karmakarışığım yardım lütfen.

Bence sizden başka görüştüğü birileri var, siz olmazsanız o, o olmazsa siz. Hani yedektesiniz gibi geldi. O yüzden sizle bağı tam koparmıyor dikkat çekip soran olursa klasik “ o benim kardeşim gibidir” diyerek işin içinden çıkacak.

yedekleme yapıyor bence kim kafasına yatarsa onunla devam edecek etmediğine de kardeş ayağı

Daha en başından sizi bu kadar yoran, net ve dürüst olmayan biri üzerinde fazla bile durmussunuz. Mevzusu nedir bilemem ama belli ki gizlediği bir şeyler var yada sizinle ilgili sizin sandığınız kadar kaydedeger düşünceleri yok.
Uzun lafın kısası unutun gitsin bence.

kendimi zor tutuyorum sayıp sövmemek için ama bu seferde diyecek ki ya bozulmuş işte kardeş dememe bana duygusu var ondan ego basacak
Aynı sırum çok yakın bir arkadaşımın başına geldi. Kız beğeniyor ilgisi var karşı tarafta arada kahve içelim falan diyor samimi yaklaşımı var arkadalım kendisine ilgisi var diye düşünüp daha da cesaretleniyor aylarca birlikte çalışıyorlar meğer nişanlıymış arkadaşım sonra tesadüfen öğrenmiş.

pislik ya pislik nefret ediyorum iğrenç insanlar

Belirsizlikte bırakan omurgasızın teki. Bu yaştan sonra çoluk çocukla mı uğraşacağız. Bence şöylr yapın. O yazarsa hiç çaktırmayın düzgünce cevap yazın sonra işte napıyosun vs derse aay çok heyecanlıyım biriyle görüşmeye gidicem hazırlanıyorum vs diyin. Sizin yaşadığınız hayal kırıklığını o da yaşasın.

yapacam beklemedeyim şuan yazmasını hahahah

Tamamen sizinle egosunu tatmin ediyor.

Ayrıca bu abla dediğiniz kişiye ne oluyor neden bu kadar olayların içinde. Sanki ikisi birbirinden hoşlanıyor da sizi bahane edip birbirlerine istemem yan cebime koy mesajları veriyolar flörtleşiyolar gibi geldi bir tuhaf ikisi de.

Ya bu erkolar var ya istediklerini öyle bir rahat alıyorlar kiii. İstemiyor kafası karışık kafasına tükirdüğüm. Canım güzel kardeşim, bir arkadaşımı da böyle pisllik bir erkek kişisi oyaladı konuşmaları yakın arkadaşım olduğu için naklen anlatıyordu kız bana yok efendim hiç aşık olmadımlar. Sen yemek yapabiliyor musun, evleneceğim kız şöyle olmalı böyle olmalı.. bizimkini tarif edip durdu aylarrca. Bu sırada sadece bir kez otobüs durağında eski sınıf arkadaşı bir kızı görüp yanına koşmasına şahit oldum. Bi tık şüphelendim ben bu herkese koşuyor zaar diye. Hatta sordurdum kızımıza. Duraktaki sınıf arkadaşın kızı görünce bi gözlerin parladı sizi aranızda bir şey mi var diye? Oğlan yoooo deniş kızımıza. Bizim kızın aşık olduğunu anlmayan kalmamıştı artık ve biz hepiniz bunlar sevgili oldu kesin demeye başladık. Öyle birbirlerine bakışları vardı ki. Kızımıza manitacılık anlamında adın atmayınca artık bir abimiz erkek erkeğe konuşalım demiş ve güya hayrına oğlana kızın adına açılmış. Sana olan duygularını hepimiz görüyoruz güzel kız bence ne bekliyorsun anlamıyorum falan... Oğlan demez mi ben biriyle görüşüyorum başka biriyle neeeeeeee? Bıçak gibi kesildi konuşmaları artık. Arkadaşım öyle de gururludur. Maniti oldupu halde kendisiyle yakın konuşan biri evlenseler başkasıyla da yakın konuşur diye ama üzüntüden yavrum 40 kiloya düştü. Neyse gel zaman git zaman bu çocuk o durakta yanına koştuğu kızla evlendi shsshdhdh üstelik evlenmek istediği kızın özelliklerini saymıştı ya hiçbiri bu kızda yok ahahaha. Neyse mutlu olsunlar iyi ki olmamış canım güzel arkadaşım çok daha mutlu şimdi. Erkolar böyledir pislikler

konuşmaları bildiğim için ikisinin flörtü yok ona eminim

çok pislikler ya madem istenirken oyalama değil mi bırak git yoluna

çok pislikler ya madem istenirken oyalama değil mi bırak git yoluna
Diğer kişilerin söylediklerine katılıyorum aslıdna sanki biriyle görüşmeye başlamış gibi yapabilirsin ama gelecek kısmetlerin kapanır böyle olunca da. Boşver yapma dümdüz dengesiz biriyle görüşemem de konuşma görüşme gitsin isterse çabalar

direkt umursamıcam ya iletişime geçtiğinde hem hiç bir şey olmamış gibi normal konuşucam ama bi yandan da bi duvar koyucam

Sizin söylediğiniz şeyden ötürü yola çıkıyorum, sizce 1 yıl içten içe beklentiyle beklemeye değecek biri miymiş bu kişi? Bence hiç ama hiç değilmiş. Ben asla bu kadar sabredemem, hiç zararını gördüğümü sanmıyorum her ne kadar genel olarak bu tavsiye edilse de. Bence sizi kızdıran da ilk muhabbetteki garipliğe rağmen ikinciye izin vermiş olmanız. Bence kaç saat sonra cevap vereceğinizi düşünmekten öte başka kişiye, ileriye yönelik planlar yapmanız lazım

ben saldım onu zaten bir iş değiştirme olasılığım var yüksek ihtimalle yani çiçek buketi koymuştum yeni başlangıçlara diye bu salak sanırım sevgilim var sandı da işime geldi zaten kıvransın dursun şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…