Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

Kızlar biz yürüyüşe çıkıyoruz, gece girer kopyalarım listeleri, aysebru sayfayı yazman yeterli hayatım. bi daha uğraşma.

Bu arada lütfen tartılmayalım CUMA'ya kadar. Meraktan çatlasanız bile tartılmayın arkadaşlar :)

arkadaslar benim tansiyonum acayip düsüyo . napmam lazimmm..kendimi cok halsiz hissediyom .sanki oruc tayim gibi

selin benim dünlü listemi gördün di mi? ancak bu gün yazabildim de

19/06/2010 CMRTS
reglimin 1. günü bu gün
sabah: 1 lavaş(5), 1 domates(6) 2 y. biber(6)
öğle: haşlama tavuk
patlamış mısır(10)
şeftali(12)
akşam:haşlama yavuk

TOPLAM :39 (güya 20 nin üstüne çıkmayacaktım 2 gündür napıyorum ben böle ayy sinir oldum kendimesenağlama
spor falan yapamadım sancıdanmafoldumben

merhaba kızlar ben bu diyeti anlayamadım önceki yazıları okudum ama anlayamadım birinci sayfada listeler ve sayılar var bi de karpuz yenmeyecekmiş karpuzun kalorisi düşük nasıl oluyo

ve yarışmanın 2. gününde karpuz krizi yaşanıyor...delikafadulden

benim sayemdekaydirigubbakcemile3

Venhar harikasın yaa, daha kandil simidini unutmadık. :)))) Ama ne diyoruz, kötünün iyisi, seni tanıyorsam yersin o karpuzu :)))

he valla yiyeceğim.valla bişi deyim mi eşim cips yerken 3-4 tanede zorla bana verdi gıcık işte:mymeka:

bırak o karpuzu elinden cokacimcoookklava:

yiycem yiycemm sizde yiyin soğuk soğuk ohhcokacimcoook

ve bunlara ilaveten bir mısır yedim. onnda koçanı olmadan 200 gr ı 18 kb benimki 50 gr kadardı. oda 4,5 kb eder

toplamım 28,2 olmuş eh çok olmamış galiba.

selincim iyi dimi canım.?

benim sayemdekaydirigubbakcemile3

he valla yiyeceğim.valla bişi deyim mi eşim cips yerken 3-4 tanede zorla bana verdi gıcık işte:mymeka:

yiycem yiycemm sizde yiyin soğuk soğuk ohhcokacimcoook

bende mısır yedim dışarda ama 4,5 kb. hehheeee....
aslında karpuz olsa ne kadar güzel olurdu dedim içimden.
neyse ne diyi afiyet olsun canım.
sempatiksalakcinni
yarın bugünü düşünüp yeme amaaaaaaaaa...lmaz:

sutem canım nasıl gidiyor diyet.? bu gün yazdınmı yediklerini, ne durumda kilo vermen?

hayır yarın da yiycem karpuz.ama yarın simit yemicem cips yemicem patates kızartması yemicem.onun için karpuz yiyebilirimkaydirigubbakcemile3

evet daha iyi olur. bir sitede meyvalardaki şekerin doğal olduğu için yağa dönüşümünün daha az olduğunu okudum. doğrumu bilmiyorum tabiki...

birde sutem in yazdığı yeri okudum adamın resimleri var nasıl zayıflamış inanamazsın.
sanırım karbonhidrat diyeti yapmış ama en fazla balık, yumurtanın beyazı, lor peyniri tüketmiş. beyaz peyniri yağlı olduğu için çok tüketmeyin yazmış mantıklı geldi...

selincim 185. sayfada tekrar alıntıyla ekledim yediklerimi birde mısır yedim akşam onuda dikkate al canım açtığında görüşürüz...

eğer doğruysa günde 3-5 dilim karpuz yiyebiliriz rahat rahat.ay taktım karpuza bugün benkaydirigubbakcemile3

bende okudum resimleri gördüm.lor peynirli yumurta yapabiliriz mesela. güzel olur.beyaz peynirin yağsızını alırız:)ya bide bişi dicem light yoğutla normal yoğurtun krbn değerlerine baktım light yoğurtun ki daha çok.bu ne garip bi çelişkikaydirigubbakcemile3

19 haz 2010 menüm

sabah (geç kahvaltı)
2 yumurtadan yapılmıs peynirli omlet
1 küçük domates

akşam üstü
semizotu yemeği
1 kase cacık
1 seftali
10 tane kiraz
yarım ev poğaçası

ara:
2 bardak ayran

cay sekersiz

2lt su
bugün spor yok.
wc 1

gerçekten çok mutşuyum bu grup böyle süper oldu.zevkle okuyorum yazdıklarınızı ve cok gülüyorum cogukez.ayrıcada acayip motive oluyorum fazla yememek adına.benim bir diyet grubu arkadasım var diyorum icimden ve onlarla belirlenen bir hedefim var hayır yiyemem diyorum icimden :)))
venhar o karpuzu nasıl yedin ya.
arkadasım vicdan yap.
yada aylinin dedigi gibi peynir ye ayran ic sosis ye ama karpuz yeme doldur mideni o kb lerle :)))

ben bu diyeti anlamadım vücuttan su mu gidiyor yoksa yağ mı ? karpuz yenilebiliniyor mu istediğimiz kadar birde puan sınırı kaç 50 mi ?
67 kiloyum 60 olmam lazımmm.(

selm çok vicdan azabı çekiyorum arkadaşlar dün gözüm döndü moralim çok bozuk gün içinde çok güzel geçirdim şöyleki:
sabah ( öğlen b irarada oldu geç yiyiynce) yarım dilim ekmek 2 zeytin peynir ve haş.yumurta 5 puan
akşamüstü 1 dilim karpuz peynir 5 desen 1 saat sonra 2 bardak ayran
akşam yemeğinde ton balıklı salata 8 toplam 25 puan en fazla
ama gece bir coştum bir büyük paket ve cips ve kaç tane olduğunu hatılrmiyorum çokoprens yedim çok üzgünüm ama bundan vazgeçmicemm napıyım geçti artıkk
hepinizle beaber bende bir şekilde zayıflıcamm ve bunu yalnız yapmak istemiyorum yadiklerimi buraya yazmaya utandım ama yazmazsam bu sefer topiğe giremicem diye sizinle paylaştım valla

bu arada 3 gündür yürüyüş yapamıyorum havalar çok sıcak

kızlar dün yediklerimi yazmadım zaten merak da etmesyin pek iç açıcı değildi.
ama göbeğim eriyor yavaş yavaş .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…