Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

aaa evet haklısın tek sayfa olması daha doğru. tamam o zaman bende öyle yaparım. yarını iple çekiyoruuuummmalkisalkisalkis

Canım, yanında yörende kantin veya market imkanın varsa, ton balığı, peynir, yoğurt, kb değeri az olan meyve tarzı şeyler olabilir. Sipariş usulü şansın varsa et ürünleri (yanında getirilen pide veya ekmekler yenmeyecek haliyle) yanındaki garnitürle birlikte yiyebilirsin. Ayranla doyurucu olur, ya da diyet cola.

inşallah geçen seferki gibi güzelce verirsin kilolarını sende tabii bizde ..
benimde kilom bu sabah 98.2 boy 172 cm

sende vericeksin eminim bu diyet hakikaten zayıflatıyor. ben denedim başardım. şimdi tekrar başarıcaz hep beraber. şöyle 75 i görsem tekrar bana yeter ianan ki...

sağol canım ilgin için alternatifler çok güzel.

Kızlar bana müsade, yatmadan tekrar girmeye çalışırım, misafirler yatınca. Herkes süper gidiyor, lütfen bozmayalım, hepinizi çok seviyorum.

Canım yanına dardanel ton balıqı al yuvarlak kutulardan o k. hemde çok güzel tok tutuyor

bende şimdilik çıkıyorum tekrar gelirim... karbonhidrat saymaya devam...kaydirigubbakcemile2

Günaydım kızlar....
ayseebru çok rahatladım sayende dün 3 tane tavuk burger yemiştim...demek 0 kb..çok iyi oldu bunu öğrendiğim...fırına atmıştım ızgara gibi telin üstünde pişirdim..çokta güzel oluyor

selincim çamlıca light portakal suyunun üstünde 0.840 karbon yazıyor bu ne demek 1 in altındamı yoksa 840 mı :1shok:

ben dünnnnn

sabah
1 yumurta 0
1 salatalık 4
yarım domates 3
1 dilim light ekmek 8

13 kiraz: 8
1dilim karpuz 4

haşlanmış tavuk 0

tavuk suyu çorba 1 kase yoğurt ve un için 7 diyelim

13 kiraz 8

off 42 olmuş şu kirazlar yaktı beni dün yaa o kadar güzellerki bıraksalar 1 kilo yerim tutuyorum kendimi
benim iştahım neden azalmıyor ya senağlama

bugünde tartıldım 76.0 olmuşum moralim yerine geliyor boyle oldukca.hemde aksam akıllık bir tabak kıymalı bezelye yemeği yedim. 20k degeri oldugunu bilmeden ((

slm kızlarrr bende bu diyete başlamak istiorum ama kafam çok karışık kb leri nasıl hesaplıyosunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…