KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Canım geçmiş olsun gebe olsan bile egzersizin bir zararı yok ki çok ağır şeylerle yapmadığın sürece inşallah bebiş vardır

Mavigrill canım bni de ekler misin bat 18 kasım teşekkürler şimdiden herkese bol şans
[/TD]

[TD]27 KASIM[/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[/QUOTE]

Bilemedim valla canım hem yumurtayı görüp yani henüz catlamadigini görerek.hem neden progesteron bakmış tuhaf geldi ama belki bizim tahmik edemediğimiz başka bişey vardır aklında hiç bilemedim.

Öyle deme. Ben de oğluma hamileyken enfeksiyon yüzünden antibiyotik içtim. Suda çözünen bir ilaç var onu içtim. Hem de mide bulantısına rağmen. Bir şey olmaz..
Seninki hafifmiş bacım zaten gebelikte çoğu kişide oluyor enfeksiyon normal ama benim suan ciddi boyuta gelmiş 1 aydir antibiyotikler fitiller kullanıyorum agri kesici kullaniyorum ustune bide kendi ilacım var sağlıklı olmaz yani ben ekim ayindan umutlu degildim zaten kasımda olsun

Bebiş olabilir yanma felan yoksa dün bana doktor yumurtaliklarinda çatlama olmuş oda yapar dedi ilk, belki sendede olmustur o yapiyodur, doktora kalsa bebis bekliyor o yuzden sendede vardir belki bat kaç gün var

Progesteronu 21.nci gunde yaptı bana adetken değil yumurtanin catlayip catlamadigina bakacak. Yumurtan fazla büyümüş degerlendirmen gereken günleri soylemistir muhakkak yazmadiysa 21.nci gune kadar bir gün arayla deneyin degerlendirmek için kaçan günün yok kuzum boş gecmeyin bize progesteron testinden sonra 2 gun daha verdi hatta

Evet bende onun faydasini görmüştüm adetlerim hep duzene girmisti, yuzumde tüylenme durmuştu 3 ay sonra etkisini gormeye baslamistim insallah sanada şifa olur
Süper ya benim de adetim gelmiyor 2 aydır fsh sorunum var bir türlü büyümüyor yumurta ve adet olamıyorum. Hayıt aldım bende 10 gündür kullanıyorum merak ediyordum ne kadar sürede etki ettiğini. Çok sevindim insallah bende de etkisi olur

Evet canım 28 günlük bir adet döngüsünde 21. Gün bakılıyor diye biliyorum ben de, ama ben 25 günde bir adet oluyorum ve 11. Günde bu testler ne alama onu anlamadım. Tabi kafam sonradan çalıştı kontrol esnasında sormadım böyle bir şeyi.
32mm baya büyük, tek tesellim gelişen yumurtalarım olmuş olması. En azından belki bir sonraki aylar çatlatma iğnesi ile müdahale edebiliriz bu yumurta kiste çevirip gebeliğe engel bir durum yaratmaz ise.

Kuzum sen ovülasyon testi ile neden takip etmiyorsun bir de yumurta olgunlaştıran sonra belli bir süre çatlayamadığı için kiste çeviriyor ama havuç Yemen çatlamayı hızlandırıyor diye biliyorum

Adetim düzensiz ben ilaç içmeden adet olamiyorum bı belirtim yok ondan kafam karıştı sağ tarafın çok güzel rahminde kalınlamis dedi sadce

Hayır canım sadece yumurta çatlatır. Adete doğru kalınlaşması normal ama gebelikde daha fazla kalınlaşma oluyor. Bu beklenen durum yani
İnsalllh yaa ben bitane çocuğumu kaybettim iki gün yaşadı 2srneye yakın deniyoruz ama her ay hep hüsran geçen ay ovitrelleden 19gun sonra hastalandım ama ozaman hiç gitmedim şimdi de duramdim hiç doktorumda arayıp normalde kanın 5 veya 5in altı olur 9gunde dedi hamilelik oldgunu gosterir dedi bı umutladm ama tam sevinmedim evde test yaptım bigun önce ikinci çizgi şilte olsa vardı dün yaptım yoktu bisey

Adet döngüne göre bakıp istemiştir zaten, sen doktorun dediklerini yap şimdilik gebeligin oluşmasi için Lh değeride önemli bence bunlara bakması iyi bişey. Inşallah çatlaman olur verimli zamanlardasınız değerlendirin ay sonunda inşallah minnoş haberlerini alırız bakarsın ikiz olur

Bebiş olabilir yanma felan yoksa dün bana doktor yumurtaliklarinda çatlama olmuş oda yapar dedi ilk, belki sendede olmustur o yapiyodur, doktora kalsa bebis bekliyor o yuzden sendede vardir belki bat kaç gün var
Aşkım benim çatlama 16.10 da oldu bat 28 ekim

Kuzum sen ovülasyon testi ile neden takip etmiyorsun bir de yumurta olgunlaştıran sonra belli bir süre çatlayamadığı için kiste çeviriyor ama havuç Yemen çatlamayı hızlandırıyor diye biliyorum
Ovülasyon testini bu ay denedim canın ama strip test olduğu İçin beceremedim sanırım, 8. Günde silik çizgi verdi ama bugün (11. Gün) yumurtam 32 mmyse eğer 7. 8 gün pik olup koyu çizgi vermesi lazım o da olmadı. Değişik, bir sonraki ay yumurta takibi isteyeceğim doktorumdan, hepimiz güzel haberler alırız inşallah burdaki herkesin kalbi gönlü çok güzel
İkiz mi hiç bu ihtimal geçmemişti aklımdan inşallah Allah nasip eder kuzum, burda sizden fikir alıp bunları paylaşmak ne güzel bir imkan.
Bu Arada instagramdan Osman Develioğluna yazdım kist olmuş bu saatten sonra çatmaz dedi şak diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…