Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

bu gün 44 p kapatcam inş

Son düzenleyen: Moderatör:
canım sen bunu gerçekten yedinse 2 dilim ekmek 24 peynir 1 ama bunun ekmeği çok gibi en 30 derim ben

kızlar bende başlamak istiyorum bu diyete
yardımcı olurmusunuz
mesela tavuğu tuzlayıp fırına attım örneğin 250 gr tavuk bunun hesabını nasıl yapıcam
yada 500gr sadece tuzlanıp fırına atılmış balık biraz yol gösterirseniz sevinirim
bu arada ben hiç ekmek yemiyorum ama galete yiyorum kepekli

canım tavuk serbest alan içine bişey eklemezsen yani ve derisini yemezsen porsiyonda 300 gr yanlış hatırlamıyosam.balık içinde aynı şey geçerli. başlarda var canım liste ordan kontrol edebilirsin. galete 1 tane 3 puan canım. kolay gelsin

sagol canım yani sabah 2 galete ve beyaz peynir yesem 100gr yesem 7 puan almış olurum sanırım az yaglı karışık salata yapsam mesela tek tek eklediklerimin puanlarınımı yazıcam

bu arad bugün 2 tane gofret yedim ama çikolatasız olanlardan o yüzden buıgün başlayamıcam sabah başlarım artık
beni yazın bakalım bu haftaya şuan 66 kiloyumhihoyyyt

Sudee Şu tostun resmını bı kaldırsan sayfayı her aÇısımda karnım aÇıkıyor

kızlar bu saate kadar çok iyi geçti sabah 1 dilim kızarmış ekmek peynir 8 puan öğlen tavuklu salata 10 puan 5 tane patates kızatması 5 puan biraz ince de 1 grisini 3 puan 26 puan olmuş kaldı 24 puanım çok zevkli bu diyet ilk defa diyette sıkılmadım

merhaba serince
ben sana konu dışı bişey soracağım.
kk da gösterilen kilo çizelgesinde böyle figürler yok nerden giriyorsun böle çizelge yapmak için.
şimdiden teşekkürler:içelim:

kızlar 5 tane lokum yedim bugünkü diyetim bozuldu benim....

seam kizlar bnde raporumu verim
sabah 16 puanlik kahvaltimi yaptim oglen bisey yemedim cunku manti yicektim oda dolma olanindan :)
ve bir tabak kadar yedim 34 puanim kalmisti hepsini ona saydim az puani olmaz zaten bugunde kapttim boylece

en son 44 puandaydım....
akşam:haşlama tavuk:0 p
lahana suyu:1 p
küçücük bir elma yedim:8
neyse toplam:53 puansenağlama

Ben bugün kahvaltıda 1 dilim etimek 8p ve yarım elma 8p toplam16 p.Öğle 2 yumurta 1 dilim peynir 1p arada 1dilim peynir ve yarım elma 9p akşam mantarlı yumurta 7p ve 1kaşık yoğurt 4p
Bugünü 37 puanla kapatıyorum Herkese kolay gelsin .Sevgiler.

bende bugün ilk defa sizden utanıyorum artık diye dikkat ettim toplamda 12+12+1+18+4 47 puan la kapadım günü. yapamadım demicem artık veremesemde hihoyyyt

arkadaşlar ben bişiyi anlayamadım
etli lahana dolması 8
zeytinyağlı lahana dolmsı 18 pek mantıklı gelmedi acba bir kaynak göstere bilirmisiniz bu listeyi destekleyen teşekkürler.

arkadaşlar ben bişiyi anlayamadım
etli lahana dolması 8
zeytinyağlı lahana dolmsı 18 pek mantıklı gelmedi acba bir kaynak göstere bilirmisiniz bu listeyi destekleyen teşekkürler.

canım hangi listeye baktın bilmiyorum ama bi yazım yada okuma yanlışı olmuş sanırım 8 adet lahana dolması 18 puan etli yada zeytinyağlı farketmiyokaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…