kardeşim doğdu kızlar ama göremedik

canım inşallah ben bunu yazana kadar miniğiniz eve çıkmış olur.hemde sağlıklı bir şekilde.allah yardımcınız olsun.sağlık sıhhat versin.hayırlı haberler bekliyorum.

yok canım daha çıkmadı dün gelişimi için ilaç istediler şuan durumu iyi gibi inşallah sağ salim eve geldiğinide yazarım en kısa zamanda karnındayken beklemesi ayrıda bu bi başka ne olur dualarınzı eksik etmeyin allah tüm kullarının yar ve yardımcısı olsun tüm anneler bebeklerine sağlıkla kavuşsun:Saruboceq:

canım bu sayfayı acarken inşallah güzel haberler vardır diye dua ederek açtım.inşallah hersey yolunda gider ve kardeşin sağsalim evinize gelir.:Saruboceq:sabır canım.

canım allah yardımcınız olsun.umarım enkısa zamanda toparlanır ve kucakatan kucağa gezmeye başlar miniğiniz.içinizi ferah tutmaya çalışın.

amin canım inşallah.allahım çok büyük.inşallah çıkıcak yakında hastaneden ben inanıyorum.sizde inanın.yüce rabbimin mucizeleri bitmez.allah tüm bebişleride anneleride korusun.

teşekkürler kızlar yarın annemle babam kardeşimi görmeye gidicekler inşallah iyi haberler alırımda sizede yazarım desteğiniz için çok teşekkür ederim dualarınızı eksik etmeyin neolur allah tüm kullarının yar ve yardımcısı olsun :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…