karmakarışığım yardım lütfen.

Bence ablaya yazıyor. Bu kadar ketumum ayağına yatan insandan hayır mı bekliyorsunuz gerçekten.
abla dediğim kişi hem baya büyük hemde evli çocuklu ve konuşma tarzında öyle bir durum yok günahını alamam da ketumluk ayağına sinsilik peşinde bence

abla dediğim kişi hem baya büyük hemde evli çocuklu ve konuşma tarzında öyle bir durum yok günahını alamam da ketumluk ayağına sinsilik peşinde bence
Yani çaycıya da yazıyor olabilir. Ben o manada söyledim. Çok istese açık davranır zaten. Bi gün flört edip ertesi gün soğuk yapmaz. Siz de oturun kafa patlatın. Çözseniz de altından hayırlı bir şey çıkacağını sanmıyorum zaten.

sen
çaycı değil abla ya ahhahah orda bi karıştı hatlar

Şimdiye kadar abi demediysen abi deme, biraz akıllıysa, sana kardeş dediğini öğrendiğini ve bozulduğunu anlar. Normal davran ama arada şunu yapalım vs derse erkek arkadaşımla işim var gibisinden konuş.
yok hiç abi demedim 2 yaştan zaten abi demek abes olurdu ama dediğiniz gibi tavır alıyor diyip ego yapar abi demektense sizin dediğiniz daha mantıklı

sozlune ne oldu diye sormadin mi adama?

Bence sizinle konusmaya basladigi zaman sevgilisi/sozlusunden ayrilmisti. Geldi sizinle vakit gecirdi. O arada da ayrıldığı kisiyle yeniden gorusup isi tatlıya bagladigi icin sizinle gorusmeyi kesti.
Size olan davranislarinida hep arafta birakmis. Bunuda ozellikle yaptigini düşünüyorum. Birisine bisey anlatsaniz "bikere yemege cagirdim, sevdigim is arkadaşımdı, flort mu bu" diye bastirabilmek, uste cikabilmek icin

Bence o ablaya öyle demiştir,belki onun bilmesini istemiyor..Zamana bırakmak lazım ne olacak ona göre yol olursun,yazarsa yaz bence şu anlık yaptığı olumsuz bir şey yok karışık olabilir şu an ortada bir şey yokken kimsenin diline düşmek istemiyor olabilir

bende barışmış olma ihtimalini düşündüm açıkçası

Bu kişiden uzak dur böyle adamlardan asla hayır gelmez, geri dönse bile kabul etme ...

Konuyu okudum, gözümde canlanan abla ektedir, resmen sizi o yönlendirmiş.

Adam muhtemelen sözlüsü ile ayrıldığı dönemde ɓoş kalmamak adına yazdı etti, barıştı sonra. O kıza da yazık, size de. Kendinize gelin lütfen. Bu adamdan ne köy olur ne kasaba. Ablayı (Mrs beyin) dinlemeyin. Dilerim çok mutlu olacağınız bir ilişkiniz olur. Sevgiler...

İlişkin varmış da çok mutluymuşsun havasında ol bırak o yansın derdine ...

%100
Ben olsam biraz beklerim, 2 hafta kadar sonra ablaya çıtlatırım yeni biriyle flört ediyorum haydi bakalım derim kadın madem laf taşıyor bu lafları da taşır o adam da çatlar patlar

%100
Ben olsam biraz beklerim, 2 hafta kadar sonra ablaya çıtlatırım yeni biriyle flört ediyorum haydi bakalım derim kadın madem laf taşıyor bu lafları da taşır o adam da çatlar patlar
Ay evet süper olur , ben de olsam kedinin fareyle oynadığı gibi oynarım böyle, o kim ki benim duygularımla oynayacak , pis herif yaaa

hayırlısı olsun niyetim hayır akıbet hayır olur inşallah dedi.
Burada bir evlilik niyetinden bahsediyor değil mi?
bize dua et o zaman dedi.
Biz derken kendisi ve sözde siz
hepimize işte biz aile gibiyiz sen ablamsın LeydiStark kardeşim işte ali abim ahmet abim
Eee evlilikten bahsederken bu ne alaka? Ablanız demedi mi kurumdaki kişiler ne alaka? Ben evlilik düşündüğün insandan bahsediyorum diye. Bide size kardeşim demiş rezil
Ay okurken fenalık geldi, bu adamdan bi yol olmaz, daha ne istediğine karar verememiş oyalayıp duruyor. Birdaha mesaj atar veya ararsa 'o gün sevgilimle buluşacağız' de geç. Birdaha çıkmasın yoluna kafanı karıştırmasın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…