Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

aman tanrııııııımmmmmmmmmm....
bir daha yemiycem yarın hepsini misafirlere yediricam kalmasın evde hatta kalsada ağzıma sürmem bi daha...ohaoldumsmile
bu gün gitmiş benimki haberim yooookkkk...
yandım hakikaten delikafadulden

yani telafi edicezzzz haaa :))):teselli:

Evet aysebru, sadece fasulye yersin, bence sen başka bişey yemezsin. Sana güveniyorum.

evet evt söz valla yemiycem.
hakikaten nolucak ki yiyince. boşuna karbonhidrat alıp onlar gittikten sonra pişman olu üzülücem sadece.
yaptım ben fasulyemi. yerim mis gibi vereliniortak

aslında canım yemek istemiyor.
mesela şimdi olsa bir türk kahvesine hayır demem.
baklava börek gelse canım istemiyor hakikaten.
galiba karbonhidratı az almanın en güzel faydası bu. acıkıp, tatlı krizlerine girmiyorum artık. çpk şükür.

selam arkadaşlarım bu gün hep dışardaydım..anca geldim.. ama size söylediğim gibi bu gruptan ayrılmak istemiyorum ve bu diyetide bırakmak istemiyorum bu gün kendimi toparlamaya çalıştım
20.06.2010
sabah 2 yumurta yarım domates çok az maydanoz az peynir 4 puan
öğlen tavuk ızgara yeşil salata 5 puan
akşam hindi tandır 3 köfte 1 yemek kaşığı italyan salatası ?
hepsi bu
birde bütün gün havuzdaydım baya b spor yapmış oldum
ben ne kadar su içtiğimi sürekli yazmıyorum selincim en az 2 litre su içerim şaşmazz

Rubi, bugün cidden süper bir gün olmuş, dünkü yediğin cipsler hafızamdan silindi gitti vallahi :)

aslında canım yemek istemiyor.
mesela şimdi olsa bir türk kahvesine hayır demem.
baklava börek gelse canım istemiyor hakikaten.
galiba karbonhidratı az almanın en güzel faydası bu. acıkıp, tatlı krizlerine girmiyorum artık. çpk şükür.

valla bende daha böle bi etkisi olmadı.yani şimdi değil günün her hangi bi saatin de her hangi bi anın da fıstıklı sarma veya kadayıf olsa ASLA hayır demem.yani benim bu isteğime engel olabilecek bir diet oldunu hiç sanmıyorumkaydirigubbakcemile3

cumayı iple çekiyorum valla 1 kilo bile versem mutlu olucam.
eskiden ne kadar hızlı gidiyordu bu kilolar...

valla bende daha böle bi etkisi olmadı.yani şimdi değil günün her hangi bi saatin de her hangi bi anın da fıstıklı sarma veya kadayıf olsa ASLA hayır demem.yani benim bu isteğime engel olabilecek bir diet oldunu hiç sanmıyorumkaydirigubbakcemile3

seni anlıyorum benim teyzem de öyle.
hatta tatlı yoksa koca bir kaseye reçel doldurup yer.
ben normaldede yiyemem onun kadar.
hamileyken ben ben değildim herhalde çünkü koca bir odayı dolduracak kadar nutella yemiştim..
vee teyzem zayıf...:uhm: anlayamıyorum benim suçum neeeebilmiyorumkismile

Canım, boy ve kilonu kaydettim, her gün ayrıntılı yediklerini eklemeyi unutma.

işte bende bu yüzden şimdilik katılmıyorum yarışmayakaydirigubbakcemile3ama yazıcam yinede yediklerimi.baştan da demiştim TAM alamıyla uygulayamam ben ama karbonu en aza indirgemeye çalışarak aranızda olacağımmm:lepi:

yarın da spora başlıyorum ufaktan.evde spor cd lerim var.40-45 dk yapcam bir hafta boyunca ne değişiklik olcak bakalım.ama inanın 1 haftadır doğru dürüst ekmek yemedim.çayıma şeker atmadım krbn aza indirdim bu benim için büyük bi gelişme.beni tanısanız "aa evet evet" derdinizkaydirigubbakcemile3

seliniimmm sağol desteklerin ,emeğin için işte menüm

20/06/2010 pazar
sabah: 1 lavaş(5p), 7-8 zeytin(2p), yarım domts(3p), maydonoz-dere otu(2p)
öğle: yrım porsiyon etli bamya(5p)
yeşil çay
akşam : haşlama tavuk

TOPLAM:17

Canım rica ederim ne demek.
3 gündür süper gidiyosun, bugün hepsinden daha iyi, maşallah nazarım değmesin. Aç kalmıyosun değil mi, aç kalırsan işe yaramaz diyet, metabolizma sürekli çalışacak.

X