Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

Canım durumlar nasıl:)Bozdun mu diyeti

kafamçokkarıştı araya bayram girdi ve daha sonra yine kacamaklar yaptim ama yine devam ediyorum ilk iki hafta cok güzeldi hic bozmadan yaptim ve kilo vermistim aralarda yaptigim kacamaklardan dolayi kilo veremedim:bbo: 3 gündür iyi gidiyor sen neler yaptim canim :)

kafamçokkarıştı araya bayram girdi ve daha sonra yine kacamaklar yaptim ama yine devam ediyorum ilk iki hafta cok güzeldi hic bozmadan yaptim ve kilo vermistim aralarda yaptigim kacamaklardan dolayi kilo veremedim:bbo: 3 gündür iyi gidiyor sen neler yaptim canim :)

Ben bu diyetten vazgeçtim çok gıdasız kaldım benim de kan hastalğım var çünkü bi de görüntümde hiçbi değişiklik olmadı zayıflamama rağmen..Elma sirkesini yapıyorum şuanda .ama yine de ekmek yemiyourm ve çayı şekersiz içiyorum :)

Ben bu diyetten vazgeçtim çok gıdasız kaldım benim de kan hastalğım var çünkü bi de görüntümde hiçbi değişiklik olmadı zayıflamama rağmen..Elma sirkesini yapıyorum şuanda .ama yine de ekmek yemiyourm ve çayı şekersiz içiyorum :)

gecmis olsun canimopuyorumnanaktan riske girme bencede cünkü senin kilon süper insallah elma sirkesiyle yag degerlerinde düsme olur ekmek ve seker kullanmamanda kilonu dengede tutar

deneyeceğim ben de bakalım. yarın başlıyım 1 haftada bakalım kaç kilo gidiyormuş. Çok fazla kilom yok o yüzden diyetlerde fazla kilosu olanlara nazaran çok daha yavaş ve zor giden kilolar bakalım bu sefer ne hızla gidicek, gerçi burda giden kilo değil fazla su, olsun incelme sağlıyor en azından..yerimseniben

ben iki gündür yapıyorum bu diyeti, zorlanmıyorum, zayıfladığımı da hissediyorum. (başlamadan önce 2 gün de pirinç lapası diyeti yaptım.) bugnlerde yapan yok mu bunu, fikir alışverişi yapardık.

bundan yıllar ama önce 2 komşumuz yapmıştı biri 3 ayda 21 kg diğerinin kaç kg verdiğini hatırlamıyorum ama çok zayıfladı benim bildiğim 40 geçmemekti hatta bende yaptım çok kilom olmadığı için fazlada yapmadım günde 10 u geçmiyodum etkili bi formül il etapta motive olmak için yapılabilir 2 haftada en az 5-7 kg veriliyo tabi birazda yürüyüş falan yapılınca...ben burger yiyodum akşamları hemde 5 6 tane yanındada 1 tatlı kaşığı mayonezle:))))

Iki önce basladim ben bu diyete.Hic acikmiyorsun.Bu yüzden de aklin sürekli yemekte olmuyor.Iki günde yarim kilo verdim.Kabizlik problemim vardir benim hep.O olmasa belki daha fazla giderdi.Ben cok sevdim bu diyeti ama agzimi cok kurutuyior yaaa.Cok ta su iciyorum .Ama ben devam ediycem.Var mi benimle beraber yapmak isteyen?

en beğendiğim kilo verme garantili diyet.bende bu gün başlayacaktım hastalandım başlayamıyorum.pazartesi başlarım.bol şans

ben geçen sene yapmıştım bu diyeti 3 kiloya yakın vermiştim geri de almamıştım şimdi yine başladım 2.günüm iyi gidiyor bakalım inşaAllah veririz..ben 2 hafta denemeyi düşünüyorum inşaallah bugün 55 puan oldum ama neyse...ben en çok çay da zorlanıyorum çayı çok severim ve gün boyu ders anlatırken boğazım kuruyor aralarda çay içmek istiyorum ama 12 puanıma da kıyamıyorum..kahvaltıda bile çay içemiyorum en çok beni bu zorluyo :KK43:((
hadi kızlar birbirimize destek olalım..bi de ben kendime bi söz verdim eğer böyle bir hafta devam edebilirsem pazar günü kendime bir dondurma ısmarlıycam :))

slm kızlar 3.günümdeyim 700gr gitti bile üstelik her iki günde 50 yi aştım..bilyorum bu direk kilo değil ama olsun müthiş motive oldum :))
ben puanlarımın çoğunu sabah kullanıyorum malum kahvaltı önemli..bugün 12.30 da kalktım dersim yoktu yarım domates yarım salatalık,peynir,5 zeytin,1dilim ekmek ,yarım şekerli çay,1 yumurta yedim toplam puanım 26..akşama balık düşünüyorum 0 puan zaten..bakalım inşaallah veririz ya kilolarımızı..
ben 2 hafta deneyip sonra da spor destekli bi diyetle devam etmeyi düşünüyorum..benim vermem gereken 20 kilo var da :KK43:((

ohhhhhhh balığımı da yedim bu günü 30 la kapattım çok şükür..ikindi çok küçük bi parça bitter çikolata yedim ona 4 puan verdim.5 dal da roka yedim ona puan yok..toplam 30 oldum :)))))))))))))))))) belki birazdan da 1 mandalina yerim 9 puan da o...aferim bana :sm_cool::nazar:

X