Kardeşimin abisiyle beraberim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

curoscraz

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2024
4
8
22
Arkadaşlar merhaba şimdi durum şöyle. Benim annem ve babam ben küçükken boşandı. Annem başka biriyle evlendi ve o adamdan da bir kızı oldu. Benim kendimden 5 yaş küçük bir kız kardeşim var. Kız kardeşimin de babasının önceki evliliğinden olan bir oğlu var yani kız kardeşimin abisi oluyor. Benim o çocukla hiçbir kan bağım yok annemiz farklı babamız farklı.Kız kardeşimin baba tarafından olan abisi oluyor.Bizim bu çocukla aramızda birşeyler var. Birbirimizi seviyoruz.Bu durumda kız kardeşim hem benim görümcem hemde abisinin baldızı mı olmuş oluyor?

Sevgilimin karısı hamile tarzı trolluklerden sabah programlarından hallice karman çorman aile ilişkili trolluklere geçiş yapılmış. En azından bir değişim var.

Ensest başka dinlerde yasak tövbe yarabbi ne nikah bağı var anne baba arasında bilmeden eleştirmeyin eğer sizin için önemliyse araştırın diyorum
Eee ne alaka anne baba arasında nikah bağı? İkisi ayrı şeyler. Bu iki kişi arasında hiçbir soy bağı yok. Alakasız.

Buna benzer bir hikaye bizde de var. Benim anneannem annesinin ve babasının ikinci evliliğinden olan çocukları. Annemin yarım kan teyze ve dayilari var yani anne ve babasının ilk evliliklerinden. Aralarında hiçbir akrabalık olmayan bir tanesi diğeri ile evlenmiş. Yani anneannemin annesinin ilk evliliğinden olan kızı ile babasının ilk evliliğinden olan oğlu evlenmişler. Bunlar ben küçükken bizimle ayni şehirde yaşıyordu annem birine dayı birine teyze diyordu. Onların önünde soruyordum, gercek dayinla teyzen mi diye Evet diyordu alınmasınlar diye mecburen. Soy ağacı çıkarmayı öğrenene dek travması geçmedi

Bununla kalsa yine iyi, babanız aynı zamanda kayınçonuz olacağından ötürü, anneniz de artık enişteniz olacak. Siz de artık siz olmayacaksınız, kendinizin hala kızı olacaksınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…