Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

bimden alıyorum ben
lıyht ekmek diye geçiyor
ebatı tost ekmekleri varya onlar kadar

hmm dmm cnm bu arada yarın giremezsem tatilden dönünce görüşürüz 1 ay yokum yada gittqim yerlerde net olursa girerim şimdi kaçtım kendinize iyi bakın..

geldim kizlarrr......

KILO BILDIRIMI:

baslangic: 14.05.2010
baslangic kilom: 93,2
gecen hafta: 89,7
bu hafta: 88,4
giden: 1300 Kilo Karbonhidrat diyetiylee (6gün yaptim)
boy:168cm
hedef 17.07.2010 kadar = 82kg
hedef 14.11.2010 kadar= 70kg

bu arada selin tepe ne güzel boy 171 kilo 70 harikasın.. ben 172 yim ve 80 olsam öpüp başıma koyacağım.. sen 80 e düştüğünde kaç ay geçmişti hatırlıyormusun

canım, yarışma önümüzdeki cuma sabahı son bulacak. öncelikli hedefimiz bir hafta. ben bu hafta içerisinde herkesin menüsünü ve yaptığı sporları, içtikleri suyun miktarını, zayıflamak için kullandıkları ekstra bitki çayları, sirke, yeşil çay, keten tohumu, çörekotu vs. yi kopyalayıp herkes için ayrı bir tablo oluşturacağım. yarışma bittiğinde çıkan sonuçtan yüzdesini hesaplayıp birinciyi ve sonuncuyu bulacağız ve sonuçları hep beraber irdeleyeceğiz. Birinci olan ne yemiş ne içmiş ne kullanmış spor yapmış mı da birinci olmuş, sonuncu olan da nerde yanlış yapmış onu göreceğiz. böylelikle hepimiz için süper bir çalışma ortaya çıkacağına inanıyorum. Birinci ve sonuncu bir haftalık menüleri yapıştıracağım herkes bakacak. O yüzden yarışmacılar ne yediklerine dikkat etsinler :))))

Senin vermen gereken fazla kilon yok, o yüzden çok da zorlama bence kendini. Yavaş yavaş verebilirsin, dış baskın yoktur en azından. Ben de eskisi kadar sıkmıyorum kendimi. Sistemi çözdüm ne yersem veremem biliyorum o yüzden ağır alıyorum artık.

birde selincim bende regl oldum ama yinede ortamdan ve yarışmadan kopmamak adına kilo bildirimini yaptım.. ne kadar veridiğimin hiç önemi yok vereyimde az veya çok farketmez..

uzun zamandır hiç yapamadığım birşeyi yapacağım ve cumaya kadar tartılmamaya çalışacağım.. ben günde enz iki kere tzartılmazsam çatlarımda

daha reglime 1 hafta var...

dün 72.100 geliyordum bugün tuvalete çıktığım halde ve dün akşam öğününü sadece salatalıkla geçirdiğim halde bugün 72.900 geldi 5-6 kez inip çıkmışımdır çok moralim bozuldu ççoooookkk...

yarışmaya bende varım çok dişli rakibimdir haa :)))

kh diyetine...
başlangıç 72.900
boy 1.67
hedef 65

bu arada selin tepe ne güzel boy 171 kilo 70 harikasın.. ben 172 yim ve 80 olsam öpüp başıma koyacağım.. sen 80 e düştüğünde kaç ay geçmişti hatırlıyormusun

Seni o kadar iyi anlıyorum ki hayatım. ilk başladığım dönemde "80 kiloyum, çok şişmanım" diyenlere sinir olurdum, keşke ben de 80 kilo olsam derdim.
99'dum ben ilk başladığımda, üçlü rakamı görmemek adına sanırım o hızla ve o hırsla başladım. Tam hatırlamıyorum ama 2 ila 3 ay arasında bir yerlerde 80 civarına düştüm. Ama yine şişmandım, ve bu kez 80'li kiloları anlamaya başladım. Acıkmadığım ve zorlanmadığım için devam ettim, bu ay içerisinde 70'e düştüm ve durdu. Artık ne ben ne de beni gören kimse bana şişman demiyor. O yüzden çok hesap kitap yapmıyorum, psikolojik anlamda epey rahatladım biraz bunun keyfini sürüyorum ama yediklerime yine dikkat ediyorum, pilav makarna ya da hamurişleri şekerli şeyler hala yok ya da çok sınırlı. Hiç de canım çekmiyor, hedefime çok az kaldı, bir şekilde veririm artık diye düşünüyorum. Ve şu an 70'li kiloları anlama aşamasındayım, şu an da 60'lı kilolarda olup da 50'li kilolara düşmek isteyenleri anlamakta zorluk yaşıyorum. :))) Benden yukarsının tüm psikolojik sorunları karışma, bende :))))
Hepinize dua ediyorum, inşallah hayırlısıyla verirsiniz, her zaman yanınızdayım, gücüm yettiği kadar.

