Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

merhaba kızlar benim alt kattaki arkadaşım 2 haftada 4 kilo verdi ve bir hafta aradan sonra bu pazartesi yani bugün yeniden başladı.

herkese merhabaa

topiği bayagı bir okudum ve anladımki bende bugun az puanlı yemişim.zaten sıkı diyetteyim bari protein ağırlıklı başlayayım.hem bugünde pazartesi:roflol:

ben yarım kase pirinç pilavı bir domates ve bir avuç fıstık yedim.
pilavın puanı yazılmadıgı için hepsine 25 puan diyeyim baridelikafadulden

herkese saglıklı zayıflamalar arkadaşlar:teytey:

öğlen pazı ve yoğurt yedim 20 puan falan akşam tavuk yerim 0 puan 1 tanede petibiör yedim bi bakıyim puanına 50 yi aşmam bugün sanırım

Merhaba arkadaŞlar.uzun bİr aradan sonra yİne bu dİyete baŞladım.ÇÜnkÜ en İyİ sonuÇ aldıĞım dİyet bu.taŞınma telaŞım dolayısıyla dİyetİ yapamamamıŞtım.bu sÜre İÇİnde kİlolarımı gerİ almadım Çok ŞÜkÜr.Şİmdİ tekrar baŞladım.kendİmİ en tok hİssettİĞİm dİyet sanırım bu.var mı benİmle baŞlıcak olan bİrbİrİmİze destek oluruz.Şu an 62 kİloyum.boyum 166cm 4 kİlo daha vermem lazım.

merhaba elifcim bende bu diyeti yapmayı istiyorum
boyum 1,55 kilom 63 hiç bu kiloyu görmemiştim hayatımda 6 ay önce evlendiğimde 56 kiloydum ve nerdeyse her ay düzenli olarak kilo almışım kendimi çok kötü hissediyorum
bende yarın sizinle birlikte başlamayı düşünüyorum belki bu şekilde daha iyi motive olurum

merhaba elifcim bende bu diyeti yapmayı istiyorum
boyum 1,55 kilom 63 hiç bu kiloyu görmemiştim hayatımda 6 ay önce evlendiğimde 56 kiloydum ve nerdeyse her ay düzenli olarak kilo almışım kendimi çok kötü hissediyorum
bende yarın sizinle birlikte başlamayı düşünüyorum belki bu şekilde daha iyi motive olurum

bende 58 kiloydum canım merak etme vericez inşallah kiloları.bu arada akşam yediklerimi de yazayım.ton balığı,az salata,1 kaşık semiz otu,1 tane bisküvi ve 12 adet çilek.sanırım toplam 22p yapıyor.sabah ve öğleyide 15 puanla kapamıştım.toplamda 37 puan.yuvarlak hesap kaçamaklarla 40 p diyelim:):dance:

elifcim vereceğiz tabiki başka şansımız da yok sanırım
yaz geliyorr
bugünki menümüde yazayım
uyandığımda 1 bardak ılık limonlu su , 1 bardak ılık su ve 2 kuru kayısı
kahvaltıda 1 tane çeri domates, 1 ad. haşlanmış yumurta ve bir parçada eşimin tostundan yedim ama tadımlıktı
kuru kayısının değerini bilmiyorum ama normali 5 ti dolayısıyla sanırım 15 puanla kahvaltıyı kapatmış oldum

bu saate kadar yediklerime gelince arada yarım elma
öğlen haşlanmış tavuk, 2 y.k mayonez, 1 dilim uno ligjt ekmek toplamda 18 ediyor
şimdilik 33 oldu :)

selam.bende sabah=yarım domates,yarım salatalık,peynir ve 5 zeytin yedim=7p
öğlen=tavuk ,1 dilim fırında patates,yarım domates=6p
arada=12 çilek,peynir=9 puan
toplamda=22 puan.
akşamada yine ton balığı ve 1 kaşık sebze yemeği ve az salata yerim=10 puan Günü 33 puanla tamamlarım ama benim ağzım boş durmaz arada bir şeyler yerim.mutlaka 40 a tamamlarım.:lepi:

bu diyet kesinlikle kilo verdiriyor. komşum iyice inceldi.mideside küçülmüş şimdi istesemde fazla yiyemiyorum diyor.hepinize kolay gelsin.

pelincan bu diyeti sen de yapıyo musun.yoksa sadece komşunmu yapıyo.birde o ne kadar sürede yaptı merak ettim.bu arada benim doğum günüm sanırım eşim akşama bir şeyler ayarlıyor.dolanıp duruyo gizli işler çeviriyo:)bu akşam biraz bozabilirim.eee doğum günü pastamdan yemezsem olmaz ama dimi .günah çıkartıyım biraz.:Saruboceq:

evet bayanlar düzenli yaptığımda bana kilo verdiren bu diyete tekrar başladım önümde 3 hafta, tatile çıkıcaz vermem gereken 6 kilo var inşallah başarırım

kızlar ben bugün başladım ilk günüm, yapan yokmu hiç?
neler yedim yazayım:
sabah: 1 dilim kızarmış ekmek, 1 dilim peynir, 1 yumurta: toplam 9p
öğlen: yoğurtlu semizotu, 1 dilim kızarmış ekmek : toplam 22p
akşam: tavuk, 1 dilim kızarmış ekmek: toplam 16 p
toplam 47 puan yemişim 3 puan kaldı. Ama saat henüz 5 :KK43:
ilk günümdü ekmeği fazla tüketim puanları bitirdim yarın daha dikkatli olacağım.

arkadaşlar ben de yapmak istiyorum ama kimse korbonatı nasıl kullandığını yazmamış gerçi hersayfayı ayrı ayrı okuyamadım ama bana anlatırmısınız nasıl kullandığınızı sabah akşiammı kullanıyorsunuz

arkadaşlar ben de yapmak istiyorum ama kimse korbonatı nasıl kullandığını yazmamış gerçi hersayfayı ayrı ayrı okuyamadım ama bana anlatırmısınız nasıl kullandığınızı sabah akşiammı kullanıyorsunuz
CANIM KORBONAT DİYETİ DEGİL KARBONHİDRAT DİYETİ ....:kedi:

ve kıslar sizleri bir kere daha uyarayım . bu diyette kas ve su kaybediliyor tekrar karbonhidratlı şeyler yenildiginde aynen geri dönüyor kastaki su ......:kedi:
evet hızlı verriliyor ama yagdan degil ....:nazar:

aevenin dediği gibi karbonhidrat canım, ilk sayfalarda tüm bilgiler var.

CANIM KORBONAT DİYETİ DEGİL KARBONHİDRAT DİYETİ ....:kedi:

ve kıslar sizleri bir kere daha uyarayım . bu diyette kas ve su kaybediliyor tekrar karbonhidratlı şeyler yenildiginde aynen geri dönüyor kastaki su ......:kedi:
evet hızlı verriliyor ama yagdan degil ....:nazar:

aebenim uyarın da haklısın bilinçli yapmak lazım ve de uzun değil. Zaten protein puanları sıfıra yakın oladuğundan karbonidrat tüketince puan alıyorsun sadece alımın sınırlanmış oluyor. Mesela ben 3 dilim ekmek yedim bugün, belki yarın pilav vs bir şekilde karbonhidrat alınıyor. Denemekte yarar var diye düşünüyorum ama tabi bilinçli olarak.

Kızlar kimse bu diyeti yapmıo mu artık..Ben yapıorum 3 4 gündür.3 kilo vermek istiyorum

X