kardeşim doğdu kızlar ama göremedik

bebeto

aşksın sen cansın sen
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2008
482
63
annem bu sabah saat 11:30 dogum yaptı normal dogum annem şuan iyi bebekle ilgili bir bilgimiz yok 26 haftalık dogdu şuan küvezde hiç bir hastane kabul etmediği için şişli etfalde doğum oldu bu haftalarda dogum yapanlar varmı ne olur dualarınızı eksik etmeyin :Saruboceq:

Allah iyi haberler almayı nasib etsin inşallah. Bebeğinizi sağlıklı sıhatli sizlere bağışlar inşallah

canım benim seni takip ediyorduk..yanındayız merak etme.dualarımız seninle.ciğer gelişimi 28 haftalıkken başlıyor..dilerim sağsalim büyür.çok minik doğmuş.Allah size bağışlasın.bizede haber ver emi....:teselli:

allah yrdımcınız olsun canım 24. haftadan sonra dogan bebekler ıyı bır hastanede yasama sansı oluyor inş allah kardesını sıze bagıslar hayırlı haberlerını beklıyoruz.

:Saruboceq:dularımız seninle inşallah herşey yolunda gider:Saruboceq::Saruboceq:

Allah kardeşinizi size bağışlasın inşallah.. :Saruboceq:

canım inş.sağlıkla kucagınıza alırsınız. dogumdan once de bir konu açmıştın, ben de merak ediyordum. allah kavuştursun canım

ay canım ya kıyamam ebn ona
inş sizinle kalır
Dualarımız kardeşinle cnm

inşallah Allahım size bağışlar kardeşinizi
Allah her anneye ve Anne adayına bebeklerini bağışlasın rabbim acılarını yaşatasın sağlıkla kucaklamayı nasip etsin

bugün bebeği babam görebildi 6 buçuk aylık 771 gr 32 cm minicik bir kız adını :gitme:gamze nida:Saruboceq: koydular sadece bilgiler bunlar şuan sadece gelişimi için beklicekler annem bugün taburcu oldu durumu iyi ama bebeği görmemek onu tedirgin ediyor perşembe günü oda görecek inşallah sağ sağlim oda gelir eve erken doğumlar nekadarda çok allah herkesin yardımcısı olur inşallah dualarınız için çok teşekkür ederim neolur eksik etmeyin :Saruboceq:

Arkadaşım ikiz doğum yaptı 26. haftada. ıkisi de eve çıktılar sağ salim ama, çok sıkıntılı bir 3-4 ay yaşadılar. ınşallah en kısa zamanda sağ salim aranıza katılır kardeşin.

canim 26. haftada dogum yapanlar varmis forumda okumustum bebekleride saglikliymis...bulabilirsem linki yollarim sana..ama baya minik dogmus gercekten Allah yardimcisi olsun...

teşekkür ederim canım sağol linki okudum baya moralim düzeldi allah herkezin yardımcısı olsun:Saruboceq:

canım benim inşallah topac gibi lcak kardeşin . . benimde bi arkadaşımın kızı oyle dogmuştu hatta onun ismide gamze ki cok eski bi mesele simdi universteye gidiyor . .şimdiki bakımlar cok daha iyi Allah salık şifa versin . .

iyiykide bu siteye üye olmuşum kızlar yazılarınız içimi birazolsun rahatlatıyor insan paylaştıkça rahatlıyor kardeşim dünyaya geleli 4.günü inşallah günler sağlıklı ve çabuk geçer size eve geldiğinide yazarım inşallah dualarınızı eksik etmeyin lütfen allah herkezin yardımcısı olsun:Saruboceq:

ınsallah annenle mınıgınız gelecek evınıze canım ınsallah kaydirigubbakcemile5

mevlam küçücüğümüzün yar ve yardımcısı olsun...onu hayata sıkı sıkıya bağlasın ve sizlere bağışlasın inşallah....

slm cnm kardeşin nasıl oldu çok merak ediyorum umarım iyidir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…