canım üzülme aynı şeyi 2 gün iönce ben yaşadım..ama ertesi günü bırak o fazla gramı kilo olarak yine vermiş çıktım.... o gün vücudumun su tutmasına ne sebeb oldu bilemiyorum ama geçti....sakın canını sıkma...stres bile sebeb olur emin olayrıca koca bi akşam salatalıkla öğün olmaz , beyin gıda gelmediğini görünce kalori yakmaz...ve ilk gelen gıdayı depolar ....böyle öğünlerde kullanmak için...

SELİNİM limonatanın karbonhdrt değeri ne olur sence....niyetim bozuk içesim var , bu arada 70 kilo başladığım maratona 63 kilo olrak devam ediyorum sayende tatlım

darkolive, hemen moral bozmak yok, hepimiz yaşıyoruz aynı şeyleri. okumadın galiba ben iki kilo alıyorum bu dönemlerde. bozma moralini lütfen. vücudun su topluyor sadece.

umarım.. doğumdan önce en fazla 79 a düşmüştüm o zaman bile kendimi çok iyi hissediyordum..o yüzden gerçekten fazlasında gözüm yok.. seninle fiziki yapılarımız benziyor sen kb puanlarını kaç civarında tutarak zayıfladın .yani aysebruya bakıyorum ve moralim bozuluyor. o gerçekten çok hırslı ve çok düşük tutuyor.. yapmaya çalışıyorum ama olmuyor.. o zamanda bırakasım geliyşor..

selin merhaba yarım saattir bilgisayar dondu kaldı açılsın diye bekliyorum.
bu sabah tartılamadım çünkü tartım 30 kilo olduğumu gösteriyor sempatiksalakcinni eşime sipariş verdim alıcak. galiba küçük kızım in çık bozdu. aslında moralim bozuldu bu sabahı iple çekiyordum.
kilo verdiğimi farkındayım ama çünkü kendimi hafif hissediyorum.
birdeee bel göğüs kalça ölçülerimde fark var. ben genede başlangıç kilomu yazıyım canım sen yarışmaya katılıp katılmamamın kararını ver. yarın sabah tartılabilicem çünkü, diğer kızlara haksızlık olmasın.

selincim hatuncuuum aysebru rubii kızlar ben 2 haftada 2.5 kilo verdim sadece kilom 95 den 92.5 indi niye az verdim kızlar ya .kaçamağım da yok öyle benim .ama devam edeceğim.

SELİNİM limonatanın karbonhdrt değeri ne olur sence....niyetim bozuk içesim var , bu arada 70 kilo başladığım maratona 63 kilo olrak devam ediyorum sayende tatlım

canım, süpersin vallahi, çözdün bu olayı sen. şeker atmayı düşünüyor musun limonataya?
1 limonda 6 değer var, 1 kesme şeker atsan 12 toplamda 18 ediyor. Onun yerine diyet fanta falan içsen hararetini alır mı ki :)))) Diyet içecekler aklandı oy birliği ile biliyosun.

merhaba, 1 orta boy limon 6 k.b eder. evde kendin tatlandırıcıyla yapabilirsin 1 lt ye 3 limon sıksan 18 kb olur. bir bardakta 1/5 lt zaten 3,5 kb. alırsın bir bardaktan matematik hesabı gibi oldu...delikafadulden

selincim hatuncuuum aysebru rubii kızlar ben 2 haftada 2.5 kilo verdim sadece kilom 95 den 92.5 indi niye az verdim kızlar ya .kaçamağım da yok öyle benim .ama devam edeceğim.

canım bence moralini bozma. acaba meyva tüketiminde bir fazlalık olabilirmi? ama yinede 2,5 kiloda güzel. sakın vazgeçme böyle böyle gidecek kilolar.kaydirigubbakcemile2

Şimdiden haftanın birincisi oldun 30 kiloya inmişsin tebrikler :))) Şaka bir yana senin kilonu iple çekiyordum, sağlık olsun, yarın tartılır yazarsın sorun değil. Pazar günü bir daha tartılırsın, bir günde verdiğin ortalama kiloyu ekleyip öyle başlatırız. Böylece haksızlık olmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…