Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

ben de ilk günümü 22 puanla kapadım, hem de tıka basa tokum kaydirigubbakcemile2

ben de ilk günümü 22 puanla kapadım, hem de tıka basa tokum kaydirigubbakcemile2

22 puan gercekten süper bende hic bir günümde aclik hissetmedim o yüzden bu dieti cok sevdim en güzelide menünü kendin ayarliyorsun belli bir listeye bagimlilik yok

bu arada müsliye baktım 100 gramının (hem de form!) karbonhidrat değeri 71 :bbo: tok tutuyor falan ama üstüne bir de süt eklenince abartıyor olayı, en iyisi ekmek yumurta falan kaydirigubbakcemile2

cok fazlamis ben ekmek yemiyorum kahvaltida salam yada sosis ve bir kac peynir cesidi yiyorum (bazen tost makinesinde salamin arasina kasar yada beyaz peynir koyup peynir eriyene kadar bekletiyorum bu tür degisik yicekler hazirliyorum) ve sekersiz cok cay iciyorum cayi cok severim tika basa sisiyorum

Son düzenleme:
Kızlar ben kahvaltıda 1 ya da 2 dilim light kepek ekmeği yiyorum yanında peynir tereyağı domates salatalık yiyorum genelde.20 puan civarı oluo..
Akşama da bunu 40a 50 ye tamamlayacak şeyler yiyorum beyaz ekmek ve şekeri hayatımdan çıkardım.Ama ben brz daha rahat davranıorum çünkü zaten kilo fazlam pek yok yağ yakmaya çalışıyorum bazen 50yi geçiorum tatlı yiyorum

cok fazlamis ben ekmek yemiyorum kahvaltida salam yada sosis ve bir kac peynir cesidi yiyorum (bazen tost makinesinde salamin arasina kasar yada beyaz peynir koyup peynir eriyene kadar bekletiyorum bu tür degisik yicekler hazirliyorum) ve sekersiz cok cay iciyorum cayi cok severim tika basa sisiyorum

salamın arasına kaşar ne güzel bulmuşsun alkisalkisalkis
ben pazartesi-salı bozmak zorunda kaldım diyeti, vişne suyu yüzünden hep benneyaptımki puanına bakmadan içtim ne kadar çokmuş yaa!
bugün yine aynı kahvaltımı yaptım, köy ekmeği - zeytin - peynir - domates, 12 puandayım ve tıka basa tokuummm

ya bir de zeytin kaç puan ki acaba, onu bulamadım?

salamın arasına kaşar ne güzel bulmuşsun alkisalkisalkis
ben pazartesi-salı bozmak zorunda kaldım diyeti, vişne suyu yüzünden hep benneyaptımki puanına bakmadan içtim ne kadar çokmuş yaa!
bugün yine aynı kahvaltımı yaptım, köy ekmeği - zeytin - peynir - domates, 12 puandayım ve tıka basa tokuummm

ya bir de zeytin kaç puan ki acaba, onu bulamadım?

listeye göre 10 adet yesil zeytinde 2 puan var siyah zeytin yazmiyor birdahaki alisverise gittigimde siyah zeytinin puani kac bakicam ögrendigimde yazarim

ben maalesef iki gündür bozuyorum dün esimin dogumgünüydü bugünde arkadasdaydim pazar kac cikcam cok merak ediyorum

Son düzenleme:
listeye göre 10 adet yesil zeytinde 2 puan var siyah zeytin yazmiyor birdahaki alisverise gittigimde siyah zeytinin puani kac bakicam ögrendigimde yazarim

sağol canım görmemişim ben

ben maalesef iki gündür bozuyorum dün esimin dogumgünüydü bugünde arkadasdaydim pazar kac cikcam cok merak ediyorum

ben de bozuyorum kaç gündür yaa bir de içime sinmiyor bazen, çok protein ağırlıklı besleniyoruz ya pff :bbo:

Ben de bozuyorum wallaha ama kilom sabit oruç da tutuyorum ben dayanamıorum tüm gün ama ramazan bitio son haftasında bunu tmamen uyguluycam kızlar var mı bana katılan:)

Ben de bozuyorum wallaha ama kilom sabit oruç da tutuyorum ben dayanamıorum tüm gün ama ramazan bitio son haftasında bunu tmamen uyguluycam kızlar var mı bana katılan:)

ben varim kaydirigubbakcemile5 bugün yine yemege davetliyiz malum yine bozulcak ama pazartesiden itibaren insallah bozmam ramazan bitimindede yine hep beraber devam yerimseniben

bugün iki hafta doldu ve 2.700 vermisim cok sevindim :teytey: bugün istedigim meyvelerden yemek istiyorum insallah yarin yine basliyacagim

dediginiz gibi bu beslenme seklini keske aliskanlik haline getirebilsek mesala simdi ekmek yemeden durabiliyorum ama diet bittiginde ekmek yemeden yapamiyorum allahtan cayimi ve kahvemi sekersiz ve sütsüz seviyorum sekerli kesinlikle icemiyorum ben yemeklerden sonra enginardan yapilmis tamamen bitkisel sandoz iciyorum yag yakimi icin bu tür birsey icmeyi düsündünüzmü? yada elma sirkesi de icebilirsiniz artik kapsülleride cikti yag yakimina yardimci olabilir cünkü sizin diete ihtiyaniz yok bu tür yan destek alabilirsiniz

Canım bu tür şeyler hiç düşünmedim ben sen hiç kullandın mı

Canım bu tür şeyler hiç düşünmedim ben sen hiç kullandın mı

ben su anda günde iki defa enginardan yapilmis sandoz iciyorum tamamen bitkisel daha sonra ara verip elma sirkesi tableti icicem sen yag yakmak istedigin icin elma sirkesi tableti icmek istemezsen ilik bir bardak suya 1 tatli kasigi elma sirkesi ve 1 cay kasigi bal karistirip sabahlari ac karnina icebilirsin ve gün aralarinda yesil cay icebilirsin eminim bu yag yakmana yardimci olacaktir(nacizaneyerimseniben)

Son düzenleme:
Zaten yakında iskelet kalıcam :) ama denerim bunu da aklımda bulunsun canım teşekkürler

kizlar ben bugün tekrar basliyorum insallah bu sefer hic bozmadan iki haftami tamamlarim:Saruboceq:

X