben sadece testlere bakarak yaptım valla kuzum bende 3 gün için tutar mı bilmiyorum 6 günü tutmayan o yüzden heyecan yapamıyorum
Tek gecede tutanlar var. 1 ay icinde bir kez birlikte olup gebe kalan var Allahtan ümit kesilmez ben bu ay kesmek istiyorum o ayrı

Bu arada sen bize bakma, benim eşimin değerleri çok düşük ileri hızı 0, morfoloji 2, hareketsiz 62, total motilite yuzde 38..Bizim doktor bizi aşilamaya hazırliyor diye düşünüyorum henuz net bisey demedi doğal yolla olmasi için 3 ay sure verdide zor yani bu değerlerle çok yukselecegini de sanmıyorum ancak mucize olması lazim

Rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah kuzum biz doktora gitmedik durumu bilmiyoruz yani çünkü daha 4 aydır deniyoruz bir senelik evliyiz herşey nasip bakalım

Bende istiyorum ıkız inşaallah.
Bekarken hep hayalim idi. 1 kız 1 oğlan olsun. Keşke sağlıklı 2 tane ıkızım olsa bir kız bir oğlan.
Bilmiyorum sanmıyorum ama bir umut işte.
Her şeyde şansım yok du. Şimdi mi olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…