Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

İnanmıyorum ben de yeminle böyle uzun boylu, kaslı bişey hayal etmiştim senin eşini. buraksefacım sen hemen bize katılıyorsun hayatım, kısa sürede kilolarını verip onun göbeğiyle dalga geçiyosun ve aynen sana yaptığı gibi baskı yapıyosun. Bunu yap lütfen. Yarın sabah sen de tartılıp kilonu ve boyunu yaz, listeye ekleyeyim, bu 5 gün aynen bizim yaptığımızı yap, sonraki yarışmada da tüm kilolarından kurtulacağından eminim. Bu tür sıkıntılarını içine atma lütfen, burda birbirimizi göremesek de aynı gönül birliği içerisindeyiz. Her zaman yanındayız, sadece kilo konusu değil, her türlü sıkıntını yaz rahatlarsın.

aaa öylemi siz ne kadardır yapıyosunuzki diyeti tüh neyse bir hafta bi haftadır ben genede yapıyım bi türlü başlayamıyorum diyete yoksa

Benimki çok oldu da buraya yazış tarihim 1 ay kadar öncesine denk geliyor, aramıza yeni katılanlar da var, bence de başla bir an önce zaten yarışma başlayalı iki gün oldu, ondan önce yoktu öylesine yapıyorduk. Yarışmada herkes yediğini yazıyor o yüzden daha sıkı oluyor. Sen de bu beş gün içerisinde yediğini yaz onları da kopyalayacağım hayatım. Yarın sabah boy ve kilonu yazmayı unutma. Gün içinde de yazabilirsin. Hadi kolay gelsin, tekrar hoşgeldin.

merhaba kızlar geldim ben.
yarına misafirim var saat 7 den beri mutfaktayım yeni oturdum.
selin canım benim yediklerime baktınmı?
bu gün diğer günlerden biraz fazla oldu ama.

bu arada yeni gelenler hoş geldiler...

selincim hayır kızartmada patates yoktu hic
sadece patlıcan biber köfte ve kabak vardı :)))
bu durumu iyileştirsin biraz bari

Aylincim, latte macciato ne ki? Yabancı ismini yazıp bizi kandırabileceğini düşünüyorsan yanılıyorsun :))))) Bana çikolatamsı birşey gibi geldi, açıklaman geldikten sonra toplam puanı yazacağım :)

et 0 kb olmasına rağmen kızartınca hooop 8 oluyor.
sebzelerede 8 ilave ediliyor herhalde.
20 oluyor heralde kabak patlıcan biber köfte.
canım çekti gece gece yaaasempatiksalakcinni

Aylincim, latte macciato ne ki? Yabancı ismini yazıp bizi kandırabileceğini düşünüyorsan yanılıyorsun :))))) Bana çikolatamsı birşey gibi geldi, açıklaman geldikten sonra toplam puanı yazacağım :)

ben sordum sütlü kahve dedi galiba...

aylin iyi gidiyor valla maşallah.
ben yarın için tedirginim. misafirler yerken ya canım çekerde yersem.
kıymalı taze fasulye yaptım bende 1 porsiyon ondan yerim.
ya napiyim yemiycem tutucam kendimi.
bu defa başarmam gerekkk...

merhaba kızlar geldim ben.
yarına misafirim var saat 7 den beri mutfaktayım yeni oturdum.
selin canım benim yediklerime baktınmı?
bu gün diğer günlerden biraz fazla oldu ama.

bu arada yeni gelenler hoş geldiler...

Baktım hayatım, tam cevap yazacakken diğerleri girdi araya. Senin listemde gözüme çarpan şey 2 dolma biber olayı. Ben de geçen gün yemiştim ve tanesi 20 puan olarak hesapladım ve kendime öyle yazdım. Sana da öyle yazıcam hiç kusura bakma :))))))) Dolma biberin sadece biberi 4 puan ikisi eder 8 puan içine hiç pirinç koymayıp diğer malzemeleri koysan ancak 12 puan eder. Valla 40 yazıyom o dolma biberlere, ben yandım sen de yan kaydirigubbakcemile3

canım sakın yeme olurmu bak bana bugün 94'ü buldum
Çok pişmanım yemin ederim.
aklına ben geleyim olurmu?lmaz:

aman tanrııııııımmmmmmmmmm....
bir daha yemiycem yarın hepsini misafirlere yediricam kalmasın evde hatta kalsada ağzıma sürmem bi daha...ohaoldumsmile
bu gün gitmiş benimki haberim yooookkkk...
yandım hakikaten delikafadulden

canım sakın yeme olurmu bak bana bugün 94'ü buldum
Çok pişmanım yemin ederim.
aklına ben geleyim olurmu?lmaz:

yok yok yemem şimdi selin yazdı benim yediğim tabakta masum masum duran zeytinyağlı biber dolmalarından 40 almışım e diğerleride var.
bu gün battım ben. delikafadulden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…